Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér nő jó pasival? Hogy lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nő jó pasival? Hogy lehet?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom, aki egy tök kövér csaj, alacsony is kb 160 cm és ehhez legalább 65-70kg körülbelül.

És olyan pasija van, hogy hihetetlen..És nem elég hogy a pasi lélegzetelállító ahogy kinéz még értelmes is, okos, vicces, jó munkája van. A fél karom odaadnám egy ilyen pasiért.

Egy ilyen dagi csaj hogy szed fel ilyen pasit? Oké, hogy az arca haja szép, meg csinosan öltözik stb, de akkor is kb ilyen Kim Kardashian szerű dagadt teste van.

Meg néha utcán is látok ilyen párokat. Hogy csinálják az ilyen nők? Oké, jöhettek nekem azzal, hogy a belső értékek, de az ilyen 10/10-es pasiknak nem ciki ilyen nőkkel mutatkozni?


2016. aug. 28. 02:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
8%

Tudom, hogy ezért nulla pontot fogok kapni, de hányszor feltettem már én is ezt a kérdést...


Ismerek nem egy férfit, aki értelmes, vicces, okos, igazi nagybetűs férfi, úgy néz ki, mint egy görög félisten, ledobod a bugyid egyetlen tüsszentésétől, és még fingani is erotikusan tud kb, aztán meglátod a barátnőjét és igazán nem akarsz köcsög lenni, de az egyetlen dolog, ami ilyenkor eszedbe jut, az, hogy "ugye most szórakozol velem bmeg...".


Tudom tudom undorító felszínes ribi vagyok, szerencse, hogy a fenti kérdés a ti fejetekben sosem fordul meg. ;)

2016. aug. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Lol, Kim Kardashian hol kövér? Kicsit elnézted a házszámot, aranyom.:D

Nem mindenki bukik a kifejezetten sovány csajokra, simán bejöhet a kérdésben emlegetett srácnak egy teltebb (hangsúlyozom: NEM elhízott) nő. A kérdésed jó kis lecke lehet azoknak, akik úton-útfélen azt nyomatják, hogy a kövér lányok irigységből beszólogatnak a náluk vékonyabbaknak. Te tulajdonképpen ugyanezt teszed: itt szapulsz valakit a súlya miatt, csak mert b'ssza a csőröd, hogy ő kell egy férfinak, te meg nem. Fel kéne nőni lassan.

2016. aug. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Kim K. hol kövér anyám?A legtöbb pali ölne az olyan csajokért.Nagy mell,nagy kerek fenék,karcsú derék,formás lábak,istennő!A se segge,se melle,egyben az egész mint egy téglalap típus nekem pl nagyon nem az esetem,és valljuk be ezzel nagyon sok férfitársam egyet ért.

Íme a kérdező szerint "dagadt" test : [link]

2016. aug. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
13%

Kim Kardashian abszolút nem kövér, átlagkategória.

Amúgy meg nagy kofferba jó pakolni (csak cink vele utazni) ;) :P :$

2016. aug. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Egy 160/ 65-70- t sem mondanék kövérnek.. Te sem láttál még" kövér embert ". és szerelmes sem voltál..! :/ ;)
2016. aug. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Ha neked Kim Kardashian konkrétan dagadt, akkor egészen biztosan tévképzeteid vannak a szó jelentésével kapcsolatban, nem mellesleg egy dokit is felkeresnék a helyedben. Te normális vagy??! Olyan messze van az említett hölgy a dagadtságtól, mint amennyire te voltál észosztáskor. Lefordítva: nagyon messze és még annál is messzebb.

Szimplán csak felemészt az irigység, hogy ilyen buta, felszínes libaként az életben nem tudnál egy ilyen jó pasit megkapni. Rosszindulatú vagy és rettentően irigy. Na meg persze felszínes. Hányinger, ahogy erről a lányról beszélsz!

És mindezt lányként mondom. Helyedben a föld alá süllyednék ilyen felfogással és "gondolkodásmenettel"!!

2016. aug. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Meg 160 cm hez se kover a 65- 70 kg,inkabb telt,vagy molett lehet.A kover a 90-100 kg.

A ferfiaknal amugy se az szamit,hogy 40 kg legyen egy no.

Legyen mit fogni rajta,cicije,feneke...

En meg nokent is jobban megnezem a teltkeblu noket,mint az elol dedzka hatul lec tipusuakat,hat meg a ferfiak..

Ez csak a nok hulyesege,agybaj.

2016. aug. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Rákerestem erre a nőre, megnéztem. K. K. egyáltalán nem kövér, max teltkarcsú, sokan ölni tudnának az ilyen formákért!!!

Ami meg a palit illeti, jó ízlése van, egészségére! Valahol megértem, hogy nem egy ilyen megkeseredett nőt választott, mint Te.

2016. aug. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen alak szép pofival abszolút bajnok kombináció.

Plusz le merem fogadni, hogy csaj okosabb, kedvesebb és humorosabb, mint te. A telt nők általában az ágyban is jók. Mi kell még!?


A vékony és a szép nem ugyanaz, hiába gondolják egyesek.

A kérdésed alapján egy buta, rosszindulatú, felszínes liba lehetsz. Ehhez meg lehetne neked akármilyen bomba tested, nekem is inkább a szomszéd csaj kéne. ;)

2016. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
4%

Én sem értem az ilyet. Van egy régi nagyon helyes, okos, főnyeremény barátom, mindig a vékony csajokra bukott. Összeszedett egy csajt, vékonyan, aki aztán az első két évben 3* akkorára nőtt és azóta is folyamatosan hízik, és még együtt vannak..6 éve!! De nem vicc, a csaj 160 magas és 130kg.. a kb. 50-ről. Értem én, szerelem, blabla, de bazz... Ha a párom vagy én 2 év után így néznénk ki, vagy ha betegség is, akkor nem küzdenénk kőkeményen ellene akkor már rég nem lennénk együtt és ezt nem szégyellem.


A csaj nem küzd, mert tömi magába a sajtburgert és a csoki tortát.

2016. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!