Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér nő jó pasival? Hogy lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nő jó pasival? Hogy lehet?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom, aki egy tök kövér csaj, alacsony is kb 160 cm és ehhez legalább 65-70kg körülbelül.

És olyan pasija van, hogy hihetetlen..És nem elég hogy a pasi lélegzetelállító ahogy kinéz még értelmes is, okos, vicces, jó munkája van. A fél karom odaadnám egy ilyen pasiért.

Egy ilyen dagi csaj hogy szed fel ilyen pasit? Oké, hogy az arca haja szép, meg csinosan öltözik stb, de akkor is kb ilyen Kim Kardashian szerű dagadt teste van.

Meg néha utcán is látok ilyen párokat. Hogy csinálják az ilyen nők? Oké, jöhettek nekem azzal, hogy a belső értékek, de az ilyen 10/10-es pasiknak nem ciki ilyen nőkkel mutatkozni?


2016. aug. 28. 02:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

160 cm 65-70kg kövér What???


"Hogy lehet?"


Jó pasinak nem számít a külső.Nem felszínes.

2016. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Napi provokatív kérdés. Szerintem a kérdező sem hülye, csak na ...:)
2016. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a "kövér" csaj egy elbűvölő nő lehet.Te meg csak a külsőségekre alapozod a meglátásaidat.

Ha az a pasi összejönne veled egy hét után rájönne,hogy belül üres vagy és keresne magának inkább egy "kövér" csajt.

2016. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nők jönnek be neki, így lehet. Semmi különös nincs ebben.
2016. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Létezik olyan is drágám, hogy belső szépség, talán a lelkébe szeretett bele és megkockáztatom, így is szépnek tartja, ahogy van. Lehet, hogy a 70x50x70-es vasalt hajú, pi-csa szájú, vakolt tömeggyártott lányokban nem talált semmi értelmet. Megértem a srácot. Ilyen hozzá állással, ami neked van, én már megkarmoltam volna magam.
2016. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 162/80 kisebb 75/ B - s mellekkel ilyen- olyan amolyan hibákkal, betegségekkel.. küzdök a súllyal mindig, egyszer volt egy 16 + kg fogyásom, most is le ment 8.. így vagyok Ennyi. Volt 4 komoly kapcsolatom és pont leszrták, a súlyt.. Tudták, hogy küzdök vele.

Még 88 kg - osan is lett volna, aki többet szeretett volna.

Én utasítottam el, magán megfontolásból. Ennyit erről!


Nem szeretek általánosítani, de Te tipik olyannak tűnsz, aki szebb, vagy vékonyabb az átlagnál, de a kiszemeltek " elmennek ,, egy általad kövérnek / rondának tartott nővel.. De véletlenül sem néznél magadba.. !?


Van egy nagyon jó ismerősöm, a 2. gyerek után, tornázott kb éjjel nappal, hogy a párja ne érezze ' tehénnek ' 170 / 54- re fogyott és izmosodott is! Majd a pasi szakított és összejött egy " husival ,, több hónappal a válás után beszélték ezt meg. Ha tudta volna, hogy a párja , párnásan is szereti, a mai napig együtt lennének!

2016. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Nézd fordítva a dolgot...NEM a "kövér nők" tudnak valamit,amit te nem,hanem a palijuknak van OLYAN NŐRE IGÉNYE,aki "jó húsban van"...Ennyi csak a lényeg...Így akkor összetalálkozott az igény a kínálattal...
2016. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy hozzád hasonló felszínes libával gázosabb lenne.
2016. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

En ilyenkor arra gondolok, h nagyon kicsi a pasi f.rka es vagy nem nagyon all. Mas otletem nincs. Esetleg nsgyon onzo a pasi es minden hazimunkat a csaj csinal es kiszolgalja. Vagy nagyon undoritoan viselkedik a novel. Ne irigyeljetek az ilyen csajokat.

N

2016. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
19-es, ekkora baromságokat is te tudsz összehordani! Semmi ilyesmi nincs,amiket leírtál,vannak olyan férfiak,akiknek a teltebb nők jönnek be, ennyi az egész. Egy volt haveromnak is a a barátnője molett volt, a felesége is, már elváltak egy jó ideje, havernak most megint duci barátnője van. Megmondta nem vonzódik a vékony nőkhöz, pedig lenne náluk esélye.
2016. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!