Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér nő jó pasival? Hogy lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nő jó pasival? Hogy lehet?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom, aki egy tök kövér csaj, alacsony is kb 160 cm és ehhez legalább 65-70kg körülbelül.

És olyan pasija van, hogy hihetetlen..És nem elég hogy a pasi lélegzetelállító ahogy kinéz még értelmes is, okos, vicces, jó munkája van. A fél karom odaadnám egy ilyen pasiért.

Egy ilyen dagi csaj hogy szed fel ilyen pasit? Oké, hogy az arca haja szép, meg csinosan öltözik stb, de akkor is kb ilyen Kim Kardashian szerű dagadt teste van.

Meg néha utcán is látok ilyen párokat. Hogy csinálják az ilyen nők? Oké, jöhettek nekem azzal, hogy a belső értékek, de az ilyen 10/10-es pasiknak nem ciki ilyen nőkkel mutatkozni?


2016. aug. 28. 02:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen kover voltam 165/75 es az akkori szerelemem(elso nagy szerelem) egy modell volt, egymassal vesztettuk el, imadta a hurkaimat:-))Aztan 21 eves koromra lefogytam 50 kilora es akkoriban szakitottunk, igaz, nem ezert. Ennek 14 eve, azota is 50 kilo vagyok, de abszolut megertem ha egy jo pasi egy dagi novel van egyutt, mert a szerelem nem kilokon mulik:-)))
2016. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Na van olyan,hogy egy jó pasi,vagy vékony pasi a duci nőkhöz vonzódik, olyan is van,hogy a duci csaj a kimondottan vékony férfiakhoz vonzódik, ezt onnan tudom,hogy anno egy szórakozó helyen a mellettem levő asztalnál beszélgetett két csaj, a kövér mondta,hogy neki az a lényeg,hogy minél vékonyabb legyen a pasi, azokhoz vonzódik.
2016. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van egy ismerősöm ( igaz, én is, meg ő is csak kamaszok vagyunk), akinek már több pasija is volt, és dagadt, nem tudom mit látnak benne a fiúk, sztem az arca se szép, a személyisége se túl különleges, ráadásul nyomulós, mondjuk a kapcsolatai is csak távkapcsolatok. Néha azt kérdezem magamtól: "A fiúknak tényleg a dagadt csajok tetszenek?" Lehet hogy ez egy negatív hozzáállás, sokan ellenem lesznek, de akkar se tudom elhinni, és ez a véleményem!
2016. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy 160 cm mondjuk 70 kg nő sem a kövér kategória, maximum telt. Kövér mondjuk 90-100 kg-tól lenne...

Simán lehet, hogy szexis alakja van.

Most nem azért, de én nem szeretem megnézni azokat a nőket, akiken egy szoknya lóg meg ilyenek.

Egy szoknyában legyen mondjuk nagy popsi, széles csípő stb...

Szóval szerintem egy 160/70 lány kifejezetten lehet jó testű is.

Ha még ehhez az arca, haja, öltözéke is szép, akkor lehet hogy ez a jó pasi egy bombanővel van, és nagyon is az ő szintje a pasi...

Ha mondjuk egy 120 kg-os nővel lenne már lehet furább lenne a dolog.

2016. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Na jó, hol kezdjem.

Én kövér lány vagyok, bevallom, többet nyomok arányban, mint az általad leírt "tök kövér" csaj. Aki max. molett (annyi centihez 65 kiló BMI szerint még az egészséges kategória, kb.). Ha ehhez ráadásul melle és feneke is van, akkor még simán arányos is lehet. Kim Kardashian hol kövér? Max. azokon a képeken tűnik annak, amikor rögtön szülés után felvesz vmi kivágott ruhát, de az sem azért gáz, mert undorítóan kövér lenne, hanem mert előnytelen.


És akkor a kérdés. Hogy szed fel ilyen pasit? Nem minden médiaideál típusú embernek a médiaideál típus a zsánere. És nem is mindegyik tudja magáról, hogy szexi, vagy nincs annyira nagyra magával, hogy "jó, én 10/10-es vagyok, ha máér egy 7-essel mutatkozom, akkor öngyilkosságot követek el", nem annyira felszínesek. Ismerek én is olyan izmos srácot, akit jobban beindít egy test, ahol van mit fogni, puhább, mint egy ilyen instagram fitneszmodell test vagy egy törékenyebb testalkat. Vagy ha nem, akkor belsőleg olyan a lány, hogy van benne vmi plusz. És közben meg mint írod, igényes is, nem a melegítős koca típus.


Tanács: hát rajtad is azt látom, hogy kb. a feszes melled meg a talán most még szép pofid a legjobb, amit fel tudsz mutatni, de semmi belső értéked (ha lenne, ilyen kérdést nem tennél fel, mert ez sem intelligenciát, sem kedvességet nem mutat). Biztos van pasi, akinek ez elég, de van, akinek fontosabb a belső.

2016. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az általad írt csaj így leírás alapján nagyon nem dagadt, max telt. Én 170 cm vagyok és 60 kiló, én se vagyok nádszál, de a barátom mondta, hogy még így is fura volt neki, nem hitte, hogy ilyen vékony lány tetszene neki valaha. Pedig ő jó pasi.

Van, akinek ez tetszik, ennyi.

Az írásodból meg süt az irigység és a rosszindulat, én se jönnék össze veled, ha pasi lennék.

2016. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
De èrdekes ha pl fogyòkùra tèmában kiìrja valaki hogy mondjuk 160 cm 68 kg vagy ilyesmi paramèter ott meg mindenki lekövèrdisznòzza meg azt ìrjak hogy 20 kg felesleged van..ebből is látszik hogy álszent duma a belső szèpsèg
2016. aug. 30. 17:10
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, a magadfajták, a playboycicákra nyálad pasaok meg a fitneszfüggők kövérdisznózzák. Fogyókúra témában imádnak megjelenni az ilyenek.
2016. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!