Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csodálkozik itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik itt sok férfi, hogy nem akarnak a nők ismerkedni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy mind ilyen, de nagyon feltűnő a jelenlétük... Mit csinálnak?

1. Hisztiznek, hogy minden nő csak a menő csávókra bukik.

2. Nyafognak, hogy mennyire buták a mai nők.

3. Sírnak, hogy nekik miért nem jár(!) szép barátnő.

4. Panaszkodnak, hogy a nők milyen felszínesek.

5. Vergődnek, hogy a mai nők nem értenek semmihez.

6. Mártírkodnak, hogy ők már mennyire lejjebb adták az igényeiket, csúnya nőknél is kezdeményeznek. (Mekkora bók, ha már úgy megy oda, hogy csúnya vagy, nem lányok?)

7. Puffognak, hogy a nők nem írnak nekik vissza.

8. Ömlik belőlük a nőgyűlölő szöveg, mindenki karrierista femináci, pedig csak ők egy házias, családcentrikus, nőies, megértő(=szolgalelkű) barátnőt szeretnének.


Komolyan csodálkoztok, hogy a nők már rég nem akarnak ezen az oldalon ismerkedni?


2016. szept. 11. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkozok ezen, de amiket felsoroltál azok közül egy se jellemző rám. Nem értem igazából milyen választ vársz erre a kérdésre.
2016. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha a bajokat fel tudod sorolni, akkor a megoldást is tudod. Szívesen várjuk a javaslataidat is.
2016. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szolgalelku? XD ezen kiegtem. 7 es mondatod meg igaz neha nem tetszik mikor valakire rairok hogy segitsen es sz...rik a fejemre. Ha ismerkedes szandekbol irok egy csajra az olyan szamomra hogy ugyse ir vissza de hatha. Ezen nem is ragodok csak a segitseg keresen szoktam... Ettol meg nem vagyok nogyulolo... Ha nem hat nem arrol nem tehetek hogy ilyen arqnyosqk hogy nem irnak vissza...
2016. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom, egyrészt mert ez nem ismerkedős oldal,másrészt a nők másutt se akarnak ismerkedni.

Amúgymeg a jogos kritika az igenis rájuk fér. Ha valaki felszínes, anyagias és csak a menő csávókra bukik, ne sértődjön meg, ha kerek perec azt mondja valaki róla hogy felszínes, anyagias, és csak a menő csávókra bukik.

2016. szept. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!