Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha zavar a pasi szakmája?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a csapatban "táncol"...

Kb. 1 hónapja ismerkedünk, már sokkal több mint barátság, de nem nevezném kapcsolatnak. Azt mondta, táncos, hát mindenre gondoltam csak ilyenre nem... Egy pár napja volt egy nagyobb fellépésük, és mondta, hogy menjek el a barátnőimmel megnézni...körübelül a negyedéig bírtam, utána felálltam és kimentem, annyira elborította az agyamat a féltékenység, még így is, hogy nem is a pasim egyelőre...

Elmondtam neki is, hogy mit gondolok erről, nyugtatott olyanokkal, hogy ez nem chippendale, meg ebben rengeteg edzés meg munka van...elhiszem neki, de basszus... Nagyon nagyon jó vele, és kezdem úgy érezni, hogy komolyak az érzéseim felé, de ez nagyon arcon csapott, így élőben...

Túlreagálom? Csajok, ti ezt hogy kezelnétek? Le lehet ezt valaha nyelni, és elfogadni?


2016. szept. 26. 18:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Tibcsike!! Nem vagyunk álszentek!

Nekem ilyen pasi nem kellene! Az én pasim az csak nekem mutogassa és rázogassa a csípójét! ;) Ne más ri***ncnak!


Kihasználónév! Szóval orulnel ha a csajod a testevel keresne pénzt? Úristen! Hova fajul ez a világ?!

2016. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
*csípőjét
2016. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekik ebből nem az jönne le, hogy a csajod, hanem hogy annak a csajnak ez is benne van a munkaköri leírásában, vagy szimplán kapható rá, és rögtön bepróbálkoznának ők is, bibibi :D
2016. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
97%

25#

Én tisztességes nőnek tartom magam! Kikérem magamnak amit írtál!

Te merészelsz tartást elvárni egy nőtől miközben táncos qurvát akarsz barátnőnek??! Hànyok tőled! Képmutató!

2016. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Kihasználónév, helyesbítek.

Szétbaxna az ideg, ha ilyeneket hallanál másik pasiktól, és rögtön azon filóznál körömrágással egybekötve, hogy hogyan tartsd meg a "barátnődet".

2016. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%

hát, ezen csak te tudsz túllépni sajnos.


van olyan típusú ember akit nem zavar, van olyan akit zavar. engem is zavarna, nem hiszem hogy együtt tudnék lenni egy ilyen pasival... próbáld meg tudatosítani magadban hogy ez neki csak munka, te érdekled, nem számítanak a lányok. jobb tanácsom nincs.

2016. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
#28: Igen, ilyen voltam kb. 18-19 évesen, tapasztalatlanul, kamaszként felpörögve, hormonokkal színültig teli. Aztán később felnőnek az emberek. Aztán belenyugszanak, ha a nőjük egy jobbat választ. Engem már a második barátnőmnél sem érdekelt túlzottan, hogy egy nálam jobbat talált. Igaz, jól rá is cseszett később, de ezt akkor még nem tudhattam. Mindössze az bántott, hogy nagyon durván félreismertem, de mint kiderült, a személyiségzavarai miatt szakemberhez járt, amiről gőzöm sem volt. Szóval a reakciódat ignorálom, nem történne ilyen.
2016. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 H_Vivien ***** válasza:
Hagy kérdezzek valamit. A pasi, bármelyik nővel, akinek táncol elmegy és szexel vele? Ő nem férfi prosti, hanem táncol. Óriási a különbség! CSAK show-t csinál nőknek, ami nem egyenlő azzal, hogy meg is dug.ja őket. Ez a munkája, nyilván szereti is, de gondolom ennyi. Ismertem én is ilyen táncosfiút, soha semmi nem volt köztünk, de Ő soha egy lánnyal sem feküdt le, akinek táncolt. Meló után ment haza a barátnőjéhez. A külső pedig... Rengeteg ilyen srác jár az utcán mégsem ugrálnak rá a nők lépten-nyomon. A kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs meg, akkor emiatt ne kezdj Vele, ne amiatt, hogy esténként műsort adnak nőknek. Emiatt féltékenykedni és nem belemenni egy kapcsolatba butaság szerintem. Ha egy irodista könyvelő a pasid, Ő is feldobhatja a kolléganőt az asztalra.
2016. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Húha... Menekülj!!! Ismerek ilyen srácot személyesen - velem is megcsalta a barátnőjét. Ahogyan mindenkivel. A fellépései után is. Lépj le ha jót akarsz. Még ha otthon elő is adja a hős szerelmest, félreqúr.
2016. szept. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Engem általában nem szórakoztatnak az ilyen műsorok, mert eléggé gátlásos vagyok, szóval zavarban lennék, ha sokadmagammal kellene nyálat csorgatnom akárkire. Csak röhögcsélnék össze-vissza.. Mindamellett nekem volt tipikusan szépfiú csávóm, ha valakivel szóba elegyedett, már készen voltam, mert pontosan tudtam, hogy a csajok ott helyben ráugrottak volna. Úgyhogy nem lennék nyugodt, ha ilyen műsorokban lépne fel a párom. Iszonyúan zavarna.
2016. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!