Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha zavar a pasi szakmája?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a csapatban "táncol"...

Kb. 1 hónapja ismerkedünk, már sokkal több mint barátság, de nem nevezném kapcsolatnak. Azt mondta, táncos, hát mindenre gondoltam csak ilyenre nem... Egy pár napja volt egy nagyobb fellépésük, és mondta, hogy menjek el a barátnőimmel megnézni...körübelül a negyedéig bírtam, utána felálltam és kimentem, annyira elborította az agyamat a féltékenység, még így is, hogy nem is a pasim egyelőre...

Elmondtam neki is, hogy mit gondolok erről, nyugtatott olyanokkal, hogy ez nem chippendale, meg ebben rengeteg edzés meg munka van...elhiszem neki, de basszus... Nagyon nagyon jó vele, és kezdem úgy érezni, hogy komolyak az érzéseim felé, de ez nagyon arcon csapott, így élőben...

Túlreagálom? Csajok, ti ezt hogy kezelnétek? Le lehet ezt valaha nyelni, és elfogadni?


2016. szept. 26. 18:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. A prostiknak is szokott lenni pasijuk.
2016. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
De lehet az lenne a legtisztább, ha felajánlanád neki, hogy legyen nyílt kapcsolat.
2016. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!