Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tűnik el a pasi egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tűnik el a pasi egy idő után? Milyen esetben teszik ezt a pasik?

Figyelt kérdés
Többször is volt már olyan, hogy beszélgetek a pasival egy ideig, van hogy hónapokig szimpatikusak vagyunk egymásnak, aztán pedig minden szó nélkül felszívódik. A találkozásig el sem jutunk mert vagy nem ír többet vagy valamilyen indokkal lemondja.
2016. okt. 4. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Vagy talált valaki mást, vagy csak rád unt. Jó voltál neki, míg nem volt más. Sajnos van ilyen, nem csak a pasik, a nők se jobbak :)
2016. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező mert a nők nem ezt csinálják azt hiszed?
2016. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nők-pasik egyformán csinálnak ilyet. Nyilván több vasat tartott a tűzben melletted, aztán valaki bejött a képbe aki fontosabb, és téged így volt legegyszerűbb leépíteni. Mondjuk nem értem miért kell hónapokig levelezni. Én ha max. 3-4 nap után nem tudok randit összehozni, akkor dobom a jelöltet, és akkor nem csúszhatok bele ilyen helyzetbe...
2016. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező kiirtam kérdésben, majd figyeld a válaszokat,cicám
2016. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!