Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátnőmnek ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmnek ajándékba olyan bugyikat veszek ami szép de 300-380 Ft az nem ciki? Időközönként veszek neki ajándékokat olyat is mint fésű stb.

Figyelt kérdés
Bugyit még nem kapott tőlem, de a drágábbak azok nem mind szép !
2016. okt. 4. 15:13
1 2 3 4
 1/38 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Hát nekem zokon esne, h egy gagyi 300 forintos fehérneműt vennél. Saját magamnak drágábban veszem meg őket.
2016. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy szép de nem lesz tartós. Lehet, hogy egy mosás után szétmegy. Inkább drágábbat vegyél neki.
2016. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
Ha az a célod, hogy örüljön, akkor nagyjából olyan típusút és árfekvésűt vegyél neki, amilyet magának vesz.
2016. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Igen, de szép tangák és az öszes 300 Ft. A drágábbak meg nem szépek , és ő a szépeket szereti ! Ezt nem alkalomra veszem, ha nem csak úgy !
2016. okt. 4. 15:20
 5/38 anonim ***** válasza:
62%
Nézz be más boltba is.
2016. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Hát... én azt hiszem, már a fésűnél besértődtem volna. Remélem, azt is az eurósban vetted 200-ért, a bugyit meg a kínaiban.


Tudod, ha ilyesmit akarsz ajándékozni, akkor azt CSAK stílusosan lehet. Tehát becsattogsz egy drága fehérnemű üzletbe, és veszel valami márkásat jó drágán.

Ha kapnék valami kínai gagyi sza.rt, legfeljebb az ugrana be, hogy szerinted nincs egy rendes bugyim, amit felvegyek, csak nem akarod elmondani, inkább célzol rá.


Ugyanez a helyzet a legtöbb dologgal: ha tényleg azt akarod, hogy örüljön, és ajándékba veszed, akkor figyelj a minőségre!

A kedvenc parfümje helyett megvenni a hamisítványt szintén égő.

Nem azért, mert nem került 78655 forintba, hanem azért, mert valami gagyit vettél neki.


Ha csak 300 ft-ot szánsz rá, az se gond, de akkor abból vegyél pl. egy tábla csokit, egy szál virágot, vagy hívd meg egy forró teára ebben a pocsék időben.

2016. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Sunshinedoll ***** válasza:
63%

A drágák szépek és jó minőségűek és tartósak. Fehérneműt csak akkor vegyél neki, ha tudsz legalább másfélszer annyit költeni rá, mint amennyit a csaj költ.

Az én melltartóim átlagosan 4-5 ezer forintosak. Mi a sz-rt kezdjek egy 300ft-os bugyival? :D

2016. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%

Én is azt mondom, hogy ha ennyiért akarsz ajándékozni, akkor vegyél egy csokit, vagy valamit.

A fésű se jó ajándék, én se örülnék neki.

Jobban örülök egy kis bizsunak, édességnek, virágnak apró ajándékként. Ilyesmit szoktam kapni a páromtól rendszeresen.

Ha fehérneműt akarna venni, akkor viszont csakis márkásat vegyen. Nem várom el egyáltalán, de HA ilyesmit venne, akkor azt tényleg stílusosan tegye.

2016. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%

Csak érdekesség képp leírom, egyszer kaptam egy bugyit a barátomtól. Szép bugyi volt. Otthon jobban megnéztem, hátul a címke ki volt vágva belőle és ki is bolyhosodva, tehát használt volt :DD :/

Nem tartott sokáig a kapcsolat ...

2016. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
48%
Nekem van pár olcsó bugyim, tartaléknak, de a párom előtt sose venném fel... Amit rendszeresen hordok, azok minimum 1500-nál kezdődtek.
2016. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!