Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátnőmnek ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmnek ajándékba olyan bugyikat veszek ami szép de 300-380 Ft az nem ciki? Időközönként veszek neki ajándékokat olyat is mint fésű stb.

Figyelt kérdés
Bugyit még nem kapott tőlem, de a drágábbak azok nem mind szép !
2016. okt. 4. 15:13
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
59%
Én magamnak szeretek fehérneműt venni, mert más nem biztos, hogy tudja, milyen anyag, méret és fazon az, ami nekem bevált illetve jó lehet. Szóval ha a (nem létező) párom ilyennel akarna meglepni, akkor vagy mázlija lenne és pont eltalálná, vagy nagyon mellétrafálna. Hordani csak jót szoktam, nem az ára érdekel. Olcsón is lehet jókat kapni.
2016. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor veszek, egy szál sárga rózsát neki !! Még jó, hogy megkérdeztem lehet égtem volna. Vagy inkább egy cserepes virágot. Én csak kedveskedni akartam neki, szeretem nagyon !
2016. okt. 4. 15:57
 23/38 anonim ***** válasza:
83%

Akkor én már meg sem merek szólalni, biztos igénytelen vagyok.

Olcsón szoktam venni bugyikat, nem értem miért kéne ezrekért venni.

Ami szép azt megveszem. A drága is elhasználódik ugyanúgy, ahogy az olcsó.

Nálam csak annyi a kritérium, hogy ne legyen feliratos meg csillámpónis és S-es legyen.

Én örülnék pár darab szép, új bugyinak a barátomtól.

2016. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
4%
Vajna Timike is megmondta, minden nőnek jár gyémánt. Srácok, ez lebegjen a szemetek előtt. Minden nő tudja, ami nem gyémánt, az ratyi.
2016. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
88%
De a gyémántbugyi kényelmetlen. :(
2016. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
39%

Én már kaptam mindkettőt a barátomtól, de úgy, hogy vásároltunk és vaciláltam egy bugyi és egy felső között, erre ő felajánlotta, hogy megveszi az egyiket nekem. Így kaptam egy bugyit. Illetve kinéztem magamnak egy elég drága fésűt és a Mikulás meghozta. :) Mindkettőnek örültem, de sem a bugyi, sem a fésű nem 300 Ft-os volt.


Ne haragudj, de szerintem a 300 Ft-os bugyi gáz. Szoktam látni ilyen tangákat a kínaikban és személy szerint közönségesnek találom őket.


Ha mindenáron fehérneműt akarsz neki venni, akkor szánd rá a pénzt. Mondjuk vegyél egy darabot csak, de az legyen különleges, jó minőségű. Többet ér, mint sok vacak kínai vagy aluljárós.

2016. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%
"Ne haragudj, de szerintem a 300 Ft-os bugyi gáz. Szoktam látni ilyen tangákat a kínaikban és személy szerint közönségesnek találom őket." - Nem tudom, merrefelé, de nekem van egy jó forrásom, ahol jó árban jó minőséget kapok, nagyjából hasonló árkategóriában, ráadásul mivel régóta ismerjük anyukámmal az eladót, visszajáró vásárlók vagyunk, mindig kapunk kedvezményt még ebből is. Ezt egy "márkaboltban" nem lehetne, és a pénztárcámnak is vannak korlátai. Nos, lehet, hogy egyszerű a külleme, de ízléses és kényelmes darabok, és nem utolsó sorban tartósak, nem mennek tönkre hamar, tartják a formájukat, mindennapi viseletre kényelmesek, alig érzem, hogy rajtam van. Persze, nem ajándéknak való kategória, de volt már drágább darabom, ami meg nagyon kényelmetlen volt, és csak állt a szekrényben.
2016. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, esetleg vásárlási utalványt is adhatsz ajándékba, akár ruházati jellegűt is, a választást viszont hagyd a barátnődre, ő fogja hordani, neki kell tudnia, miben érzi jól magát. Illetve az is jó ötlet, hogy ha vele mész vásárolni, és vacilál két termék között, akkor "ajándék" címszóval fizeted az egyiket. Ha meg igazán olcsón akarsz vásárolni akár ruházati cikkeket is, akkor irány az eBay.
2016. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
34%
Sárga rózsa? Nemár:DDDD vörös rózsát vegyél!!!
2016. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
7%
jaja csak a verezsrózsa a jó tezsvírem nincs is szebb annál mikor jönnek szembe a biccsek a margitszigeten oszt mindegyik kezében ott fityeg egy szál verezsrózsa amit a romántikus Gáspi vett nekik a rándevúra valamelyik körúti virágosstandon héccázé blokk nélkül
2016. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!