Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátnőmnek ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmnek ajándékba olyan bugyikat veszek ami szép de 300-380 Ft az nem ciki? Időközönként veszek neki ajándékokat olyat is mint fésű stb.

Figyelt kérdés
Bugyit még nem kapott tőlem, de a drágábbak azok nem mind szép !
2016. okt. 4. 15:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
33%
# 9: azért én vettem már turiban minőségi bugyit, ami új volt... De ahhoz rutinos turisnak kell lenni, hogy tudd, mire figyelj és kincseket fogj ki. ;)
2016. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
89%

Fésűt meg bugyit ajándékba? Ez komoly? Bocs, de ez olyasmi amit egy nő magának választ. Alkalomra valami különleges, szexi fehérnemű az persze más, de az nem is olyasmi amit mindennap hord az ember.

Ha kedveskedni akarsz valami aprósággal, vegyél egy szál virágot vagy egy tábla csokit.

2016. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
74%
#11: elhiszem, de ő állítottam, hogy újonnan vette, közben meg lehet, hogy valaki otthagyta nála ő meg nekem adta, mást nem tudok gondolni, hogy került hozzá :D
2016. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
76%
# 13: persze, ez így nyilván más. :)
2016. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
61%

Fésűnek abban az esetben örülnék, mint pl most, hogy tönkrement a hajkefém, van ugyan körkefém de jó lenne egy rendes hajkefe is :D Csak mindig lusta vagyok vagy elfelejtek venni.

300 forintért nem tudom te hol találsz bugyit, itt még az aluljáróban is 600-1000 forint között vannak és ott se vennék soha, mindenféle cigány összefogdossa őket meg ki tudja... Nem hordanék semmit ami onnan van. A kínai ruhákat sem szeretem. (Igeeeen, mindent ott készítenek, persze, ettől függetlenül erős minőségbeli különbség van a gagyi kínai meg a "márkás kínai" között.)

Bugyikat, tangákat én általában a H&M-ben veszek, mert szerintem azok elég olcsóak (1290-1990 között mozognak amiket veszek), és szépek is. Az aluljáróban az olcsó tangák meg nem szépek, hanem az árukhoz hasonlóan a stílusuk is olcsó és prostis.

2016. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként az egész kérdéskört megoldhatod úgy is, hogy veszel magadnak egy csinos férfitangát, majd lejtesz egy erotikus táncot a nődnek. Garantálom, hogy jobban fogja értékelni, mint ha neki vettél volna egy bugyit.
2016. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
65%

# 13: amúgy erről az jutott eszembe, hogy egyszer nagyon nyomult rám egy pasi (én nem akartam tőle semmit, vállalhatatlan fickó volt). Egyszer felhívott, hogy mindenképpen találkozni szeretne velem, mert vett nekem egy pár cipőt, és szeretné átadni!

(Ebben csak az a gond, hogy fogalma sem lehetett arról, hogy hányas lábam van. Szerintem az exe levetett cipőjét akarta nekem adni...)


Amúgy én is a H&M-ben vettem legutóbb a bugyijaimat, és volt "ákcijús is", több darabot kaptam egy áráért (1500-2000 körül), szóval ki lehet fogni ott is.

2016. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs semmi bajom a 380 forintos kínai bugyival, lehet, hogy nem annyira tartós, mint az 3800 forintos, viszont az árából 10 darabot veszek. Viszont nem szeretnék a barátomtól ajándékba bugyit kapni, se márkásat, se kínait. Fésűt sem, zoknit sem, fogkefét sem. Nekem az ajándék az kedveskedés, és nem a használati tárgyaim pótlása.
2016. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem miért torkoljátok le a kérdezőt, szerintem simán kedveskedni akar, maximum sután teszi.


Kérdező: a cél nemes, de inkább kedveskedj neki olyan dologgal, amit szeret. Párommal ha aprósággal akarunk egymásnak kedveskedni, akkor a másik kedvenc édességét, sütijét szoktuk venni, esetleg virágot. Vagy olyan használati eszközt, amire egyébként éppen vágyunk. Ha neki bugyi kell, akkor vehetsz azt is, de így szimpla meglepiből szerintem inkább ne.


(OFF: életemben nem volt márkás bugyim, a kínai meg auchan takarékos bőven megfelel a kényes valagamnak. Van egy elhasználódási ideje, utána cserélem, aztán kész.)

2016. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
76%
Úristen, ember! A bugyi és a fésű használati tárgyak. Ennyi erővel vehetsz neki egy domestost, vagy egy jégkaparót. Hacsak nem vmi drága, különleges darab, gyorsan tegyél le erről! Egy szál virág v bonbon sokkal jobb lenne.
2016. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!