Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nagy része azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része azért még manapság is szeretne megállapodni?

Figyelt kérdés
Úgy látom egyre kevesebb pasi szeretne feleséget meg családot és ha mégis eléggé elhúzzák az időt. Persze én értem az okokat, de legbelül azért vágynak arra hogy lekössenek valaki mellett?

2016. okt. 4. 21:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#18

25 leszek nem sokára. 3 komoly kapcsolatom volt. Csak mostanában kezdett el foglalkoztatni ez a kérdés, mert most szabad vagyok és ismerkedem, ebből kifolyólag látom milyenek manapság a férfiak. Nyilván én most már a leendő férjem szeretném megtalálni, így egy kicsit más szemmel is nézem a pasikat. Úgy értem tényleg azt nézem kivel tudnám leélni az egész életem, kit szeretnék a gyerekeim apjának. Korábban nem voltak ezek a szempontok annyira fontosak.

2016. okt. 7. 00:46
 22/27 anonim ***** válasza:

"Hol írtam én azt hogy a nőknek az jön be ha a pasi senkivel nem volt előttük?? Én csupán azt mondtam hogy az nem tetszik az érett(!), normális(!) nőknek ha egy pasi már egy tucat(!) csajjal volt."


Igen, ezt írtad, hogy nem tetszik az "érett, normális" nőknek, ha egy pasinak már előtte is voltak barátnői. Nos ennek az alternatívája az, hogy a pasinak senki nem volt még az adott lány előtt, maximum prosti. Köztes állapot nincs, akármennyire is szeretnéd azt hinni.


"És látom a biosszal sem vagy jóban mert bármely hihetetlen egy nőnek nem csak egy férfitól lehet utódja, nem is értem ez így hogy fogalmazódhatott meg benned??!!"


Drágaságom, nem a plázába kellett volna járnod bioszóra helyett, ugyanis egy nőnek szimultán kemény EGY darab érett petesejtje akad. Tehát egyetlen férfitól lehet csak utódja. Az ember se nem kutya, se nem macska, hogy 2-3 kandúrtól születik 4-5 felemás kölyök.

De akkor még egyszerűbben, hogy még te is megértsd: mialatt a nő kihord EGY darab gyereket, azalatt a férfi másik ötszázezer nőt is teherbe ejthet, mert evolúcionárisan így van megalkotva. Ha nem így lenne, nem lennénk 7 milliárdan.


"És a hasonlatra meg nem azt mondtam hogy

általánosságban nem létezik, hanem azt hogy korlátolt ember aki ezzel együtt él, mert úgy gondolja igaz."


Ez olyan, mintha az égről gondolnám, hogy kék.


"És még engem kéne lepontozni?:DD"


Igen,téged. Nem is egyszer.

2016. okt. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Sztem Te nem érted hogy Te miről beszélsz. Azért mert egyszerre egy gyereket hord ki a nő az nem egyenlő azzal hogy egy férfitól lehet utódja. Mert ha utána teherbe esik még 2x 2 különböző pasitól, akkor Te szerinted hány férfitól van utódja annak a szerencsétlen nőnek? A saját szavaidat nem érted. Az már teljesen más kérdés hogy átlagosan hány gyereket tud nemzeni egy pasi és hány gyereket tud kihordani egy nő, de utódja mindkettőnek több embertől lehet.

És úgy látom még mindig nem sikerült megértened amit írtam, mivel nem azt írtam hogy "nem tetszik az "érett, normális" nőknek, ha egy pasinak már előtte is voltak barátnői." Hanem azt írtam hogy az nem tetszik ha már több mint egy TUCAT volt. Miért nem lehet felfogni ezt a szót??? Igenis legyen egy srácnak nője, ne is egy, nekem is volt kapcsolatom és el is várom hogy egy 25 év körüli pasi szintén túl legyen 1-2 komoly kapcsolaton és lehet nyilván pár laza is. De hogy folyamatosan ágyba vigyen szinte válogatás nélkül nőket és túl legyen 30 nőn 25 éves korára az igenis taszító egy nő számára!

És úgy látszik Te egy igencsak korlátolt ember vagy, ha még mindig igaznak véled ezt a hasonlatot, egyszerűen nem tudsz elvonatkoztatni attól amit beléd neveltek, amit beléd nevelt a társadalom meg a környezeted. Mert ennek a véleménynek biológiai alapja továbbra sincs.

2016. okt. 7. 03:58
 24/27 anonim ***** válasza:

Van biológiai alapja, le is vezettem, hogy hogyan, miként lehetséges ez, az emberiség cirka 5000 éves történelme is engem igazol, csak te nem akarod elfogadni. Felőlem ténytagadhatsz, meg kapálózhatsz ellene, de értelme nem sok van...a tarisznyarák esete a nyergesvontatóval. Nem kell megérteniük egymást, de a nyergesvontató az erősebb.


Az dícséretes, hogy te személy szerint nem pártolod a kúrójancsikat, viszont a nőtársadalom egy elég nagy részének ők kellenek, ha elég jóképűek, sármosak, és gazdagok. Én legalábbis azt tapasztalom, hogy az ilyen übermacsó alfahímenek van egyszerre 5-6 barátnőjük is,egymással is csalják őket (plusz még a rengeteg egyéjszakás), de nekik "el van nézve". Talán ezen a mentalitáson kellene változtatni, ugyanis amíg lesz kereslet az ilyenekre, addig kínálat is lesz. Egyszerű közgazdaságtan.


És igen, zsinórban tényleg teherbe tud esni egy nő többször is, ezt egy szóval nem mondtam. Azt próbáltam kihozni, hogy a férfinak nem kell válogatnia a partnerek közt, mert neki tökmindegy, milyen nőtől lesz utódja, míg egy nőnek - aki ugye az anyja lesz - nagyon is fontos. Persze, lehet úgy is élni, hogy a gyerekek keresztnevei azonosak, csak a vezetéknevük más, kérdés, hogy ez mennyire éri meg manapság, és hány férfi akarna két-három gyerek mostohaapja lenni, de ez már egy másik történet...

2016. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül fogalmaztam úgy hogy az értelmesebb(!) nőknek nem imponálnak a "kúrójancsik". Akikről Te beszélsz, hogy mindegy nekik csak legyen jóképű a srác meg pénzes és az sem érdekli őket ha meg vannak csalva stb., na ők pont nem az értelmesebb nők. Sajnos továbbra sem vagy figyelmes ha szövegértésről van szó.

Az megint nem igaz hogy a férfinak mindegy kitől van gyereke, mert azt a nőt keresi ösztönösen akitől a legerősebb, legegészségesebb, legjobb génállománnyal rendelkező utódja fog születni. Tehát valójában válogat a nők között.

És továbbra is úgy gondolom hogy nincs biológiai alapja annak hogy a nő legyen monogám, mert ő is ugyan úgy vágyik a szexre és élvezi és nincsen belekódolva, hogy csak egy férfival tegye meg ezt. Úgy is létre jöhetett volna a nő, hogy ne kívánja a szexet és kizárólag a gyermekáldás miatt keressen magának egy megfelelő hímet, de nem így történt. Az meg hogy hány pasival fekszik le meg hánytól van gyereke és ez kinek tetszik meg kinek nem, az már megint csak szocializációs kérdés, nem pedig biológiai. E kettő közti különbségre próbáltam felhívni a figyelmet.


Na de eltávolodtunk a kérdésemtől, nem ezt akartam igazából megvitatni, úgyhogy én lezártam a dolgot.

2016. okt. 7. 23:22
 26/27 anonim ***** válasza:

Persze amikor a nőnek volt ötszázcsiliárd pasija az aktuális előtt, az teljesen rendbe van ugye, bezzeg ha a pasinak! Ahh, fúj! Szentségtörés! Megkövezni!


Ej de szuper ez a kettős mérce :D

2016. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

ez már csak így van: ha a nő lefekszik a fél kontinenssel, semmi baj, keresi az igazit, és különben is, carpe diem!

ha egy férfi lefekszik a fél kontinenssel, pfuj, sexmániás disznó, golyó általi kötél neki!


nesze neked egyenjogúság!

2019. szept. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!