Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nagy része azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része azért még manapság is szeretne megállapodni?

Figyelt kérdés
Úgy látom egyre kevesebb pasi szeretne feleséget meg családot és ha mégis eléggé elhúzzák az időt. Persze én értem az okokat, de legbelül azért vágynak arra hogy lekössenek valaki mellett?

2016. okt. 4. 21:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Én nem általánosítok, én ezt tapasztalom minden egyes nap. Már egy ideje próbálok nyitott szemmel járni (igaz nem sok helyre szoktam menni a "kötelezőeken" kívül), de már az is nagyon ritka hogy egy épkézláb lány nem foglalt. Érted, nem "foglalt", mint valami nyilvános budi... És az a szomorú hogy épp olyanok is... És nem, nekem egyáltalán nem az agyonvakolt szolis műp*csák jönnek be. Épp ellenkezőleg. De akik nem ilyenek külsőre azok között is akad azért szép számmal olyan akinek elég eseménydús a múltja. Hidd el, tudnék mesélni...

Nálam jobban szerintem senki sem szeretne egy igazi társat találni végre, és nem sok olyan embert ismerek aki komolyabban veszi ezt a kapcsolatosdit mint én, de mindezt a hajamra kenhetem, mert az elmúlt néhány évben még csak olyan lánnyal sem találkoztam aki ESETLEG szóba jöhetne. Mégis hol az a rengeteg rendes és csinos lány akiket emlegetsz?

2016. okt. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy folyton ilyeneket hallok, de nekem eddig csak párkapcsolataim voltak olyan lányokkal, akik nem ribik, rendesek meg minden, olyan emberek vesznek körül amilyen te magad vagy, én keresve se találok ilyen pucsítós rib.it, ha társkeresőzöm 2 perc alatt lekopnak a eszetlen meg riban.c.ok, meg nem is érdekelnek az olyanok, a legszörnyübb hogy sokan észre se veszik milyen r.i.bancos lányokra hajtanak, jön az elfogadós rész, hogy őt nem érdekli a multja meg semmi aztán a pofára esés, nekem semmi ilyen negatív tapasztalatom nincs mer 1 képről megmondom milyen egy lány ésha már 70%-ba igazam van akkoris megérte.
2016. okt. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Előzőhöz hozzátéve, felkell állítanod magadnak igényeket, és ragaszkodni hozzájuk, esetleg nyitottnak lenni 1-2 igény elhagyására ami nem feltétlen muszáj h meglegyen, és olyan emberekkel körbevenni magad amilyen te vagy, vagy hasonló.
2016. okt. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Én meg azt bírom mikor a pasik a lányokat szapulják hogy milyen ri*ik miközben ők meg persze nem azok...mert egy pasi lefeküdhet akárhány lánnyal az egyáltalán nem baj. Erre meg lehet mondani hogy Te pont nem olyan pasi vagy, de akkor én is mondhatom hogy én pont nem olyan lány vagyok, szóval ezért mondom hogy igenis csak általánosítasz, mert ahogy Te kivétel vagy pasiban, úgy van kivétel lányban is. De nem nagyon akarjátok meglátni a másik oldalt, hogy talán a nőknek sem egyszerű manapság olyan pasit találni aki nem csak lefektetni akarja. Aki hajlandó lenne udvarolni és komolyan ismerkedni. És igen, az is igaz hogy sok pasi észre sem veszi hogy kizárólag a ri*banc típusúaknál próbálkozik. Ez a 11-es válaszolónak szólt.

Én amúgy egyik oldalt sem védem, a pasik egy jó nagy része ugyan olyan gáz, mint a nők egy jó nagy része. De pont ez az hogy ezt el kellene fogadni és nem mutogatni a másik nemre és mindenkit egy kalap alá venni.

2016. okt. 5. 02:52
 15/27 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, ha egy kulcs minden zárat nyit, az mesterkulcs.

Ha egy zárat minden kulcs nyit, az a zár szar.

'Nuff said.

2016. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Rendeljünk pizzát, nem tudok főzni, ha el kéne mosni egy tányért már rosszul vannak"


Talán nem szakácsot és takarítónőt kellene keresni. Az életben talán fontosabb dolgok is akadnak, mint a főzés és a mosogatás...

2016. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#15

Ha Te ilyen hasonlatoknak még érzed a létjogosultságát akkor elég korlátolt, befolyásolható ember vagy. Az hogy egy nőnek nem illik úgymond sok pasival lennie csupán a szocializáció terméke. Biológia szempontból a nő sem monogámiára teremtetett. Szóval természetellenes igazából mind a nő mind a férfi részéről. De mindegy. Ha csak azt nézzük milyen viselkedés imponál az embereknek akkor megsúgom neked hogy egy értelmes, felnőtt nőnek ugyan úgy nem jön be az, ha egy pasi már egy tucat nővel együtt volt. És kereshetsz akármilyen neked tetsző hasonlatot, attól ez még így van.

2016. okt. 6. 22:45
 18/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem nagy titok, hány éves vagy és hány kapcsolat után kezdett el téged foglalkoztatni ez a dolog?
2016. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, azért érzem az ilyen hasonlatoknak a létjogosultságát, mert VAN nekik. Attól, hogy neked nem tetszik, és nem akarsz szembenézni vele, attól még létezik. Nem azért hoztam fel a hasonlatot, mert személy szerint nekem tetszik, hanem mert ez a helyzet. Tudod, az evolúció úgy teremtette meg a férfit, hogy bármelyik nőnek utódot tudjon nemzeni, a nőt viszont úgy, hogy csak 1 férfitól lehessen utódja. Ha nem tetszik, panaszkodj Darwin apánknál, vagy esetleg magánál a Jóistennél.

Nem mellesleg abba sincs igazad, hogy a nőknek az olyan pasik lennének a gyengéik, akik még soha egyetlen nővel se voltak előttük. Pont az ilyenek szoktak a GYK-n sok kérdést kiírni, ti meg elkülditek őket az anyjukba, ha már ésszerű, okos dolgot tanácsolni nem tudtok.


Kérdezőt ám miért nem lehet lepontozni? Most úgy rányomnék úgy pár (ezer) piros kezet.

2016. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Látom a szövegértéssel elég nagy gondjaid vannak. Hol írtam én azt hogy a nőknek az jön be ha a pasi senkivel nem volt előttük?? Én csupán azt mondtam hogy az nem tetszik az érett(!), normális(!) nőknek ha egy pasi már egy tucat(!) csajjal volt. És látom a biosszal sem vagy jóban mert bármely hihetetlen egy nőnek nem csak egy férfitól lehet utódja, nem is értem ez így hogy fogalmazódhatott meg benned??!!:D És a hasonlatra meg nem azt mondtam hogy

általánosságban nem létezik, hanem azt hogy korlátolt ember aki ezzel együtt él, mert úgy gondolja igaz.

És még engem kéne lepontozni?:DD

2016. okt. 7. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!