Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja megérteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja megérteni?

Figyelt kérdés

Október 15-én lesz két éve, hogy barátnőm van.

Sajnos elég messze élünk egymástól, nem tudunk gyakran találkozni, de amikor csak tudok, megyek hozzá.

Mindennap rengeteget beszélünk, (ebből volt gond is), bár irodában dolgozom és a főnököm nagyon toleráns, de mondtam a barátnőmnek,hogy kevesebbet kellene munkaidőben beszélnünk, de megsértődik mindig.

Van ez a viber alkalmazás, ami ingyenes, ezen szoktunk leginkább beszélni.

Sajnos múlt hét közepén teljesen tropára ment az okos telefonom, amin volt ugye viber, facebook, messenger, így viberen nem tudunk beszélni.

Kaptam egy telefont,viszont azon csak smst lehet írni, meg telefonálni.

Ilyenkor már otthon vagyok, és a laptopomról már tudnék neki írni(sőt a munkahelyen is tudok ha úgy van facen írni, ) de az nem jó, nem igaz, hogy nem tudok egy új telefont venni, meg ő sem sz. rja a pénzt.

Mondtam neki, egyelőre nem tudok.

Mondtam, hogy miért nem jó, ha amikor te is és én is hazaérz(3-ra ér haza),meg én is 8én fél 5 re), onnan mát tudunk beszélni? Meg mondtam neki, szedje le a play áruházból a messengert és akkor tudna írni napközben is. Nem, azt nem lehet, mert nem fog mobilnetet fizetni.


És nemrég egy ilyen üzenet fogadott..


" ha igaz holnap kapsz fizetest..de nem veszel telefont..ide a rosdásbokőt..szoval ez így semmiképp nem megy

menjek le hozzad..az sem 5 forint

a többi hagyjuk

te miből gondolod nekem ez semmi?

majd viszek kenyeret zsirt..hagymát..vmit

nekem az is jó

de ha éhes lennék meghívom magam..ne kerüljek pénzbe

tudod..a pénz kell..de ennyire fukarnak lenni

nálatok nem laknék..ha fürdök stb az is pénz"


Mondtam neki, hogy ez nagyon rosszulesett, én csak azt mondtam, hogy jelenleg nem tudok okostelefont venni és jött az, hogy nem is vagyok fontos neki.:(


2016. okt. 10. 16:33
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ő is laptopról ír, de most nem nagyon ír:(
2016. okt. 10. 16:34
 2/39 A kérdező kommentje:
Amúgy ő óraadó tanár, és 29.6 áig lenne szünet és akkor végig itt lenne nálunk. Én meg a héten mennék, de nem tudom mi lesz:( Szerintetek is fukar vagyok? Mert most másra kell itthon a pénz? Csak ketten lakunk a nagymamámmal(apukám meghalt, anyum meg lelépett a párjához), csak néha jön haza, igaz ide van bejelentve, hivatalosan itt lakik. Pont tegnap volt itthon valamennyit hazaadott, de most kevesebből élünk így ketten mamámmal.
2016. okt. 10. 16:41
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Es te mar 2 eve huzod ezzel a fogyatekos novel? :'D. Komolyan? Nem normalis, amit muvel. Dolgozol. O mit csinal egesz nap hogy irogatna? Vakarja magat otthon? Nokent falnak tudnek menni, amikor ilyeneket olvasok itt. Minek keserited vele az eletedet?
2016. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%
Es egyet mondj meg neked kerlek, mirol tud/tudtok irogatni egesz nap, hogy szerinte meg munkaidoben is allandoan neki kene irnod?
2016. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj de ha ez igaz, kib.... tt buta barátnőd van. Megértem hogy beszélgetni akar, de neked is van magánéleted és ha csak munkaidő után lenne vele időd beszélgetni, azt is meg kellene hogy értse. Semmi köze hozzá! Mi lenne ha gyárban dolgoznál és 8 órán nem tudnál írni? vagy 50 évvel ez előtt élnénk??... Szerintem itt az ideje annak hogy leülj vele megbeszélni. De valszeg szakítás lesz a vége. Meg ér ennyit ez a nő aki ilyet kér tőled??.. A te pénzed, arra költsed amire Te!! akarod!
2016. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Neki be nem áll a szája az a helyzet.És mindig úgy forgatja,én kérjek bocsánatot.

Igen, mindig. Ezidáig teljesen normális volt,most megint kezdi...

2016. okt. 10. 16:46
 7/39 anonim ***** válasza:
86%
Kizart, hogy egy ilyen no eddig teljesen normalis volt. Teged nem kergetett meg a szivrohamba? Mit csinalna akkor, ha szepen leirnad neki hogy "dragam, most dolgoznom kell, 4 utan, mikor vegeztem, majd irok. Puszi!".
2016. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Ötös, mindig le szoktunk ülni. De most én vagyok a fukar, a sóherés jön a lelki zsarolás, hogy neki mennyi baja van. Tény, hogy rengeteget betegeskedik, de ez akkor sem megoldás. Már mondtam neki a melóhelyes dolgot és azt mondta,megérti. ezek szerint nem.

Meg hogy nem igaz nem tudok venni új telefont és akkor ingyen tudnánk beszélni. Ami igaz is. Mondtam neki a skypeot is, és a válasz: Nem ért hozzá...

2016. okt. 10. 16:49
 9/39 anonim ***** válasza:
Nem írom le mit gondolom kert kitiltanak! MIÉRT KELL NEKED IS A ROSSZ? :D Bezzeg én dolgozom, ganézom a macskáit, elviselek minden szrt és nem becsülik meg....Mától én is hisztizni fogok meg basztatom a párom egész nap.
2016. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Már megírtam neki. Megsértődött, de leszartam. Lehet bunkó voltam, de nem tudok mit csinálni.

Nem járok el sehova, csak a kézire(apropó, fél hatkor indulnom is kell edzésre), meg mellette levelezőn közgázra járok...Egy ideig teljesen normális, de ha behülyül, akkor ... De ez csak pár óráig tart nála, utána sokszor mintha mi sem történt volna.És játssza a sértődöttet ilyenkor, hogy

"nem vagyok a drágád.

mikor csitítom, hogy szeretem.

Tényleg? miért? te csak magad szereted"

2016. okt. 10. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!