Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontott ismerkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontott ismerkedésnek szoktatok második esélyt adni?

Figyelt kérdés
Vagy akiről már hamar kiderül olyan tulajdonsága ami nektek nem tetszik inkább hanyagoljátok?

2016. okt. 21. 16:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%

10: Látod, ő is így van veled egy randi után, mindent tud rólad, amit tudni érdemes, és köszöni, nem kéri.

Teljesen felesleges második esélyben reménykedni, mert semmi sem változik.

2016. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, 2-es teljesen tárgyilagosan válaszolt. Ezzel talán meg is kaptad a választ a valódi kérdésre, te túlérzékeny vagy, ott is a rosszindulatot tételezed fel ahol nincs is. Az is lehet, hogy magadból indulsz ki. Ezek olyan dolgok, amik jellemvonások, se második, se harmadik alkalommal nem változik, maximum 5 év pszichoterápiával.


Ha kiderül, hogy csak rossz napja van, de amennyire látszik alapvetően összeillünk, akkor adok második esélyt.

2016. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az oka amiért elromlott. Egy hülye dolog miatt vagy komolyabb háttere is van.

Ha van olyan tulajdonsága ami elsőre nem tetszett az másodjára se fog, szóval így felesleges a második esély.

2016. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
93%
Az életben nem műxik a CTRL+Z billentyűkombináció. Szerencsére a kudarcok a legjobb tanítómesterek, azok révén tudunk igazán jól tanulni. Így máskor, máshol, mással, jó esetben több eszünk lesz, és nem követjük el ugyanazt a hibát.
2016. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
68%
Kerdezo megmondanad, mi a bajod a masodik valasszal? Mert en sem latok benne egyaltalan se szemelyeskedest, se becsmerlest, nagyon meglepo a reakciod.
2016. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Titusztitusz ***** válasza:
Attol függ,hogy MI MIATT lett elrontva egy ismerkedés...Pl.ha egy nőröl kiderült az ismerkedés során,hogy mondjuk bagós,tetovált,szereti az alkoholt,vagy drogos,akkor az ilyen nőnek én többé nem adtam újabb esélyt...De ha pl.csak öltözködési problémák voltak vele,és pl.a megbeszélt találkozóra mondjuk farmerben jött el,nem tudván azt,hogy én utálom a nadrágos nőket,akkor azért az ilyen nőknek adtam mindig újabb esélyt...De azért figyelmeztettem mindig a hölgyet,hogy a következő randira már illő öltözékben jöjjön ha lehet...(Feltéve persze hogy volt bátorsága a hölgynek egy újabb randival ismét szerencsét próbálni...De álltalában volt...)
2016. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
B. Zmeg itt minden válaszoló retardált esküszöm, na szép estét. Töröltessétek a kérdést is lécci, mert úgy is az lesz, hogy valami bumburnyák jelenti. Durva mennyire elszáll egyesek fantáziája sokszor, de itt ez úgy látom nem kirívó eset, hogy valaki többet lát bele egy ártatlan kérdésbe mint ami.
2016. okt. 21. 18:47
 18/35 Titusztitusz ***** válasza:
Mi a gond,kérdező? Csak nem én írtam valami szörnyűségeset? Mi akasztott ki ennyire?
2016. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem. Volt ilyenben részem, olyasmivel kapcsolatban okozott csalódást, aminél én már azt gondoltam, hogy ez nekem sok.

Volt akivel az első randi is már azért maradt el, mert az ismerkedésből kiderült, hogy nem nekem való az illető. Megsértődött, de ezzel úgy voltam, hogy legyen az ő baja.

2016. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
90%

Kár, h a Kérdezőnél nincs zöld kéz. :))

Most ezt megaszontad. :)

De... !

A legtöbb kérdésedre válaszoló - beleértve az ismertebb embereket - egy véleményen van. Ez azért mond vmit, nem?

Kérdeztél-válaszoltak. Senki sem támadott sztem.

Ne durcizz, gondold át.

2016. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!