Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontott ismerkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontott ismerkedésnek szoktatok második esélyt adni?

Figyelt kérdés
Vagy akiről már hamar kiderül olyan tulajdonsága ami nektek nem tetszik inkább hanyagoljátok?

2016. okt. 21. 16:45
1 2 3 4
 21/35 Titusztitusz ***** válasza:
Szia drága Ágikám...Világosíts már fel kérlek,hogy MI BAJA VAN a kérdezőnek? Úgy lászik, mintha te tudnád...Én meg még mindig csak pislogok itt a gép előtt...És semmit sem értek...
2016. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Szia Titusz! :) Őszinte legyek? Igazán én sem értem. Talán annyit, h az ismerkedés még nem mélyülhetett el a Kérdező(éknél), így nem érzi jogosnak, h a legtöbben nem szavaznának 2. esélyt.
2016. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Titusztitusz ***** válasza:
Vagy úgy...Mindenesetre én azt írtam,ha jól emlékszem,hogy "nem főbenjáró bűnök esetében" én szoktam mindig második esélyt is adni a hölgyeknek...Sőt,harmadikat,negyediket,stb,stb is szoktam...Szóval bízok benne hogy legalább rám nem rágott be a kérdező...
2016. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ez igen! Csodálom a türelmed Titusz. :)
2016. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Na...Csak nem azt gondoltad eddig,hogy türelmetlen vagyok? Ági...Ági...Amúgy örülök neki,hogy újra benéztél ide,erre a portálra...Jó itt látni mindig téged...Ugye tudod,hogy miért írtam ezt?
2016. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Sejtem. Vagy... Azt hiszem, tudom. :)

Köszönöm, h észreveszel. :) Ez kölcsönös, mindig érdeklődve olvasom -Vajon Titusz, erre mit válaszol?- Nos, általában mosolyt csalsz az orcámra. :)

2016. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező fröcsögni azt szépen tudsz, ügyes vagy *buksisimi*, de megindokolni a semmin való kiakadásod azt már képtelen vagy, mi? Azért támadsz.

Sebaj, ne is próbáld most már, kiderült mindenki számára, hogy ki itt a retardált :D

2016. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Jaj Ági...Bele is halnál,hogyha nem tudnál mindig valami kapcsán csipkelődni,meg finoman bosszantani, ugye? Dehát tudod te jól, hogy elnézek neked mindig-mindent ezután is...Na mindegy...Nekem most lépnem kell mára,ha gondolod,nézz majd be valamikor a privimre, örülnék neki ha ott is tudnánk újra néhány szót váltani...Mint a régi szép időkben...Most sajnos búcsúznom kell akkor mára tőled,legyen szép az estéd...Szia.
2016. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

:DD ahogy mondod!

Baxx, 4 levet váltottunk Titusszal még júniusban, majdnem letiltottam szegényt. Erre föl, régi gyk-s és privát haver lettem. :)))

Titusz!!! Ez kicsit túlzás volt. :))

2016. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

# levelet akart lenni...

Kicsit felment a ...z ingerküszöböm. :)

2016. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!