Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyi idő kell nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi idő kell nektek egy "sikertelen" randi után az újabb ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Ha úgy érzitek nem a tökéletes alanyt találtátok meg a randis sráccal, mikor hazaértek:

1. kicsit átrágjátok még a dolgokat és visszautasítjátok, viszont van annyi tisztelet bennetek, hogy addig sem kezdtek ismerkedésbe másokkal.


2. mire hazaértek már újabb 10 pasi "áll sorban" ismerkedési célzattal, azt az ürgét meg továbbpörgetitek és jövőhéten már mással randiztok.


3. adtok neki egy újabb esélyt hátha azonban, ha az újabb randi is rosszul sül el, elfelejtitek.



2016. okt. 24. 10:41
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi maximum a társkeresőzős lányoknál lehetséges, hogy 10 másik pasi áll sorban randira készen azonnal.

Egy való életben ismerkedő lány élete kb úgy néz ki, ahogyan #7 leírta.

4 férfival "randiztam" eddig összesen, és 3 párkapcsolatom volt, most van párom, de ha hirtelen szakítanánk, valószínűle akkor sem ostromolna meg másnap azonnal 10 pasi randiajánlatokkal, és nem a külsőm miatt, hanem mert a való élet nem úgy működik, ahogy itt egyes férfiak hiszik :D

2016. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
17%
Az a baj a párom kolleganői már nem csajok, 30-as korosztály..:((( Van, amelyik most 40 évesen kap észbe hogy gyereket akar eddig csak a rúdon pörgött. Márhogy rúdtáncos volt..nincs azzal baj csak ha gyereket akar másfajta rúdon kéne inkább pörögni v.urambocsá' nem negyvenévesen döbbenni rá két sörözés! közt hogy hoppá. Hányok tőlük:((
2016. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
80%

10: Vagy te nem tudod elképzelni a beszűkült tudatoddal, hogy az a válaszoló egy pasi, aki csak kiadja magát egy ribizlinek, és erősíteni akarja azokat a sztereotípiákat, amit alapján te a kérdésedet kiírtad.

Sőt, azon se csodálkoznék, ha ti ketten ugyanazok lennétek. :)

Sokan csinálják ezt, hogy egyik néven kiírják a kérdést, a másik néven meg beírják azt a választ, amit hallani akartak a kérdésre, aztán meg felpontozza saját magát.


Amúgy ha az a választ veszed alapul, akkor legközelebb ne a diszkós ribizlik közt keress barátnőt, és nem fogsz arcra esni, hogy még párhuzamosan 8 pasival kell versenyezned a muffért.

2016. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Most komolyan szubjektív véleményből próbálsz általánosítani?

Lehet különbséget tenni, ismerkedős lányok meg valódi társas kapcsolatra vágyó lányok között, de akkor sem érdemes ennyivel elintézni. Van, aki elég sok helyen ismerkedik, hála az égnek van facebook is meg a többi.

2016. okt. 24. 11:10
 15/42 anonim ***** válasza:
22%

Egyébként egy barátom nemrég azt mondta /fiú/ hogy a társkeresőn egy nőre jut 10 pasi. Létezhet a jelenség elvileg. Sajnálatos aki belefut..

41/L

2016. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Kedves 79-es igazságosztó, ez volt az igazi agymenés amit most leírtál. Ezután nem fogok reagálni a válaszaidra vagyis figyelmen kívül hagyom azokat. Szóval tolhatod a konteóidat, csak azok engem hidegen fognak hagyni. Puszipá
2016. okt. 24. 11:14
 17/42 anonim ***** válasza:
0%

Jah, amúgy /egyik előző voltam/ ezek a társkeresős kolleganők akik naponta ismerkednek..mert ketten vannak a ribizlik...., az egyik ráír a kiszemeltre majd a másik másnap szintén és azon röhögnek mit lép rá.kivel randizik.

Basszus és ezek kormányhivatalban dolgoznak. :((

...'csáját..:D

2016. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Igen, létezik tinder, facebook, instagram, twitter meg még jó pár oldal, de nem mindegyik tartozik a klasszikus netes társkeresőnek ennek ellenére a fiatalabb korosztálynak elegendő lehet egyik vagy másik is az ismerkedés
2016. okt. 24. 11:21
 19/42 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok és ha van barátom akkor természetesen nem ismerkedek, de ha nincs akkor miért ne ismerkedhetnék többel is egyszerre és tévedés nem a társkeresőről ismerkedem. Kezdődött a suli, rögtön pár fiú szeretett volna velem randizni, aztán volt egy sulis buli ott megint megismerkedtem jópárral, aztán lejárok kondizni ott is mindig hivnak, most ha szimpatikus miért ne mehetnék el vele egy randira. Ha csak futólag ismerem nem tudom eldönteni hogy akarok-e vele járni, nekem kell pár randi hogy kialakuljon valami kép, hogy bejön-e, vagy nem. De amelyikkel ugy döntök hogy akkor járunk, akkor ameddig jó a kapcsolatunk csak ő van, és nem ismerkedem. Most épp ismerkedem, eddig 3 évig jártam egy fiúval, utána szünet és utána 2 éves kapcsolatom volt, most épp nincs senkim.. Most épp ismerkedem, randikra, bulizni járok. Nagyon ugy érzem, hogy egyik pasit el tudnám képzelni komolyabban is, hát majd kiderül idővel hogy fog alakulni, most még csak ismerkedünk. A többivel akikkel találkozgattam barátok lesznek..
2016. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Na tessék, vagyis mennek talonba
2016. okt. 24. 11:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!