Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyi idő kell nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi idő kell nektek egy "sikertelen" randi után az újabb ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Ha úgy érzitek nem a tökéletes alanyt találtátok meg a randis sráccal, mikor hazaértek:

1. kicsit átrágjátok még a dolgokat és visszautasítjátok, viszont van annyi tisztelet bennetek, hogy addig sem kezdtek ismerkedésbe másokkal.


2. mire hazaértek már újabb 10 pasi "áll sorban" ismerkedési célzattal, azt az ürgét meg továbbpörgetitek és jövőhéten már mással randiztok.


3. adtok neki egy újabb esélyt hátha azonban, ha az újabb randi is rosszul sül el, elfelejtitek.



2016. okt. 24. 10:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
95%

XD

Ezek szerint te most csak azt veszed figyelembe, aki leírja, hogy a nők a társkeresőkön egymás után, futószalagon tesztelik a pasikat, és naponta több pasival is találkoznak.

Rendben van, húzz le mindenkit, ami mást ír. :)


Tudod, azért van tízszer annyi pasi a társkeresőkön, mert normális nő nincs fent, hanem élőben ismerkedik.

De ha te ragaszkodsz továbbra is ahhoz, hogy olyan csajokkal randizgass, akikről méterekről ordít, hogy eszükbe sincs komoly kapcsolatba kezdeni, akkor min csodálkozol? :D


Egyébként érdekes, más pasiknak neten is sikerül ismerkedni, és első randin meg tudják győzni a nőt, hogy összeillenek.

Vagyis nálad ugye a fő kérdés az az, hogy SIKERTELEN randi után mit csinál a nő?

Most őszintén: nem kur.vára mindegy?! Egy biztos, nem utánad sóvárog, hanem mással fog összejönni.

Ennyi!

Aztán hogy másnap már másik pasi sámfázza, vagy két hónap múlva, az a te részedről ugyanazzal a végeredménnyel jár: marad a marokmarcsa. :D

2016. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Ismét konteó, sehol nem írtam, hogy a kérdés rám vonatkozna vagyis, hogy volt sikertelen randim. A kérdést egy lány ihlette, akit NEM netes társkeresőn ismertem meg (nem is vagyok fent egyen sem) és aki mesélte, hogy az elmúlt időszakában rengeteg ilyen randija akadt. Ezért foglalkoztatott a kérdés. Ezidáig, ugyanis meguntam a trollkodásod, jelenteni nem foglak, mert annyira sem foglalkoztat mit válaszolsz mint, hogy holnap milyen színű zoknit húzzak fel.
2016. okt. 24. 12:28
 23/42 anonim ***** válasza:
91%

Sikertelen randinál nem mindegy, miért sikertelen. Ha nem vonzódom hozzá, akkor nem fogok máltai szeretetszolgálatot játszani meg a saját időmet pazarolni, hogy jaj, hátha jó lesz meg szegény lelkivilágát pátyolgassam... plusz akkor is, ha azért sikertelen a randi, mert tahó, flegma, buta. Ha félénk volt és csinált pár furcsaságot, akkor még adnék 1 esélyt... ha a második randi sem jó, akkor viszont viszlát.


Sztem a legtöbb nőnél nem 10 pasi áll sorban... ha te olyanokkal ismerkedsz csak, akkor ott a bibi :D.


Amúgy ha találok vki szimpatikusat, akkor akár egy nappal a rossz randi után is mennék, de az a min., hogy legalább egy üzenetet írok előtte az előző srácnak, hogy bocs, ez nem ment... de sztem ha annyira rossz volt, akkor a helyszínen megmondanám.

2016. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy mikor jön legközelebb olyan pasi a képbe, akivel elmegyek randizni.

Az biztos, hogy ha elsőre nem sikerült, akkor nem adok második esélyt. Nem olyan bonyolult dolog egy első randi, ha ezt sikerült elcsellózni, akkor mit kezdjek a pasival?! Abszolút lúzer.

Én ilyenkor ott helyben lezárom az egészet, megmondom neki, hogy nem lesz folytatás. Tehát ha kedvem tartja, akár már akkor randizhatok, ha hazaértem. :) Így az első pont értelmetlen, és a harmadik is.


A második is, mivel nem áll sorban 10 pasi. Nem tudom, ezt honnan szoktátok szedni, de az átlagos lányoknál ilyen nincs. :) Talán évente két-három pasi veszi a bátorságot, hogy elhívjon randizni.


Természetesen a sikertelen randi után rögtön nyitott lennék az ismerkedésre, elvégre nem köteleződtem el, nem járunk, ugyanúgy nincs senkim, akihez hűségesnek kéne lenni. Csak nem olyan egyszerű találni olyan srácot, akivel kölcsönös a szimpátia. :)

2016. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Hozzátenném az ide intenzíven válaszolókban fel sem merül, hogy esetleg bennük is lehet hiba? Nagyon egyoldalú megközelítések ezek.
2016. okt. 24. 13:15
 26/42 anonim ***** válasza:
95%

"Ha úgy érzitek nem a tökéletes alanyt találtátok meg a randis sráccal, mikor hazaértek: "


Ebből a mondatból egyértelműnek tűnt nekem, hogy arról az esetről beszélünk, amikor a sráccal nem volt vmi oké 8nem feltétlen olyan értelemben, hogy rossz a személyisége hanem hogy nem mozgat meg minket... az meg hadd ne az én hibám legyen). Meg a választási lehetőségek is ezt sugallják. Mert egy olyan opció sincs, hogy "rágom magam 5 napig azon, hogy mit rontottam ÉN el"... pedig a legtöbb lány, akit ismerek, ezt választaná, ha ő rontotta volna el, a srácnak ő nem tetszett volna. Mert ugye miért arról szól a kérdés, hogy MI adunk a srácnak egy esélyt, ha benne van a kérdélsben szted, hogy mi rontottuk el... ha mi rontottuk el, akkor valszeg a srác megmondja, vagy nem keres utána, és kész. Ha meg mégis keres, akkor kiugrunk a bőrünkből.

2016. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Én tökéletes vagyok a hangok is azt mondják!:D /9-es v.6-os..nemtom/
2016. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
ismét egyoldalú már a hiba megközelítése is...mindegy hagyjuk
2016. okt. 24. 14:02
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

27-es vagyok, Kérdező,neked tetszik a hölgy és nem akarsz még lépni..? Mert nincs túl rajta a hölgy esetleg?..

Addig lépj amíg más nem lép..!!!

:)

Sok sikert!

2016. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
persze tetszik a hölgy, csak egyes dolgai, köztük ez sem tetszik, lehet inkább meghagyom másnak :D
2016. okt. 24. 14:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!