Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyi idő kell nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi idő kell nektek egy "sikertelen" randi után az újabb ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Ha úgy érzitek nem a tökéletes alanyt találtátok meg a randis sráccal, mikor hazaértek:

1. kicsit átrágjátok még a dolgokat és visszautasítjátok, viszont van annyi tisztelet bennetek, hogy addig sem kezdtek ismerkedésbe másokkal.


2. mire hazaértek már újabb 10 pasi "áll sorban" ismerkedési célzattal, azt az ürgét meg továbbpörgetitek és jövőhéten már mással randiztok.


3. adtok neki egy újabb esélyt hátha azonban, ha az újabb randi is rosszul sül el, elfelejtitek.



2016. okt. 24. 10:41
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

Látom, nem friss kérdés, de most akadtam rá. Kedves Kérdező, ha te egyik választ, amit ide irnak neked, sem tudod a nőktől elfogadni, hanem csak kiosztasz és elitélsz mindenkit, akkor valójában minek irtad ki a kérdést? Annak van értelme szerinted, ha a neked nem tetsző válaszokon megsértődsz és elkezdesz vagdalkozni? És igen, egyet értek azokkal, akik több jelölt közül próbálnak választani, mert miért ne ismerkedhetne több emberrel valaki? Az már szerinted azt jelenti, hogy rögtön ribi is és mindegyikkel lefekszik?? Tán az első randi már azt jelenti hogy muszáj elköteleznie magát??

Nekem eléggé ugy tűnik, hogy olyan savanyú a szőlő jellegű ez a kérdésed....

2020. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Előző vagyok: óóó, a 40-es által bemásolt kérdést 100 % hogy te irtad ki! Ugyanaz a szóhasználat, ugyanaz az itélkezés....ott is látszik, hogy te elképzelsz magadban valamit, és azt kijelented mindenkiről....bakker, írta ott egy nő, hogy nála az intimitás csak a kapcsolatba fér bele, az ismerkedési fázisba nem...erre te visszakérdezed, hogy akkor ismerkedés alatt lehet alkalmi szex? Atyaég, én kiégtem XDDD tedd már túl magad ezen, hogy minden nő egy ribi..vagy ne magadból indulj ki :DDD
2020. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!