Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyi idő kell nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi idő kell nektek egy "sikertelen" randi után az újabb ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Ha úgy érzitek nem a tökéletes alanyt találtátok meg a randis sráccal, mikor hazaértek:

1. kicsit átrágjátok még a dolgokat és visszautasítjátok, viszont van annyi tisztelet bennetek, hogy addig sem kezdtek ismerkedésbe másokkal.


2. mire hazaértek már újabb 10 pasi "áll sorban" ismerkedési célzattal, azt az ürgét meg továbbpörgetitek és jövőhéten már mással randiztok.


3. adtok neki egy újabb esélyt hátha azonban, ha az újabb randi is rosszul sül el, elfelejtitek.



2016. okt. 24. 10:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, tényleg nem értem. Magyarázd már el, hogy miért egyoldalúan közelítem meg én a témát...
2016. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Mert az is lehet, hogy a pasiban nincs hiba, a hiba benned lehet, hogy nem fogadod el a pasit, mert számodra kevés. PÉLDÁUL:

Lehet te éppen a világ legjobb emberét koptattad le mondjuk gyúrós jóskáért, mert neked az izmos pasik jönnek be, a világ legjobb embere meg nem az. Hiba? Az hát. Hosszútávon rá fogsz b. szni? Nagyon is, mert gyúrós jóska valójában egy idegbeteg állat aki elkalapál :D

Most írtam valami szélsőséget, de remélem érted. Lehet más hiba is ezen kívül, ez csak egy példa volt.

2016. okt. 24. 15:42
 33/42 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, az nem hiba, ha valakivel nem illetek össze, és ezért nem lesz folytatás.


Pl. én az összes dohányzó férfit lekoptatom, akármilyen jó emberek. Miért? Mert a szervezetem nem viseli el a bagót, sem a füstjét, sem azt, amit a bagós teste és ruhája magába szív (ő lehet, hogy nem érzi magán, én érzem, mert fáj, csíp a szemem, fáj a fejem... stb.). Ettől még lehet remek ember, és lehet köztünk barátság, de párkapcsolat nem.


Ugyancsak lekoptatom a túlsúlyos embereket, mert nem vonz a zsírpárna, nem beszélve a betegségekről, amit egy túlsúlyos ember összeszedhet (nem vagyok túlsúlyos). Ettől még lehet jó ember, de nem tudná velem tartani azt a tempót, amiben én élek.

2016. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
szerintem meg előítéletes vagy csak szimplán és nem látod meg a biodiverzitást
2016. okt. 24. 17:06
 35/42 A kérdező kommentje:
Amúgy szépen sikerült megint szélsőséget hozni, való életben pedig úgy működik, hogy már például a "világ legjobb embere" megfelel az elvárásaidnak, de neked a gyúrós jóska kell, mert az pöpecebbül néz ki. És nem túlsúlyos és nem dohányos a "világ legjobb embere", csak éppen nincs rajta annyi izom mint gyúrós józsin. Én erről beszélek, amiről meg te beszélsz azok ilyen alapvető randizást is kizáró okok lehetnek egyeseknek, ergo randiig sem jutnak el a felek.
2016. okt. 24. 17:12
 36/42 anonim ***** válasza:

Azt az egyet felejted el, hogy ha csak nem egy vakrandiról van szó, azért azt tudni szokta az ember lánya, hogy hogy néz ki az adott pasi. Ha a külseje nem jön be, mert nem ő a Gyúrós Jóska, akkor már el se megyek vele randira. Ilyen egyszerű!

Az első randira te írod azt, hogy sikertelen. Ez nekem azt jelenti, hogy emberileg nem passzolunk, és/vagy valami olyan történt a randi alatt, amivel elvágta magát.

Ha ezek után megy a köpködés, hogy talált helyetted egy helyesebb pasit, és biztos azért dobott, az megint csak téged minősít. Külsőre és belsőre SEM tudtad megütni a mércét.

És közben magyarázod a bizonyítványod sorokon keresztül, hogy egyébként te nem akartál a nőtől semmit, eszedbe sincs, be se jön, nem is tetszik, és különben is.

2016. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
79 még mindig itt lebzselsz? Szerintem tudtodra adtam, hogy nem vagyok kíváncsi a válaszaidra, ezt sem olvasom el.
2016. okt. 24. 17:25
 38/42 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be, 8 randi után sem fog, akkor sem, ha rende. Ja, és a gyúrósjózsiktól felfordul a gyomrom. Túlsúlyos, kedves maci párom van 4 éve, rendes, kedves, okos, intelligens. Erre varrjál gombot.
2016. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Jesus #2 veled meg a barátnőiddel sem ismerkednék. Akkor olyan 10-20 pasit bőven pörgettek, grat."


Eddig olvastam el a válaszokat.

Kedves Kérdező!

Hadd mondjam el neked, hogy hogyan kell párt választani. Mondom VÁLASZTANI ! Mert választani csak több potenciális jelöltből lehet. Ha rögtön az elsőnél leragadsz, az nem választás, hanem beletörődés. Mondd csak neked hogy esne, ha tudnád, hogy az aktuális barátnőd (már ha lesz neked egyáltalán olyan) téged nem azért választott, mert te vagy a legjobb, hanem csak azért maradt melletted, mert neki ezt dobta a gép?

Ha egyszer veszel majd autót, azt nem akarod kiválasztani? Leragadsz az Opel Astra F-nél, mert gyerekkorodban az volt az első autó, amit megpillantottál, és egyfajta elferdült imprinting hatására számodra nem létezik más? Vagy utánanézel, és KIVÁLASZTOD, hogy a pénzedért mit szeretnél kapni?

2016. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Egyébként gyanítom, ezt a kérdést is te írtad ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

De ha nem, az ott leírt válaszom akkor is iránymutatóul szolgálhat neked a jövőre nézve.

2016. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!