Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy valaki ennyire szerencsétlen looser mint én?

Figyelt kérdés
Csak én nem tudok összeszedni egy normális, rendes barátnőt? Van egy lány, aki hát már kicsit több volt mint tetszett nekem, erre megint kijelenti, ő barátságnál többet nem tud elképzelni... Egy világ dőlt össze bennem már megint. Van az a mondás, ami nem pusztít el megerősít... na akkor én már nagyon erős vagyok ideje lenne stagnálnia a folyamatnak. Biztos ott a hiba, hogy túl kedves vagyok... fenébe is a kedvességgel mostantól kőbunkó leszek, ennél minden jobb... egy kész tahó ... De akkor is hogy a fenébe lehet, hogy vannak azok a pasik, akikre én ha csaj lennék rá se néznék(na most el kell mondanom, nem vagyok szőke herceg fehér lovon, de azért bizonyos határok között mozgok)és mind barátnővel járkál. Most jönne az, hogy biztos nagyok az elvárások... hát nem talált, mert azt mondják nekem ritka rossz az ízlésem. Vannak a 13 éves kis... a legnagyobb gondjuk, hogy milyen pózban csinálják... nekem meg 20 éves létemre barátnőm sincs.
2010. ápr. 27. 08:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Bizonybizony! Az őszinteség kimondottan szexi. Szerintem.
2010. ápr. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Némely férfi szeretőnek jó,némely férfi pedig férjnek/családapának.Te az utóbbiba tartozol csakhát az adott lányok még kalandozni akarnak és nem lehorgonyozni.

Egyébként ez nem álprobléma.Olyan ez mikor mindenki a természetfilmeket ajnárózza és a Győzike show-t mocskolja mégis a nézettségi adatok mást mutatnak.A lányok kedves srácot akarnak saját bevallás szerint mégis a bunkó hülyegyerekek dúskálnak a pinákban...

2010. ápr. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

De ez azért van mert szeretik a kihívásokat legyen a csaj bármilyen rendes.

és igen ha Te jóindulatú, kedves, megértő meg minden jó amit ellehet képzelni vagy, akkor lehet hogy ez nem jön be.

Egyik idősebb haverom(34)azt mondta nekem míg nem volt barátnőm, hogy legyél sejtelmes mégis kicsit odapirítós beszólós. Legyél kiismerhetetlen , ne nagyon csak épp amennyi kell. Nagyon kíváncsiak az ilyen pasikra és nem nyugodnak míg nem ismerik meg. Húzol egy kis szúnyoghálót magad elé és kész(értsd jól)Mondjuk én nem ezzel a technikával kerestem mert más az értékrendem de szerintem fogadd meg. remélem segítettem

19/f

2010. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat látnám bennem... nekem se jön össze soha semmi.

Megoldás: fogalmam se sincs

2010. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
benned*
2010. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Elöször gondold at azt, hogy te mit varsz egy nötöl, milyen legyen.. Aztan gondold vegig, hogy te is tudsz ilyen lenni egy nö szamara???? Mert az erzes kölcsönös kell hogy legyen!!! Egy nönek ferfi kell es nem ferfi szerüseg, a ferfiassag sokkal összetettebb mint egymagaban a kedvesseg. Szerintem te sem nöszerüsegre vagysz, hanem igazi nöt szeretnel, aki több mint csupan kedves. Szoval irj listat, mik a te elvarasaid, es milyen vagy te. Ha a ket lista egyforma, akkor jo eselyed van megtalalni az igazit. Sok szerencset...
2010. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Egyáltalán nem veled van a baj :) Én 15 éves lány vagyok, és nincs barátom. Pont ezért mert olyan bunkók és primitívek, a kedvesség szót sem ismerik (tisztelet NEKED, és a többi normális fiúnak.)Ugyan ez van a lányoknál is. 10 évesen már k*rváskodnak, a normális fiúkat kihasználják, és dobják pár nap alatt. Csak nagyon kevés normális lány van, aki a rendes fiúkat szereti, és azért szereti aki. Nem érdemes k*rvákra pazarolnod az időd, hidd el, egyszer megtalálod az igazit, csak várj türelmesen :)Hamarosan úgyis megtalálod, sok sikert :)
2010. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Az én listán nem lenne túl hosszú higyjétek el.
2010. ápr. 30. 10:10
 29/29 anonim ***** válasza:

Hat sajnos igazad van kedves 15/L keves rendes lany van mar a vilagon eleg csak a kerdeseket elolvasni innnen :( .. en is egy kedves srac vagyok ( az emlekalbumba irta nehany volt osztaly tarsnom) de ennek ellenere meg nincs baratnom mar 21 multam es meg ebben az evben 22 toltok...

edig csak 2 olyan lany talaltam akivel tobszor elbeszelgettem de vegul nem lett a dologbol semmi mindkettonek mas kellet (igaz meg elkezdodnin sem kezdododtt ele rendesen eddig meg csak egy csok sem volt ammi mar lassan nagyon ked fajni , foleg az hogy sok rendes es szep lanyt valami idoota bunko b*f* barom csabit el es esejemsincs [link]

2010. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!