Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy valaki ennyire szerencsétlen looser mint én?

Figyelt kérdés
Csak én nem tudok összeszedni egy normális, rendes barátnőt? Van egy lány, aki hát már kicsit több volt mint tetszett nekem, erre megint kijelenti, ő barátságnál többet nem tud elképzelni... Egy világ dőlt össze bennem már megint. Van az a mondás, ami nem pusztít el megerősít... na akkor én már nagyon erős vagyok ideje lenne stagnálnia a folyamatnak. Biztos ott a hiba, hogy túl kedves vagyok... fenébe is a kedvességgel mostantól kőbunkó leszek, ennél minden jobb... egy kész tahó ... De akkor is hogy a fenébe lehet, hogy vannak azok a pasik, akikre én ha csaj lennék rá se néznék(na most el kell mondanom, nem vagyok szőke herceg fehér lovon, de azért bizonyos határok között mozgok)és mind barátnővel járkál. Most jönne az, hogy biztos nagyok az elvárások... hát nem talált, mert azt mondják nekem ritka rossz az ízlésem. Vannak a 13 éves kis... a legnagyobb gondjuk, hogy milyen pózban csinálják... nekem meg 20 éves létemre barátnőm sincs.
2010. ápr. 27. 08:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Uh előző vagyok, basszus végét nem olvastam. :D :D :D A homos résszel nem értek egyet.
2010. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ugye:) Én nekem is korrigálni kellett magamat .
2010. ápr. 28. 22:31
 13/29 anonim ***** válasza:
én meg pont a rendes fiúkat hiányolom a környezetemből:)
2010. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Én mindenkivel rendes vagyok és mindenki sz.rba se néz. Na leshetik mostantól, mert megfogadtam én csak akkor leszek lányhoz még egyszer kedves, ha már úgymond "járunk" addig nem, mert kedves vagyok hozzá aztán csak én szívok mindig. Másik meg ez is az én szerencsém, kiderült, hogy neki valaki más már tetszik, tehát teljesen esélytelenül indultam a dologban :S
2010. ápr. 28. 22:37
 15/29 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a klubbhoz! Ugyanaz a helyzet, mint nálad.... csak nálam a helyzetet az is tetézi, hogy iszonyat kölyökképű vagyok, és kb 17-nek nézek ki 20 évesen...
2010. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Másik tanulság, max 1 hét után randira kell hívni, nem halogatni eddig ameddig én, amig netán elcsavarja a fejét valaki.
2010. ápr. 28. 22:41
 17/29 anonim válasza:

Hát én kb. ugyanígy vagyok ezzel az egésszel, hogy minden lánnyal kedves vagyok meg minden, mármint azokkal akikkel össze akarnék jönni, de valahogy soha nem jön nekem össze.

A többi, aki nem olyan, mint én, az pedig bármikor szerez magának barátnőt. Én nem leszek egy lánnyal bunkó, vagy ilyesmi, mert nekem nem egy ilyen lány kell, hanem egy olyan, aki azért szeret, amilyen vagyok. Nem fogom tettetni magam a lányok előtt. Szívesen hülyéskedek meg dumálgatok velük. Szóval nem fogok ez miatt bunkó lenni. Sok sikert kívánok Neked! ;)

Egyébként én is egyetértek Dr. Anus-szal, kivéve a b**is résztől. Meg persze az a rész se menne nekem, hogy odamegyek egy lányhoz és azt mondom neki: "Ma este szo**i fogsz..."

Én maradok ennél a stílusnál, mert így fogom megtalálni azt a lányt, akit én keresek. Bár ki tudja mit hoz a jővö. :)


14/F

2010. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
De hiába szerzed meg, előbbutóbb kiöntöd neki a leled és érzékeny leszel, utána meg konkrétan a lekedet használja majd tampon gyanánt. Ennyit erről. :)
2010. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ha normális a csaj akkor nem fogja tamponként használni a lelkét, nem kell általánosítani az ilyen egoista diszkóp*csák miatt.


Egyébként én is olyan cípőben járok, mint a kérdező. Szerintem ne add fel, tuti vannak olyan csajok, akiknek normális pasi kell. :D

F/19

2010. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:

Ne bunkó légy,hanem őszinte!!!De nagyon!!!Az mindig bejön!!!

Ha tettszik valaki,mond meg neki!!Ha nem,azt is!!!És ha le akarsz vele feküdni,ne írd körül,mond meg nyíltan!!

2010. ápr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!