Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, számotokra vonzó vagy inkább taszító, ha egy fiatal nő zsebórát hord? Milyen benyomást keltene ez bennetek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Cissy homokos volt, ne keverjük ide. :D
2016. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Milyen típus?hol hordod? Nadrág zsebben?
2016. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Logikátlannak tartanám.
2016. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha már a zsebébe nyúl, hogy az órára nézzen, miért nem a telefonját kapja elő??
2016. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A hagyományos óra (különösen a mechanikus darabok) egy merő anakronizmus, manapság mint időmérő kb semmi értelme, mikor mindenkinél ott a mobil, rengetegen dolgoznak számítógépen, ami mutatja a pontos időt, etc…


És mégis világszerte reneszánszát élik az órák, mert csodás műszaki tárgyak, mert jó rájuk nézni, mert főleg férfiaknak elegáns ékszer (szemben a fuksszal).


Én óra párti vagyok

2016. nov. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Titusztitusz ***** válasza:
15-ös...Azért szerintem ne álltalánosítsunk...Még a mai világban sincs "majdnem mindenkinek" mobiltelefonja...Pl.nekem sincs,mivel nincs rá igényem,és ismerek még sokakat,akiknek szintén nincs...Viszont én KARÓRA NÉLKÜL mászkáló illetőket csak nagyon ritkán szoktam látni...Pedig sok karórát hordó illetőnek van mobiltelefonja is...Énis imádom a MINŐSÉGI,mechanikus működésü karórákat,éshát ha valami rendezvényre megyünk,akkor mindig veszek fel a csuklómra egy ilyet...Nekem mondjuk önmagában a zsebórával sincs semmi gondom,lévén rendkívül konzervatív személyiségü ember szerény személyem,de azért zsebórát egy NŐNÉL,kicsit mulatságos látványnak látnék mindig,mindenhol...Mivel a zsebóra az egy JELLEGZETESEN FÉRFIAKHOZ ILLŐ TÁRGY...Ez is olyan,mint pl. a legyező esete...Az is elég mulatságos látvány lenne egy férfi kezében,nem? Azért lenne szintén mulatságos látvány,mert a legyező meg jellegzetesen "női holmi"...
2016. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Titusztitusz: nem tudom mennyi idős vagy, de kb 40 alatt manapság úgy kell mobil nélküli embert keresni, és órát is egyre ritkábban látok valaki kezén.


Aki mégis órát visel az meg általában valamelyik nagyobb divat márkát hordja, pont nem az időmérés, hanem a trendiség miatt. Minél fiatalabb valaki, annál inkább igaz ez, manapság egy 18 körüli embernek közel 100%, hogy van mobilja, óra viszont nagyon nem szokás.


Erre persze mondhatod, hogy a te környezetedben mást tapasztalsz, de a világpiaci trendek nem hazudnak.

2016. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Titusztitusz ***** válasza:
17-es...47 éves vagyok,és azt írtam le, amit magam körül látok...A "világpiaci tendenciák" meg engem nem érdekelnek...Annyi a lényeges számomra csak,hogy NEKEM nincs mobiltelefonom...Mert nem érzem szükségét hogy legyen...(Annyira nem érzem én magamat "fontos embernek",hogy állandóan elérhető legyek telefonon...)Viszont az IGÉNYES, mechanikus óráknak nagy kedvelője és gyűjtője vagyok...Van is itthon vagy 5 szép,dátumkijelzős, mechanikus karórám is...Igaz,zsebórám viszont nincs egy se...
2016. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy látom azt sosem fogjuk megtudni, hogy a kérdezőnek milyen zsebórája van :D
2016. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Titusztitusz ***** válasza:
Tényleg...Kérdező...Ha benézel még ide valamikor,írjál már kérlek magadrol egy kicsit,meg erröl az érdekes vonzalmadrol a zsebórákkal kapcsolatosan...(Tök jó volna látni egy fotót is a kedvenc zsebórádrol...)Érdekes személyiség lehetel, ha így belegondol az ember most ezekbe a dolgokba...Az előttem szólónak igaza van...
2016. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!