Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok mikor vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok mikor vannak együtt valakivel, akik "hivatalosan" már nagyon régóta szinglik?

Figyelt kérdés
Sok szép, fiatal, tizenéves végi vagy huszonéves eleji korú lányismerősöm van, és közülük sok olyan van, akik már évek óta szinglik, sőt, a többségüket sosem láttam még pasival, soha nem is említik, facebookon sincs kint. Az ilyenek mit csinálnak? Egy részüknek gondolom van párja valójában, csak nem hangoztatja. És akinek régóta nincs? Az eljár egyéjszakás kalandokra fűvel-fával dugni? Akkor a hosszú évek alatt jó sok partnernek szétnyitotta a lábát, mert én olyanról szinte sosem hallok, hogy egy szép, fiatal csaj 1 évnél több időt eltöltött szex nélkül.

2016. nov. 2. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseim nagy része mindig szingliként ismert, mert többnyire még a randik is vállalhatatlan alakokkal történtek. Volt párom, akit a korkülönbség miatt nem vállalhattam, volt olyan, aki jónak indult, de mégse akarta felvállalni kapcsolatként. Voltam már szerető is, amire büszke ugyan nem vagyok (és természetesen azt sem tudtam felvállalni), de ott a pasi például teljesen megfelelt volna nekem. Volna. Azt mondta, ő felvállalt volna. Volna.

Lett volna egy vállalható pasim is, de az első szexnél Kiderült egy általam vállalhatatlan furcsaság. Aztán volt olyan, akivel bárhogy akartam, nem működött.

Vannak ilyen pechesebb egyedek, akik mindent kifognak.

2016. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én 7 éve nem szexeltem, és nem érzem, hogy ez gond lenne. :) Nem ez áll az életem központjában. Hogy szép vagyok-e azt nem az én dolgom megítélni, csak mondom, hogy ilyen létezik sőt elég sértő egyrészt így belemászni mások életébe, másrészt meg azt képzelni, hogy mindenki fűvel-fával szexel. Talán nem magadból kéne kiindulni. :) Hogy mit csinálok? Azt amit mindenki más? Tanulok, dolgozok, vagy családom, barátaim, kutyám, macskám, olvasok, főzök, takarítok, gépezek, van hobbim stb... Különben meg mivel kéne ezt a tényt bizonyítani? Mert mondani bárkinek lehet bármit.

Amúgy vicces, hogy te tartod a markod a szép lányokért. Miből gondolod, hogy neked azok járnak? Ja és remélem akkor te sem szexelsz senkivel amikor nincs párod! Mert a legtöbb férfi úgy van vele, hogy a lányok legyenek csak jókislányok, amíg ő bulizik, piál és csajozik.

2016. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Volt egy 5 hónapos kapcsolatom, amit sima ismerősöknek el sem meséltem. Mert az elején nem voltam biztos az érzéseimben, a vége felé pedig már szakítófélben voltunk.

Ezen kívül volt egy összejárós kapcsolatom fiú baráttal.

Sosem volt egyéjszakásom, és sosem dugtam fűvel-fával.

Többször voltak randik, amikből nem lett semmi.


Tanulok, dolgozom, vannak barátnőim és hobbim.

Szép lány vagyok és évek óta nincs hosszú párkapcsolatom. 21

2016. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom ezeket a sorokat, hogy vannak nők, akik tudják tartani magukat, sajnos mostanában ennek az ellenkezőjét tapasztaltam/hallottam, de így visszaadtátok a reményt, hogy vannak olyanok, mint én. Mert én is inkább maradok sokáig egyedül, hogy megtaláljam a megfelelőt, mintsem összeszedni valakit, aki csak jobb, mint a semmi - sajnos rengeteg olyan hozzáállású személyt látok.
2016. nov. 2. 20:05
 15/16 anonim ***** válasza:

Tesóm szép, normális nő és 6 éve nincs barátja saját döntésből. Átlagosan 3 havonta szexel valakivel. Szerintem ettől még nem lesz ribi.

Én 4 évig voltam szingli, szintén saját döntésből. Az higy kivel és milyen sűrűn szexeltem ez alatt, ahhoz nincs köze senkinek. Utána férjhez mentem, párom sem kérdezte soha mivel nem ez a fontos :)

2016. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt kapcsolatom, szűz vagyok, szerencsére ismerek még hasonló lányokat a korosztályomból, tehát nem én vagyok az egyetlen. :) 21L
2016. nov. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!