Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell reagálni, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell reagálni, amikor pasik bejelölnek Face-en ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

Mindig sejtem, hogy emiatt jelölnek be, de azért rákérdezek, mert különben önteltnek tűnöm. A "van barátom" szöveg sem jó, mert olyan elcsépelt, és nem hiszi el senki. Túlreagálom? :D


A kedvencem, amikor csak bejelölnek, és nekem kell ráírnom, hogy mit akar. Esetleg úgy válaszol, hogy "bejelöltelek, baj"? Miért nem képes a kérdésemre válaszolni??


2016. nov. 8. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Néha irigylem az ilyen embereket, mint te. De hogy a kérdésre válaszoljak: a Facebook elég egyértelműen azon az elven van, hogy csak azokat igazolhatod vissza, akiket a való életben is ismersz. A helyes reakció tehát az ilyen kérelmek elutasítása.

További kellemes estét.

2016. nov. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem biztos, hogy azért jelölt be... csak sejtésem van, ami az esetek nagy részében beigazolódik. Ugyanis eladásokat is gyakran bonyolítok le Face-en.
2016. nov. 8. 00:58
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A facebook egy szociális háló. Ergó olyan embereket is megismerhetsz, akikel a lakohelyeden nem találkozhatnál. De persze te döntöd el, kikkel pacsizol le. Viszont az antiszoc viselkedés, pontosan nem a fb lényege.
2016. nov. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha elmondom az igazat, hogy van barátom, úgyis megsértődnek és onnantól le sem vagyok..., mivel nem havert keresnek, hanem barátnőt, szexpartnert. Úgyhogy sokra megyek a lepacsizással. :D
2016. nov. 8. 01:04
 5/8 anonim ***** válasza:
En nem jelolok vissza senkit, akit nem ismerek. Uzenetekre se valaszolok altalaban.
2016. nov. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha nem írnak semmit, akkor ne igazold vissza. Ha annyira nem veszi a faradságot, hogy üzenetet írjon, minek? Ha meg ír valamit, és szimpatikus, akkor visszaigazolod, megismerkedtek. Ha eladásokat bonyolítasz, akkor szintén alap, hogy írjon, miért jelentkezik. Azok, akik ezt nem teszik meg, eladáskor is problémásak lesznek.
2016. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

aki nem kezdeményez veled beszélgetést, annak minek írsz

biztos én vagyok a lúzer, de engem nem jelölnek be random pasik

2016. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-osnak van igaza, így fogok eljárni ezentúl. Köszi:)
2016. nov. 8. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!