Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más is, akinek tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, akinek tök rendben van a kapcsolata csak olvasgatni/kommentelni jár ide? :D

Figyelt kérdés

Kicsit furán érzem magam, mert egy harmonikus, szinte tökéletes kapcsolatban élek de már csak megszokásból is feljárok ide. Szoktam kommentelni is segítő szándékkal, de általában csak olvasok.

21N


2016. nov. 13. 11:19
1 2 3
 21/23 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem azért a látszat ellenére ez nem a lelki sérültek klubja! Csak a szélsőségesek kiharcolják maguknak, hogy mindennap reporton lehessenek.

De elég sok normális ember van, akinek semmi gondja, csak itt olvasgat, trollkodik vagy próbál tanácsot adni.


A kapcsolatommal nekem sincs gondom. Ha van azt úgyis a párommal beszélem meg, szóval kérdést kiírni felesleges.

2016. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én.:D Igazság szerint csak kommentelgetni meg trollkodni járok fel, sz.rrá röhögöm magam itt. :D
2016. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nekem is rendben van, viccesek az emberek, nekem a kedvenceim a megeszi a párom a kajámat kérdések, és a sóherkedők
2016. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!