Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más is, akinek tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, akinek tök rendben van a kapcsolata csak olvasgatni/kommentelni jár ide? :D

Figyelt kérdés

Kicsit furán érzem magam, mert egy harmonikus, szinte tökéletes kapcsolatban élek de már csak megszokásból is feljárok ide. Szoktam kommentelni is segítő szándékkal, de általában csak olvasok.

21N


2016. nov. 13. 11:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én is kommentelni járok inkább. dilemmák mindig vannak, de én is abban a kapcsolatban szeretnék maradni, amiben vagyok.
2016. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
En is itt vagyok :)) mar be tudom lono a visszajaro kerdezoket.
2016. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%
Harmonikus,tökéletes kapcsolat,na hol van a kaki??
2016. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

nincs párom, szóval tökéletesen rendben van a nem létező párkapcsolatom évek óta.


trollkodni járok fel... néha próbálok segíteni, de amikor azt látom, hogy az igazságot megírom és le vna húzva, az csak étel a troll énemnek!

2016. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
mit lehet itt mást,mint olvasgatni/kommentelni ès jókat szítkozodni?!
2016. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Boldog párkapcsolatom van, olvasgatni járok fel. De legtöbbször levisz az életről amit itt látok, szóval ha besokallok pár hónapig zárolom a témát. 25/N
2016. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
persze hogy van. én csak azért járok ide, hogy lepontozzanak:)
2016. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
10%

Szintén.


Röhögni és trollkodni járok. A normális, segítőkész válaszokról régen leszoktam, az még a kérdezőt se érdekli.

Engem szórakoztat, ha sikerül valakit kiakasztani. :)

2016. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szintúgy. Az életemmel minden rendben, csak olvasgatok, néha kommentelek, de sok esetben tényleg feleslegesen. Egyes kérdéseknél nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek, de örülök, hogy nem vagyok a helyükben.
2016. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kapcsolatom ! De nem is keresek ! :D


Kérdéseket, inkább az emberi tulajdonságok, gondolkodás (már aki tud olyat) - sokszor szinte látom magam előtt, ahogy egy brutál okos, pont ráérő ember, szinte csapkodja a billentyűzetet, hogy " nah majd én megmondom " ! :D , kiváncsi vagyok a reakciókra, stb..


+ a megszokás! ön szórakoztatás! megpróbálok segíteni!

Illetve van itt, EGY - két érdekes fazon, miattuk érdemes. :D

2016. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!