Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavar ez a lanyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar ez a lanyban?

Figyelt kérdés
A csaj eleg furi. Egyreszt szereti az a zenet amit en (house, techno), orult modjara tud bullizni, tancolni. Masreszt van egy beutese a regi zenek irant, pl. blues, funky, jazz. Tegnap voltam eloszor nala. A lakas eleg oldschool nehol, amit szinten nem ertek, mert pl a kanape tok modern, de a dohanyzo asztal retro stilusu. Van egy hatalmas modern tv-je, de van bakelitjatszoja is es bakelitjei is. Akkor pl van ahol a nappaliban van egy irrealisan nagy csillar, ami korul a plafonon tukor van, a korul meg valami nagyon retro padloburkolat. Van egy csomo oriasposztere kinyomtatva. Kerdezgettem mi micsoda. Pl. egy rolling stones koncertkep a 60-as evektol, valami neger csavo trombitaval, mohamed ali, egy szemcses regi stilusu kep egy cseszealjal es we are not alone felirat, meg ilyenek. Egy volt amit ne tudtam hova tenni. A wc folott van egy poszter egy rozsaszin wc-rol, valami japan felirattal. Es mikor nala voltam pont ez a regies hangulata kapta el. Ilyen zenet tett be, illegette magat, tancolt, wiskeyt ivott, en meg nem igazan tudom hova tenni ugy, hogy hetvegen meg scooterre ugralt. Nekem ez a stilus marhara nem jon at. Nagyon elevault. Akkor pl valami keleti kajat fozott es palcikat adott hozza. Igy is zavart a zene, es nem volt kedvem palcikaval szorakozni, mondtam, hogy kerek egy villat. Erre elkezdett masszirozni, hogy ne legyek feszult stb. De ezzel meg idegesebb lettem. Raadasul mikozben ment ez a zene, men Mikor eljottem csak neztem ki a fejembol, hogy mi a fene volt ez az egesz. Akkor most ki o?
2016. nov. 22. 03:07
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Kimaradt; raadasul mikor ment ez a zene, nezegette a fecbookot es mondta hogy hol milyen house vagy techno buli lesz es menjunk.
2016. nov. 22. 03:08
 2/52 anonim ***** válasza:
0%
Hu bki 😂 Hat en sose itelek meg senkit se a zenei stilusa alapjan, de nem lehet h bevoltatok allva es ezt csak kepzelted? Nem tudom hova rakni ezt az egeszet... elotte orjongok utana meg beteszek egy beatles szamot 😂😂 esetleg ha magam vagyok eltudom kepzelni... de massal😳😂😂
2016. nov. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nem beatles volt hanem rolling szones, mutatta is a bakelitet. Nem voltunk beszivva, nem elunk ilyenekkel. Ez a valosag volt.
2016. nov. 22. 03:41
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Minden bantas nelkul, te tul korlatolt vagy ehhez a lanyhoz, inkabb hagyd az egeszet, mert sosem jonnetek ki egymassal.
2016. nov. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Hogy erted utolso? Tenyleg erdekel.
2016. nov. 22. 04:21
 6/52 anonim ***** válasza:
89%

Egyet kell értsek a 4. válaszolóval.

Mondjuk én inkább azt a kifejezést használnám, hogy neki sokkal szélesebb a látóköre. Színes egyéniség, ha úgy tetszik.

Nekem szimpatikus lenne a csaj :-) Mivel a különféle zenei irányzatokkal kalpcsolatban én is hasonlóan vagyok. Alapvetően metálos vagyok, de imádom a swinget, a rezesbandákat (pl. katonazenekarok), a hardcore technot, de jöhet eurodance vagy klasszikusok is. Amúgy egy bizonyos zenei stílust csak azért nem kedvelsz, mert nem hallottál még belőle igazán jót.

A lakás enteriőrjéről meg annyit, hogy én informatikus vagyok, tehát nem vagyok egy maradi ember, de nekem is bejönnek a régi használati tárgyak, mechanikus karórát hordok, van néhány szép petróleumlámpám, stb.

Szerintem az embernek nyitottnak kell lenni ezekre a dolgokra, mert szórakoztatóbb az életed, ha több minden érdekel.


Másrészt, az emberek kezdik elfelejteni, hogy egy ép és tiszta bakelit lemez egy normális hifi rendszeren SOKKAL jobban szól, mint BÁRMILYEN digitális kódolás. Nincs az a lossless tömörítés, ami megközelítené. Annak idején létezett egy formátum az SACD (szuper audio cd) 96 KHz mintavételezéssel - egy normális lemezjátszóról szóló bakelit simán kenterbe veri hangminőségben még azt is. Nem véletlen, hogy a zenekarok megint elkezdtek gyártani "Vinyl Lp"-ket. Egy kiváló állapotú Technics lemezjátszóért a fél herémet odaadnám :-D

2016. nov. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Utolso az h Te mit szeretsz engem nem segit ki, az iromanyod masodik felet meg konkretan nem is ertem.


Nem h at fog jonni valaha is ez a zene. Szamomra hallgathatatlan. Szerintem ha en mutatnek neked valami deep house zenet te is kikapvsoltatnad celem, ahogy en veled a metalt. A poszterek meg kiakasztottak, nem.ertem a lenyeguket. Foleg az ufos meg a wc-s.

2016. nov. 22. 05:36
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Azert zavar, mert tul egyszeru teremtes vagy hozza kepest.
2016. nov. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Jo a 2. Valaszolo is ezt mondta, de valaki kotozkodes nelkul kifejtene h ez miben nyilvanul meg?
2016. nov. 22. 05:45
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Abban nyilvánul meg, hogy túl egyszerű vagy hozzá, ahogyan reagálsz ezekre a dolgokra. Mert te magad is leírtad, hogy nem érted a posztereit. És miért kell idegesnek lenni a pálcikától? Nem az a baj, hogy neked nem tetszik és nem tudsz úgy enni, hanem az, hogy ideges leszel tőle. Az meg, hogy milyen zenet szeret, ugyanolyan kategória, hogy milyen ételt szeret valaki. Ha pl. a kedvenc kajám a rántott hús sült krumplival, biztos gyakran eszem ilyet, mert szeretem. De ha minden nap ezt enném, megunnám. Másra is szükség van néha. És attól még, hogy ez a kedvencem, a többi kaja is lehet nagyon finom. A zenével ugyanígy vagyok. Miért ne tetszhetne többféle stílusú zenei irányzat?

Ismerek ilyen egyszerű gondolkodású embereket, mint te. Szemellenzősök, sok mindenben, nem lehet őket meggyőzni még észérvekkel sem. És minden bántó szándék nélkül és mert te kérdezted, az ilyen embernek, mint te, az érzelmi intelligenciája nem túl magas.

2016. nov. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!