Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavar ez a lanyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar ez a lanyban?

Figyelt kérdés
A csaj eleg furi. Egyreszt szereti az a zenet amit en (house, techno), orult modjara tud bullizni, tancolni. Masreszt van egy beutese a regi zenek irant, pl. blues, funky, jazz. Tegnap voltam eloszor nala. A lakas eleg oldschool nehol, amit szinten nem ertek, mert pl a kanape tok modern, de a dohanyzo asztal retro stilusu. Van egy hatalmas modern tv-je, de van bakelitjatszoja is es bakelitjei is. Akkor pl van ahol a nappaliban van egy irrealisan nagy csillar, ami korul a plafonon tukor van, a korul meg valami nagyon retro padloburkolat. Van egy csomo oriasposztere kinyomtatva. Kerdezgettem mi micsoda. Pl. egy rolling stones koncertkep a 60-as evektol, valami neger csavo trombitaval, mohamed ali, egy szemcses regi stilusu kep egy cseszealjal es we are not alone felirat, meg ilyenek. Egy volt amit ne tudtam hova tenni. A wc folott van egy poszter egy rozsaszin wc-rol, valami japan felirattal. Es mikor nala voltam pont ez a regies hangulata kapta el. Ilyen zenet tett be, illegette magat, tancolt, wiskeyt ivott, en meg nem igazan tudom hova tenni ugy, hogy hetvegen meg scooterre ugralt. Nekem ez a stilus marhara nem jon at. Nagyon elevault. Akkor pl valami keleti kajat fozott es palcikat adott hozza. Igy is zavart a zene, es nem volt kedvem palcikaval szorakozni, mondtam, hogy kerek egy villat. Erre elkezdett masszirozni, hogy ne legyek feszult stb. De ezzel meg idegesebb lettem. Raadasul mikozben ment ez a zene, men Mikor eljottem csak neztem ki a fejembol, hogy mi a fene volt ez az egesz. Akkor most ki o?
2016. nov. 22. 03:07
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Egy részét suliban is össze lehet szedni, ha már rolling stones meg "néger csávó trombitával" volt a kiindulási pont, azokról mondjuk említés szintén a 20. századi zeneművészet témánál is volt szó... legalább annyira, hogy tudd, kikről van szó.

Luis Armstrong meg mondjuk van olyan híres, hogy halld a nevét akkor is, ha csak a kocsiban szól a rádió, mert néha-néha retró napokon azért beszokták vágni... Őt is, meg a többi régi nagy nevet is.

(Keress rá a kedvemért a What A Wonderful World című számra, egyszerűen nem hiszem el, hogy soha nem hallottad!)

Az előző oldalakon emlegetett magyar nevek meg rád ragadhattak (volna) abból, hogyha szól a tévé. Meg merem kockáztatni, hogy akár még a híradóban is előkerül a nevük, ha történik valami (különböző díjak vagy nagyobb szereplések kapcsán, de akár akkor is, ha történik valami, Kulka Jánost is nyomon követték tavaly), de ha ott ritkábban is, a fókusz és hasonló szintű műsorokban simán előkerülnek a mai bulvárdivatnak megfelelően.


Szóval ezek azért ragadnak az emberre, ha van minimális érdeklődése, de persze nyilván, el lehet kerülni, ha valakit totálisan nem érdekel ez a dolog. De ha te ilyen vagy, akkor - és ezt minden bántó szándék nélkül mondom - semmi keresnivalód a kérdésedben is szereplőhöz hasonló lányok mellett. Egyszerűen azért, mert ahogy most is, kellemetlenül éreznéd magad, és még ha néhány randi erejéig működne is, egy idő után te lennél az, aki azt érzi, hogy meg van alázva, le van nézve, mert neked felnőtt fejjel újdonság az, ami másnak teljesen természetes.

Változtatni sosem késő, a műveltséget, tudást felnőttként is lehet fejleszteni, ha van rá igényed. :) Ha nincs, az is te döntésed, de akkor - és ezt ismét minden rosszindulat nélkül - egy olyan párral leszel csak boldog, aki a "te szinteden" áll. Akit nem zavar, hogy sose volt otthon könyv, vagy hogy a tévében csak a sorozat meg a foci megy, és tökéletesen elég neki, hogy X stílusú zenét hallgat, mert nem kell több, mert ezt szokta meg a szüleitől is. A kérdéses leányzó nem ilyen. :)

2016. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
Hat probaltam befogadni amit irsz, de ez nem en vagyok. Inkabb keresek egy egyszerubb csajt.
2016. nov. 23. 17:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!