Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavar ez a lanyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar ez a lanyban?

Figyelt kérdés
A csaj eleg furi. Egyreszt szereti az a zenet amit en (house, techno), orult modjara tud bullizni, tancolni. Masreszt van egy beutese a regi zenek irant, pl. blues, funky, jazz. Tegnap voltam eloszor nala. A lakas eleg oldschool nehol, amit szinten nem ertek, mert pl a kanape tok modern, de a dohanyzo asztal retro stilusu. Van egy hatalmas modern tv-je, de van bakelitjatszoja is es bakelitjei is. Akkor pl van ahol a nappaliban van egy irrealisan nagy csillar, ami korul a plafonon tukor van, a korul meg valami nagyon retro padloburkolat. Van egy csomo oriasposztere kinyomtatva. Kerdezgettem mi micsoda. Pl. egy rolling stones koncertkep a 60-as evektol, valami neger csavo trombitaval, mohamed ali, egy szemcses regi stilusu kep egy cseszealjal es we are not alone felirat, meg ilyenek. Egy volt amit ne tudtam hova tenni. A wc folott van egy poszter egy rozsaszin wc-rol, valami japan felirattal. Es mikor nala voltam pont ez a regies hangulata kapta el. Ilyen zenet tett be, illegette magat, tancolt, wiskeyt ivott, en meg nem igazan tudom hova tenni ugy, hogy hetvegen meg scooterre ugralt. Nekem ez a stilus marhara nem jon at. Nagyon elevault. Akkor pl valami keleti kajat fozott es palcikat adott hozza. Igy is zavart a zene, es nem volt kedvem palcikaval szorakozni, mondtam, hogy kerek egy villat. Erre elkezdett masszirozni, hogy ne legyek feszult stb. De ezzel meg idegesebb lettem. Raadasul mikozben ment ez a zene, men Mikor eljottem csak neztem ki a fejembol, hogy mi a fene volt ez az egesz. Akkor most ki o?
2016. nov. 22. 03:07
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
Uuhh, de muveletlen vagy es buta. Nem erted a magyar nyelvet? Valassz egy hozzad hasonlo csajt, jobb lesz hosszutavon. Szerontem o se erti, mi fogta meg egy ilyen pasiban es harosan dobni fog.
2016. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
@18: Megérzés. Davies szerintem ismertebb és népszerűbb.
2016. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az eddigi emberek az életedben voltak furik, ha semmit nem csináltak a "dobozukon kívül".
2016. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
@22: Ezen kérdés után tuti egyik trombitásról sem hallott: " Kerdezgettem mi micsoda. Pl. egy rolling stones koncertkep a 60-as evektol" LOL
2016. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez troll, olyan nincs, hogy ez igaz legyen :D Mármint, a kérdező kamu, ilyen emberek tuti nem léteznek. Ne már... "valami néger csávó trombitával". Rolling Stones hallgathatatlan???!!!! Meg elavult a stílus? Pff, tuti hogy kamu. Ilyen emberek tuti nem léteznek :D
2016. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Kemeny h mindenki 100%. Normalisan kerdeztem de ugy elhirdtatok minden hulyekek. Miert kellet volna hallanom a trombitas neferrol? Miert kene h tetszen a rolling stines? Miert ne neznek furan egy wcrol keszult kepre a wc-ben? Nem kell lehulyezni bakker.
2016. nov. 22. 12:37
 27/52 A kérdező kommentje:
25! Igen kepzeld eletemben nem halottam a neger csavorol, se a rollint stonesrol, max az a nyelves logot lattam valahol, es igen, szerontem idegesito, szar zene. Nem vagyunk egyformak. Miert lennek troll? Univerzalis torveny h mindenkinek ismernie es imadnia kell ezeket?
2016. nov. 22. 13:05
 28/52 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell imádnia, de alapműveltség.
2016. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hiába kérdeztél normálisan, mi is normálisan modntuk el, ez az igazság. Ezen mit lehet szépíteni? Persze, neked áll feljebb, ahelyett, hogy elszégyellted volna magad.
2016. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Alapmuveltseg rollint stoneat hallgatni??? Szegyelljem is magam erte? Ez komoly?
2016. nov. 22. 13:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!