Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavar ez a lanyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar ez a lanyban?

Figyelt kérdés
A csaj eleg furi. Egyreszt szereti az a zenet amit en (house, techno), orult modjara tud bullizni, tancolni. Masreszt van egy beutese a regi zenek irant, pl. blues, funky, jazz. Tegnap voltam eloszor nala. A lakas eleg oldschool nehol, amit szinten nem ertek, mert pl a kanape tok modern, de a dohanyzo asztal retro stilusu. Van egy hatalmas modern tv-je, de van bakelitjatszoja is es bakelitjei is. Akkor pl van ahol a nappaliban van egy irrealisan nagy csillar, ami korul a plafonon tukor van, a korul meg valami nagyon retro padloburkolat. Van egy csomo oriasposztere kinyomtatva. Kerdezgettem mi micsoda. Pl. egy rolling stones koncertkep a 60-as evektol, valami neger csavo trombitaval, mohamed ali, egy szemcses regi stilusu kep egy cseszealjal es we are not alone felirat, meg ilyenek. Egy volt amit ne tudtam hova tenni. A wc folott van egy poszter egy rozsaszin wc-rol, valami japan felirattal. Es mikor nala voltam pont ez a regies hangulata kapta el. Ilyen zenet tett be, illegette magat, tancolt, wiskeyt ivott, en meg nem igazan tudom hova tenni ugy, hogy hetvegen meg scooterre ugralt. Nekem ez a stilus marhara nem jon at. Nagyon elevault. Akkor pl valami keleti kajat fozott es palcikat adott hozza. Igy is zavart a zene, es nem volt kedvem palcikaval szorakozni, mondtam, hogy kerek egy villat. Erre elkezdett masszirozni, hogy ne legyek feszult stb. De ezzel meg idegesebb lettem. Raadasul mikozben ment ez a zene, men Mikor eljottem csak neztem ki a fejembol, hogy mi a fene volt ez az egesz. Akkor most ki o?
2016. nov. 22. 03:07
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
87-ben születtem, mégis ismerek mindenkit. A torrent korában már direkt ignoránsnak kell lenni.
2016. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik francia iro mondta :"a kozepszeru ember elitel mindent, amit nem er fel esszel"
2016. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

90-es születésű vagyok, az előző oldalakon felsorolt művészekből csak egy részüknek ismerem a munkásságát. DE! A felsorolásból mindegyik nevet hallottam már, és tudom őket hova tenni, ha nem is pontosan, de legalább nagyjából tudom, hogy miről van szó.

Ezt hívják alapműveltségnek.


Természetesen tudsz ezek nélkül élni (sőt, anélkül is, hogy tudnád a második világháború dátumát és történéseit), de ez egy olyan dolog, amit azért "illik" tudni. Mert ha nem, az ciki. Nem is kicsit.


Egyébként meg, csak viszonyításképp: főleg metált és rockot hallgatok, gothos stílust képviselek a hétköznapokban. Emellett a barátnőimmel eljárok tuc-tuc diszkókba, mert szeretek táncolni is a tombolás mellett. Ja, és ha érzelmes kedvem van, akkor meg a disney slágereket nyálas musicalek váltják a lejátszóban.

Ettől még nem leszek beteg ember, csak olyan valaki, aki nem egy konkrét stílushoz, hanem a "jó" zenéhez ragaszkodik. :)

2016. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Es Ti honnan hallotataok a felsorolt nevekrol? A kulfoldiekre meg a magyarokra is gondolok. Otthon?
2016. nov. 23. 10:56
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ennyire hülye nem lehetsz. Trollkodsz csak, ugye?
2016. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
most már szerintem is troll
2016. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
De nem troll vagyok!! Probalom menteni a menthetot. Kerlek valaszoljatok normalisan. En ezeket nem vagom. Otthon nem igazan ment zene, max radio a kocsiban. Ami.zenet en hallgattam az meg az volt gyerekkoromtol fogva, amit lattam a zenecsatornakon, de ezek aktualis zenek voltak.
2016. nov. 23. 11:33
 48/52 A kérdező kommentje:
Vagy most nem ertem miert neztek trollnak! Most aki fiatal es hallott az ilyen regi dolgokrol (es nem a vilaghaborura gondolok) annak meseltek a szulei? Vagy hallgattak? Szival fullkomolyan kerdezem. Nen hiszem h ettol troll vagyok.
2016. nov. 23. 11:54
 49/52 anonim ***** válasza:
Én sokat olvastam (szerencsére több ezer könyvünk van itthon mindenféle témákban) történelmi könyvektől kezdve a mai irodalomig bezárólag mindenfélét kiskoromtól kezdve, amit éppen itthon találtam és megtetszett. Legyen akár az egy Puskásról szóló könyv vagy a reneszánsz olasz festőkről szóló vagy akár a 60-as éves zenei világáról. Máshogyan nem nagyon szerzel műveltséget. Talán még helyesen megválasztott tévéműsorokkal, filmekkel.
2016. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Oh. Hat igen. Nekunk nem igazan vannak itthon konyveink, sose voltak. Szerintem eletemben nem lattam a szileimet olvasni. Anya sorozatokat nezett, apa hiradot meg sportot. En meg eleg kevesett voltam itthon, inkabb fociztam a barataimmal. Neke ezek tenyleg toj uj infok, hogy igy kene gondolkodni.
2016. nov. 23. 12:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!