Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavar ez a lanyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar ez a lanyban?

Figyelt kérdés
A csaj eleg furi. Egyreszt szereti az a zenet amit en (house, techno), orult modjara tud bullizni, tancolni. Masreszt van egy beutese a regi zenek irant, pl. blues, funky, jazz. Tegnap voltam eloszor nala. A lakas eleg oldschool nehol, amit szinten nem ertek, mert pl a kanape tok modern, de a dohanyzo asztal retro stilusu. Van egy hatalmas modern tv-je, de van bakelitjatszoja is es bakelitjei is. Akkor pl van ahol a nappaliban van egy irrealisan nagy csillar, ami korul a plafonon tukor van, a korul meg valami nagyon retro padloburkolat. Van egy csomo oriasposztere kinyomtatva. Kerdezgettem mi micsoda. Pl. egy rolling stones koncertkep a 60-as evektol, valami neger csavo trombitaval, mohamed ali, egy szemcses regi stilusu kep egy cseszealjal es we are not alone felirat, meg ilyenek. Egy volt amit ne tudtam hova tenni. A wc folott van egy poszter egy rozsaszin wc-rol, valami japan felirattal. Es mikor nala voltam pont ez a regies hangulata kapta el. Ilyen zenet tett be, illegette magat, tancolt, wiskeyt ivott, en meg nem igazan tudom hova tenni ugy, hogy hetvegen meg scooterre ugralt. Nekem ez a stilus marhara nem jon at. Nagyon elevault. Akkor pl valami keleti kajat fozott es palcikat adott hozza. Igy is zavart a zene, es nem volt kedvem palcikaval szorakozni, mondtam, hogy kerek egy villat. Erre elkezdett masszirozni, hogy ne legyek feszult stb. De ezzel meg idegesebb lettem. Raadasul mikozben ment ez a zene, men Mikor eljottem csak neztem ki a fejembol, hogy mi a fene volt ez az egesz. Akkor most ki o?
2016. nov. 22. 03:07
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallgatni, ismerni. Kb. mintha nem tudnád, hogy eszik-e vagy iszik a Beatles-t :D. Vagy Leonardo da Vincit. Ezek olyan dolgok, amikkel illik tisztában lenni, mert műveltebb körökben ilyen alapműveltségi kérdések nélkül egy beszélgetésben sem tudnál részt venni (de ezzel a lánnyal sem nagyon). Nekem volt egy barátom, ott jöttem rá, hogy abszolút de totál nem illünk össze, amikor megkérdezte tőlem, hogy mi az a Beatles, és röhögött, hogy "jaj, már mások is kiakadtak, hogy nem tudom, de nem is érdekel! Haha!" - te kb. ugyanez a kategória vagy. Nem para, vannak ehhez a színvonalhoz való lányok, de a kérdésben szereplő nem ez.
2016. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Nem igazan ertem hogy oszinte legyek. Ezek csak zenek. Van aki ismeri es szereti van aki nem.
2016. nov. 22. 13:34
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek csak zenék, te mégis kiakadtál rajta, hogy milyen elavult a csaj. Egy érdeklődő, nyitott, kísérletező, kalandos lányt írtál le, de te meg ennek pont az ellentéte vagy, a leírásból (nem csak az, hogy nem ismered, és nem csak a zenéről van szó) ítélve egy csőlátású, zárt elméjű valaki, aki elutasító minden újdonságra vonatkozóan. Ez utóbbi általában a buta, műveletlen emberek sajátja, és ez független a zenei ízléstől/műveltségtől, ezért mondja mindenki itt, hogy egyszerű vagy. Mert ez jön le a leírásból. Nem azért, mert nem ismered a Rolling Stonest vagy nem tetszik a zenéjük, hanem ahogy nyilatkozol róluk is, a lány lakásáról is (mit lehet nem érteni ezeken a posztereken, most úgy őszintén? Neki tetszik, ez nem elég?), attól, hogy ingerült lettél egy kicsi újdonságtól (pálcikával enni ázsiai kaját szerintem tök autentikus, nem tudom, miért voltál ennyire elutasító vele), ez mind-mind arról árulkodik, hogy amellett, hogy nem osztod az ő nyitott érdeklődő magatartását, még korlátolt is vagy.
2016. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Ertem. Hat jo, koszi
2016. nov. 22. 13:57
 35/52 anonim ***** válasza:

Én meg mondjuk minden mai feltűnt énekest nem ismerek..de nem tartom magam ettől gáznak, akkor süllyednék el, ha azt kellene mondanom, nem tudom, mi az a Rolling Stones. Vagy Psota Irén, Karády Katalin, Szécsi Pál, stb...(direkt írtam magyarokat).

Hallgatok is néha Szécsit, de ettől nem akadok ki azon, hogy más meg mást szeret vagy house-t hallgat még emellé...és nem mondom rá, hogy fura.

2016. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Ertem. En nem sullyedek el. Max boldogga tesz mast. Miert irtal direkt magyarokat?
2016. nov. 22. 14:05
 37/52 anonim ***** válasza:
Azért fura, mert annyira híresek, hogy ha nem hallottál róluk, vagy ma születtél vagy eddig barlangban éltél.
2016. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Nen eltem barlangban, csak nen szeretem a regi dolgokat. Boven a 60as evek utan szulettem.
2016. nov. 22. 18:17
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom neked a világháború fogalmával is újat tudunk mondani... az is bőven a 60-as évek előtt volt :D.
2016. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Nem kell bantani. Azert az mas.
2016. nov. 22. 18:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!