Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen szakáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen szakáll megszállott a párja?

Figyelt kérdés
A párom már kikészít a szakállával. :D Folyamatosan olajozza, igazgatja, nézegeti magát, megőrjít. Ma is néztem volna a műkorcsolyát, erre beállt elém, hogy most azonnal mondjam meg, hogx szimmetrikus-e. Mondtam neki, hogy minden millimétert átvizsgálok, csak a most következő gyakorlatot hadd nézzem meg, pár perc. Erre nyomult tovább az arcomba a szakállával, hogy de nézzem meg, aztán megsértődött, amikor mondtam neki, hogy már tele van a hócipőm a szakáll őrületével. Igen, ezen vitáztunk össze.
2016. nov. 25. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. :D Igazából én nőként imádom a párom szakállát, de ha ennyire mániákusan foglalkozna vele, az engem is zavarna. :) Kicsit hiú a fiú. :)
2016. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Az enyém szakállbeültetést akar, mert nem nő össze a bajusza a szakáll többi részével, és őt ez iszonyúan zavarja. Most szólj hozzá. Hát erre költi a házra gyűjtött pénzünket? Szóval igen, van más is. Én már beletörődtem. Ha neki ez így jó... Olyankor mondjuk zavar, amikor reggel készülődnék, mennék a fürdőszobába, ő meg már háromnegyed órája bent van és nézegeti, hogy na, most éppen hol nem teljesen tökéletes az arcszőrzete. Megáll az ész.


És még rólunk mondják, hogy érthetetlenek vagyunk. Mintha a szakáll jelentené, hogy mennyire tökéletes férfi, vagy valami.

2016. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ő is elég hiú, nekem ez alapból imponál, de amióta szakállat növesztett, megőrült. :D Nekem tetszik szakállal, jól is áll neki, csak már túlzásnak érzem. :)
2016. nov. 25. 20:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is sokat foglalkozok a szakállammal. Havi egyszer végig tolom rajta a hajnyírót és 1 perc igazítás. Ennyi egy hónapra.
2016. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2 Az övé sem ér össze és folyton az a baja, hogy nem elég dús. :D
2016. nov. 25. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarlak elkeseríteni, de egy szakállas nővel élsz együtt.
2016. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Conchita? :D
2016. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Bár a páromnak nincs szakálla, neki pont szőrtelenítési mániája van, de abban hasonlóan szélsőséges. Engem kicsit zavar, de megértettem, hogy neki ez fontos, ezért támogatom benne. Mondjuk azt nyomatékosítom, ha dolgom van, mással szeretnék foglalkozni, és megkérem, hogy csak utána jöjjön a villanófénnyel... megérti.
2016. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
szerencsére nem, én a szőrtelen pasikat szeretem
2016. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen :D neki ez a kattanasa. Igy szeretem.
2016. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!