Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen szakáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen szakáll megszállott a párja?

Figyelt kérdés
A párom már kikészít a szakállával. :D Folyamatosan olajozza, igazgatja, nézegeti magát, megőrjít. Ma is néztem volna a műkorcsolyát, erre beállt elém, hogy most azonnal mondjam meg, hogx szimmetrikus-e. Mondtam neki, hogy minden millimétert átvizsgálok, csak a most következő gyakorlatot hadd nézzem meg, pár perc. Erre nyomult tovább az arcomba a szakállával, hogy de nézzem meg, aztán megsértődött, amikor mondtam neki, hogy már tele van a hócipőm a szakáll őrületével. Igen, ezen vitáztunk össze.
2016. nov. 25. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
bazzzmega szakálat gyújtsd fel amikor alszik 👹😲
2016. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#18: Nem rossz ötlet, de lehet, hogy kopaszon ébrednék fel. :D
2016. nov. 25. 21:26
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

11: a páromnak már jóval azelőtt szakálla volt, hogy ez a favágó hipszter-divat (ami egyébként nekem tetszik, fényévekkel jobb, mint az eddigi metroszexuális félhomokos divat) népszerűsödni kezdett volna. Egyébként tud fát is vágni, és kikéri magának, jó, finom csapolt belga sört iszik. Ahogy én is vele :D


2. voltam (csak hogy na, valaki vitába is szálljon szegénnyel, ha már ennyire akarja).

2016. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy átlag férfi megigazítja/megigazíttatja a szakállát és megy tovább. Nem olajozgatja, lesegeti a tükörben, pláne nem vegzálja a párját és főleg nem sértődik meg, amikor az teljesen jogosan elküldi a pcsába. Ezért írtam, hogy egy szakállas nő. De majd rájön a kérdező is.

(6-os voltam)

2016. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42%
Szegeny. Biztos nincsenek rendes baratai csak ilyen hozzahasonlo balf...szjoskak :( en valahol sajnalom az ilyen embereket amugy :(
2016. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!