Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak az emberek párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban,hogy folyton egy másik személyhez kell alkalmazkodni?
2016. nov. 26. 20:02
1 2 3 4 5 6
 31/58 RoseTyler ***** válasza:
63%
#22: Empátia. Mást nem mondok erre.
2016. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
0%
Három betű: Sex.
2016. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

Empátia elég magas nálam.

Elég liberális nézeteket vallok.Foglalkoztatnak az emberi jogok,pacifista vagyok.


Nem hinném,hogy a párkapcsolat kedvelés és az empátia egyenesen arányos lenne egymással.

Sok olyan ember él párkapcsolatban,ahol önző módon csak kihasználja a másikat...

2016. nov. 26. 21:03
 34/58 A kérdező kommentje:

"Három betű: Sex."


Már írtam.A párkapcsolat lényege nem a szex.

Sőt,pont ennek az ellenkezője.

A monogámia unalmas.

2016. nov. 26. 21:04
 35/58 anonim ***** válasza:
Gondoltam,hogy férfi vagy.
2016. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok,ha ez számít...
2016. nov. 26. 21:11
 37/58 RoseTyler ***** válasza:
Amit leírtál, az még nem empátia.
2016. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 RoseTyler ***** válasza:
Amúgy utálom, amikor egy értelmesnek tűnő ember szándékosan adja a hülyét. Mert te most ezt teszed. Feleslegesen magyarázunk neked bármit, ha csak azt látod belőle, amit akarsz, a többiben meg mellébeszélsz. Úgyhogy én ebből most kiszálltam, mert nincs értelme az egésznek.
2016. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

De mi köze az empátiának a párkapcsolathoz?:)


Nagyon sok párkapcsolatban élő ember van,akiben semmi empátia nincs az embertársai felé.Sőt kifejezetten összezárnak és mindenki másra csak tárgyként tekintenek.

Szóval náluk az empátia csak egymás felé tart,a többi embert meg letojják.

2016. nov. 26. 21:17
 40/58 anonim ***** válasza:
84%

Ha hiszed, ha nem, van olyan, hogy egész egyszerűen élvezed a másik ember társaságát

Szeretsz vele lenni, mert jó fej, jó vele beszélgetni, jófej,jó vele viccelődni, meg minden jó vele,ha nincs ott,hiányzik.

Ha veled még nem volt ilyen, szar lehet neked

És azt nem tervezi be az ember előre, hogy ez meddig lesz így, meddig fogja élvezni a másik társaságát. Lehet hogy 1 évig,de lehet, hogy örökre. Később például már összeköt sok közös emlék,élmény is. Én őszintén sajnállak hogy neked ez furcsa vagy értelmetlen. Nem is tudom, hogy igazán mi értelme az életednek ezzel a mentalitással.

2016. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!