Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak az emberek párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban,hogy folyton egy másik személyhez kell alkalmazkodni?
2016. nov. 26. 20:02
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

"De, ha mindenképp anyagiasan akarod nézni a dolgot, akkor egy lakás költségei 2 főnél kisebbek, mint egynél."


Ehhez bőven elég egy lakótárs.

Az nem jár a nyakadra.Ezért nem kell kapcsolatban élni,sőt elég gáz ha valaki ezért él kapcsolatban,hogy legyen kivel felezni a rezsit...

2016. nov. 26. 20:17
 12/58 A kérdező kommentje:

Na,meg utána azért nem tudsz szabadulni tőle,mert belegondolsz,hogy "hú,de jó,mert fele annyi a fűtés",aztán leélsz vele vagy 30 évet,és együtt melegedtek:D


A hideg is kirázott:D

2016. nov. 26. 20:19
 13/58 anonim ***** válasza:
88%

Látom, te is csak azt ragadod ki, ami érdekel, a többit meg se hallod.

Leírtam:


"Attól, hogy együtt vannak, attól még mindenkinek van saját kis magánszférája."


Ha nem értesz magyarul, akkor segíthetek mondatértelmezésben!

2016. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

"kis magánszféra"


Igen,benne van KIS.

Aztán kérdés kinek mi a kicsi.


Együtt végképp nem élnék senkivel,még úgy sem,hogy külön szobában:D

Aztán szépen átmászkál,ha úgy érzi,hogy "lejárt a kis magánszféra":))

2016. nov. 26. 20:22
 15/58 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok,de nem tudom ez mennyire lényeges.

Valszeg genetikai eredetű.


Mondjuk apámon is ezt vettem észre gyerekkorban,hogy zavarja,ha anyám ott legyeskedik körülötte,amikor a tvt akarja nézni.

Meg folyton megkérdezi hová megy...

És csak a boltba ugrott le.

2016. nov. 26. 20:24
 16/58 anonim ***** válasza:
84%

"Mondjuk apámon is ezt vettem észre gyerekkorban,hogy zavarja,ha anyám ott legyeskedik körülötte,amikor a tvt akarja nézni."


Na tessék, a kutya itt van elásva. Szülői mintát követed, ráadásul a rosszat! Az alma nem esett messze a fától.


Jó lenne azon elgondolkodni, hogy nem mindig jó példát mutatnak a szülők nekünk.

2016. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
78%
De ki mondta, h kötelező egy társ mindenkinek? Neked nem kell, gondolom nincs is senkid a te bajod. Másnak van, annak magánügye... Ez tenyleg egy kerdes? Hany eves vagy -10?
2016. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
76%
Figyi, attól, hogy sok a kívül szép-befelé rothadó alma, van még szép számmal olyan is, amikor belül is egészséges a cucc. Ugye érted a lényeget?
2016. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

Nincs ezzel baj..

Azért kérdeztem,hogy miért élnek ilyen sokan párkapcsolatban:)?

Mert nem 50-50% az arány.

Hanem rengetegen ebben élnek:d

2016. nov. 26. 20:34
 20/58 RoseTyler ***** válasza:
83%

Érzelmi biztonságot ad. Legalábbis jobb esetben. Tudod, hogy van valaki, akinek elmondhatod az örömödet, a bánatodat és meg fog hallgatni, mert fontos vagy neki. És ő ott lesz akkor is, amikor a barátok nem érnek rá. Gyereket is párkapcsolatban jó vállalni. A gyerek fejlődésének is az az ideális, ha megvan mindkét szülője, és testközelből látja/tapasztalja mindkét nem jellegzetes viselkedési mintáit.

És akkor ott van a lecsupaszított verzió: az oxitocin. Akivel sokat érintkezel fizikálisan, azzal kötődés alakul ki kettőtök között.

2016. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!