Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak az emberek párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban,hogy folyton egy másik személyhez kell alkalmazkodni?
2016. nov. 26. 20:02
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem nem volt párkapcsolatom:D

Nem is akarok:)

Ezért kérdezem mi a jó benne:) "

A reakcióidból ez egyértelműen látszik. De ha nem akarsz, mi hiába mondunk bármit, úgyis belekötsz. Sőt, egy csomó olyan dolgot írsz, ami rengeteg kapcsolatra nem is igaz. Miből gondolod, hogy ezek úgy vannak, ahogy te elképzelted, ha még meg sem tapasztaltad?


"Ehhez bőven elég egy lakótárs.

Az nem jár a nyakadra.Ezért nem kell kapcsolatban élni,sőt elég gáz ha valaki ezért él kapcsolatban,hogy legyen kivel felezni a rezsit..."

Nem tudom, nekem a lakótársaim sokkal nehezebben voltak elviselhetőek. Stresszesek voltak vagy fáradtak. A csaj meg nyugis volt, ha mondjuk éjjel nyomtam be a zenét, akkor nem hisztizett, hogy aludni akarna, hanem kíváncsi volt, hogy mit hallgatok.

Most akkor mi a gáz? Te felhoztad, hogy anyagilag jobb egyedül. Én felhoztam, hogy nem. Az egyik része miatt gáz párkapcsolatban lenni, a másik miatt nem? A saját szavaid ütöd.


"Na,meg utána azért nem tudsz szabadulni tőle,mert belegondolsz,hogy "hú,de jó,mert fele annyi a fűtés",aztán leélsz vele vagy 30 évet,és együtt melegedtek:D "

Akivel párkapcsolatban vagyok, azzal miért lennék feltétlenül 30 évig? Az én döntésem, hogy meddig akarok vele lenni.


A magánszférádért pedig irreálisan aggódsz. Ha ilyeneken és ilyen átgondolatlanul pörögsz, akkor nem hiszem, hogy túl tartalmas a magánszférád. Furcsa, nekem sosem sérült egy kapcsolatban sem a magánszférám. Maximum fél percet kellett várnom a mosdóra. Cserébe, mennyi minden pluszt kaptam...

2016. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

Hát,gondolom az egyértelmű,aki párkapcsolat sem akar,az gyereket sem:D

Bár biztos van ilyen opció is,nem tudom,biztos ritka.

De a gyerek még rosszabb,mert még több figyelmet igényel:)Még nagyobb kötöttség.


Jó,hát elmondani örömöt,bánatot,stb,oké,de ezt fordítva is hallgatni kell,ami már nem olyan izgalmas,unalmas,fárasztó.

Meg én nem is várnám el,hogy más az én hülyeségeimet hallgassa:D

2016. nov. 26. 20:38
 23/58 A kérdező kommentje:

"Az én döntésem, hogy meddig akarok vele lenni. "


Na,hát pont ez a lényeg benne,ha nem végtelen,akkor meg pont véges.

Minek kezded el,ha úgy is vége lesz?:)

Ha meg nem lesz vége az a baj,mert túl hosszú:D

Hát tudom fura.De én így látom.

Számomra olyan érthetetlen az is,hogy valaki évente váltogatja a kapcsolatait,úgy is tudja,hogy 1 év múlva jön a következő,aztán mégis együtt van vele...

2016. nov. 26. 20:41
 24/58 A kérdező kommentje:

" Cserébe, mennyi minden pluszt kaptam..."


Pl?

Csak a szexet ne mondd,mert ahhoz nem kell kapcsolat...

2016. nov. 26. 20:42
 25/58 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert ez a normális. Egy érzelmileg kiegyensúlyozott, stabil családban felnövő emberben, aki szeretetteljes szülők mellett nevelkedett, akik egymást is, őt is szerették fel sem merül ilyen kérdés. 2 lehetőség van. Az egyik, hogy még nagyon fiatal és éretlen vagy,szerelmes minden bizonnyal még sosem voltál.

A második lehetőség, hogy negatív szülői példa hatására egy érzelmi fogyatékos vagy,és akkor meghalsz magányosan. De hidd el, nem a többiekkel van a baj, hanem veled.

2016. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
79%

"Na,hát pont ez a lényeg benne,ha nem végtelen,akkor meg pont véges.

Minek kezded el,ha úgy is vége lesz?:)

Ha meg nem lesz vége az a baj,mert túl hosszú:D "

Minek kelsz fel reggel, ha úgyis lefekszel este? Miért nézel meg egy filmet, ha úgyis vége lesz?

Ha nem lesz vége, akkor azért nem lesz vége, mert kényelmesnek találom és boldog vagyok. Baj, ha hosszú ideig boldog vagyok? Mégis miért lenne baj? :D


"Pl?

Csak a szexet ne mondd,mert ahhoz nem kell kapcsolat..."

Persze, hogy nem kell a szexhez. De az értelmeken alapuló szeretkezést nem kapom meg egy egyéjszakás numerától. És elég sok különbség van a kettő között.

De pl. Törődést, támogatást, gondoskodást, segítséget.

2016. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
83%
Attól, mert te érzelmi analfabéta lehetsz, nem kéne leszólni olyanokat, akiknek jó a párkapcsolatuk vagy vallják, hogy egy jó kapcsolatban ki tudnának teljesedni. :)
2016. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
79%
Annyira szanalmasan akarod masokra eroltetni,hogy neked van igazad es te tudod jobban milyen is egy parkapcsolat mert te vagy a nagy bolcs megmondo.Miert kell neked innen az emberek visszaigazolasa ha te ugy is tudod mi a tuti.Elj egyedul ahogy jonak latod,mas is ugy el ahogy akar. En nem h lakotarsad,de szomszedod se lennek.Foleg kesobb mikor ven zsembes ember leszel es masokat figyelgetsz ki mit meg hogy csinal,mert neked semmi eleted nem lesz,se csaladod,se gyerekeid senkid es akkor is ezt fogod hajtogatni mint most itt is egesz eleted vegeig,h minek az meg mire jo? Es mar a toke ki lesz mindenkinek toled,hogy milyen befasult ember vagy:P
2016. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

Én nem akarom megmondani senkinek,hogy ez a jó,vagy mi a jó:)

Csak érvelek.Másik oldal is nyugodtam elmondhatja az érveit.


Bevallom őszintén max akkor lennék benne párkapcsolatban,ha anyagi hasznom lenne belőle hosszú távon:D..De ilyen úgy sem fogok ki.

Számomra a függetlenség és az anyagi biztonság a legfontosabb az életben.

Tudom,hogy sokan lenézik az ilyen embereket,ezzel tisztában vagyok:D

2016. nov. 26. 20:56
 30/58 A kérdező kommentje:

Nem mondanám,hogy érzelmi analfabéta lennék,elég magas az érzelmi intelligenciám.

Elég emberközpontú vagyok,de leginkább egyénközpontú a felfogásom,nem pedig kapcsolat-vagy családcentrikus.

2016. nov. 26. 20:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!