Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti ezt elfogadhatónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti ezt elfogadhatónak találnátok?

Figyelt kérdés
Ha majd lesz barátom és összeköltözünk én alváskor nem szeretnék egy ágyban aludni vele, mert hát nagyon sokat forgolódok az éjszaka és sokszor éjfél után tudok csak elaludni, előtte olvasni szeretek és nagyon szeretek elterülni is, meg sokszor arra ébredek, hogy lerúgom a takarót magamról még akkor is ha fázom...ezekkel a dolgokkal kiakasztanám a páromat nem? :( éjeli bagoly vagyok tuti nem tudna aludni tőlem a barátom.

2016. dec. 14. 20:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok, mi külön takaróval takarozunk,attól h vki együtt léakik nem kötelező egy takaróval takarozni. ÉS akkor nincs probléma!Szüleim 37 éve házasok külön takaróval takaroznak
2016. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
9# Azt a p.csa kérdezel aztán megválaszolod magadnak? Reggel 7:45 tanítas 4ig. Gyors ebéd, aztán megyek külön foglalkozásokra, órákra. Ami este 6ig vagy hétig tart. Aztán vacsizok, megírom a házimat. Ilyenkor szoktam néha pihenni és csak ezután fogok tanulni, aztán olvasok valamit és szunya. Nekem most a tanulás az első és nem dolgozok még ez viszont nem azt jelenti, hogy semmit nem csinálok. A szünetben pl a tételeket tanulom és van amikor egész nap a tanulással vagyok elfogalalva ahogy sok más diák is. Ez inkább mentálisan, de megtherhelő lehet ugyanúgy. Mindenkinek vannak nehéz napjai és szerintem aki suliba jár vagy van egy tisztességes állása az nem fog punnyadni.
2016. dec. 14. 21:42
 13/23 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt csinálom :D :D

De pont ezért én is jobban szeretek külön aludni, vagy legalábbis egy nagyon-nagyon széles ágyon, ha már együtt alszunk, szóval nekem nem lenne probléma.

2016. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
11# A kérdésem eleje így hangzott"Férfiak ti elfogadhatónak találnátok?" Azért Férfiak vélemenye érdekelt, mert én lány vagyok és ha nekik van vagy lenne barátnőjük akkor inkább az ő válaszuk lett volna érdekesebb. Tehát nem értem miért írod azt, hogy a "barátom"....most vagy lány vagy és nem értem miért írtál amikor nem nők válasza érdekelt, vagy meleg vagy.
2016. dec. 14. 21:57
 15/23 anonim ***** válasza:

1. A zsúfolt órarendedben alig van szabadidő, szinte enni sincs időd, mégis azon morfondírozol, hogy mit találna elfogadhatónak a kismillió kínod közül az ágyban egy pasas, aki még csak a fejedben létezik.


2. Félelmetes a tapasztalatlanságod. Soha nem volt még senkid, de máris az zavar, hogy valószínűleg fingani is fogsz a párod előtt, és emiatt inkább nem is kérsz a párkapcsolatokból...


3. Előbb addig el kéne jutni valahogy, hogy egyáltalán egy normális férfi ágyában köss ki... ÓÓÓ, ÉN HÜLYE! VISSZAVONOM! TE NŐ VAGY! SEMMIT NEM KELL TENNED!


4. Bár végtére is értelme sincs taglalni a problémádat, mert az első tagmondatodban ki is jelentetted, hogy úgysem fogsz egy ágyban aludni senkivel sem. Hát akkor most mi is a kérdés?


5. Tényleg el lehetsz fáradva mentálisan este 9 tájékában. Tanulj, aludj! Hosszú nap lesz a holnapi.

2016. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Este kilenc? Tíz az a kilenc, bocs.
2016. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem ezért nem lesz soha pasim. Nem akarok egy ágyban aludni senkivel, az alvásom az én dolgom.
2016. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ó látom Papikám neked sincs jobb dolgod....kérlek szépen hagyjuk abba ezt az értelmetlen beszélgetést. Nagyon rossz életed lehet, elhiszem, hogy nehéz meg minden. ( amúgy nem érdekel ) de ha te ilyen menő csávónak tartod magad akkor ne is foglalkozz velem. Láttam már korábban is, hogy milyen válaszokat adsz másoknak. Annak aztán sok értelme nincsen, hogy oltogatod a népet. De ha neked a pici szíved megnyugszik ha bánthatod a másikat akkor tedd bátran papikám. Hajrá! Nem érdekel!
2016. dec. 14. 22:09
 19/23 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, egy nő értékeli az őszinteséget... hát úgy tűnik, ma sem. :'( [link]
2016. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Majd ha nő leszel, nyilván másképp fogod látni...
2016. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!