Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti ezt elfogadhatónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti ezt elfogadhatónak találnátok?

Figyelt kérdés
Ha majd lesz barátom és összeköltözünk én alváskor nem szeretnék egy ágyban aludni vele, mert hát nagyon sokat forgolódok az éjszaka és sokszor éjfél után tudok csak elaludni, előtte olvasni szeretek és nagyon szeretek elterülni is, meg sokszor arra ébredek, hogy lerúgom a takarót magamról még akkor is ha fázom...ezekkel a dolgokkal kiakasztanám a páromat nem? :( éjeli bagoly vagyok tuti nem tudna aludni tőlem a barátom.

2016. dec. 14. 20:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Különben miért találták fel a franciaágyat? El lehet aludni összebújva de az éjjel további részében mindenkinek jut elég hely. Meg van oldva:D
2016. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A forgolódás, stb nem gáz szerintem, nem is nagyon ismerek olyat, aki éjfél előtt alszik, de a stílusod az valami bicskanyitogató, inkább azon gondolkoznék a helyedben, hogy vajon lesz-e pasi, aki az ilyen megnyilvánulásokat elfogadhatónak tartja.
2016. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is későn alszom el, úgyhogy simán találhatsz ilyen partnert.

180*200 as ágyban meg lehet terpeszkedni. Párkapcsolatban meg a szokások változnak, itt az olvasásra gondolok például, meg hogy lehet egy közösen eltöltött aktív nap után, nem lesz gond az alvással.

Egyébként meg előre ilyenek miatt aggódni hülyeség.

2016. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!