Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg sok férfi, hogy a pénz miért fontos a nőknek?

Figyelt kérdés

NEM azért, hogy abbók eltartassák magukat és ők ne dolgozzanak.

De ahhoz, hogy valakivel családot lehessen tervezni, hogy a születendő gyereknek ne egy albérletben kelljen laknia, használt ruhákat hordva, ahhoz igenis kell anyagi biztonság.

Nem értem, hogy egyes férfiak miért nevezik az olyan nőket golddiggernek, akik azt várják el egy férfitól, hogy legyen biztos jövedelme úgy hogy közben ők maguk is UGYANEZT nyújtják a férfinak


2016. dec. 15. 14:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Elbeszélsz a válaszadók mellett, kérdező. Itt senkinek nem azzal van baja, amikor a hölgy visszautasítja a 8 általánost végzett, hajléktalan srácot. Azokat a nőket tartják a férfiak visszataszítónak, akik anyagilag élősködni akarnak a férfin.
2016. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
11.: dehogy beszélek el. Olvass csak ilyen témában kérdéseket az oldalon és nézd meg, minek hordják el a férfiak az olyan nőket, akik nem akarnak egy igénytelen, 40 évesen szüleivel élő, munkanélküli nagy pólyás barátnői lenne
2016. dec. 15. 15:21
 13/34 anonim ***** válasza:

#2,

Elolvastad a kérdést, vagy csak osztod az észt? :D

2016. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon sok kérdést olvastam már az oldalon, de ilyenekre nem igazán emlékszem. Az biztos, hogy nem gyakori a Gyakorin. :-)
2016. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjuk már ezt a családalapítást. Azok a nők akik nem akarnak családot, azok is a pénzes pasikat akarják. Na ezt magyarázd meg!
2016. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
54%
15, :DDD
2016. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel mit várnak azok a filléres luvnyák tőllük.Alig várom hogy végre 6(!) hónap szolgálat után megölelhessem a menyasszonyom péntek este...
2016. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

15-ös, meg kell cáfoljalak.

Nem akartam soha pénzes pasit, most sem pénzes a barátom, és családot sem tudnám mondani biztosra, hogy szeretnék. 24N

2016. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem is szeretnél bele olyan férfiba, aki semmit nem tesz. Nem kell aggódni. :33 Minden férfi és minden nő más. Ne általánosíts. Férfi létemre én se bírom a 40 éves pójásokat, persze csak 21 vagyok, de nagyon szarul érezném magam, ha semmi hasznommal szeretne a barátnőm. Próbálok neki minél jobban megfelelni, nem azért mert jobban szeressen, mert szeret nagyon így is, hanem hogy mosolyogva nézzek a tükörbe. :)
2016. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
23%

Kevés esetben nyújtja ugyan azt egy nő egy férfinak amit ő maga elvár. Ebben szerintem megegyezhetünk.


Itt nem a családalapításról van szó mint ahogy hangoztatod csak hogy legyen pénz ruhára fehérjére cipőre meg manikűrre sok esetben:)

Vagy ha olyan családalapításra gondolsz ahol a nő egy kutyát pátyolgat... hát ahhoz tényleg kell annyi pénz mint egy gyerekhez.


Maradjunk annyiban hogy a sárga hó sem mindig citromos:)

2016. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!