Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van az emberekkel? Ráírtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van az emberekkel? Ráírtam egy lányra (távoli ismerős) facebookon, hogy "Szia, mi a helyzet? :-) " Erre letiltott!

Figyelt kérdés
Én vagyok ennyire értéktelen személy, hogy dobnak a kukába, vagy az emberek nagy része van megkattanva mostanában? Mi lehet ez?
2016. dec. 21. 12:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne pörögj ezen, nem tükrözi sem a te "értéktelenségedet", sem az "emberek nagy részének megkattantságát". Te szerettél volna ráírni, megtetted - a te döntésed. Ő meg nem szeretne veled beszélgetni - az ő döntése. Éld tovább az életed, ne foglalkozz vele. Gondolom, ezek után már nem is érdekel, "mi vele a helyzet". Írj másra, akire kíváncsi vagy, és ne úgy állj hozzá, hogy majd ő is biztos letilt téged.
2016. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
19%
De még lepontoztak :) Kínjukban persze, mert fáj az igazság, szánalmasok az emberek :) Elég szégyen nekem is,hogy embernek születtem, jó pár állat van, ami sokkal menőbb, mint a számító, képmutató,amúgy gyenge sz.r emberecske. Még egy patkánynak is nagyobb a tűrőképessége,mint egy embernek, hol van az ember, sehol a fasorban sincs.
2016. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
70%
64%, pontosan, igazad van, mindenki idióta, csak te vagy körhinta.
2016. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan, mindenki egy csak magával törődő, egoista idióta. Persze, ha ezek a "nagy menő" emberek bajba kerülnek, akkor csak könyörögni,meg sírni tudnak.
2016. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Igaza van a 64%-os válaszadónak.

A többi válaszadó csak abban igazol, hogy igen velem van a baj, hogy hiszek még az emberek nyitottságában és jóságában. Ennyi.

2016. dec. 21. 19:23
 36/47 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek nyitottsága az a puncijukba való beengedés?
2016. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
40%
nem,az eberek nyitottsága az többek között, hogy ha megszólítjuk őket,akkor válaszolnak, ha kurta, rövid tőmondatokban csak, de akkor is valamit válaszolnak. Én aztán nem vagyok egy beszédes ember, de bárki megszólít,akkor válaszolok, nem esik nehezemre. Nem képzelem magam senkinél sem feljebb valónak,hogy na most ennek meg ennek nem válaszolok, mint egyesek teszik.
2016. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
81%
Aha. Csakhogy nekem meg jogom van nem válaszolni, jogom van vigyázni magamra, és nem leállni minden kanos kissráccal.
2016. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Az meg a másik, hogy ha mondjuk rámír, egy kövér csúnya lány, hogy "Szia, mi a helyzet? :-)" vagy épp egy olyan akinek már férje van, vagy már gyerekei.


Akkor nem hiszem azt, hogy a .... ahogy az egyik előző válaszoló írja.... farkamra pályázik.

Hanem beszélgetek vele, információt cserélünk. Ugyanis ez az emberi lélek egyik alapja.

2016. dec. 21. 21:45
 40/47 A kérdező kommentje:
Ha viszont a lány azt feltételezi bárkiről aki ráír, hogy a pinájára pályázik. Ott szerintem vagy szociális körökben van nagy baj, vagy fejben. De nem engem kéne okolni emiatt. Nem ítélhet(sz) el amiatt amit más tett veled.
2016. dec. 21. 21:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!