Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nem éreznek bűntudatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nem éreznek bűntudatot, ha valami rosszat csinálnak?

Figyelt kérdés

Meg csal, mással találkozik, vagy bármi olyan dolog amiről nem volt szó, vagy elhallgatott dolog, egy kapcsolatban, nem éreznek semmiféle bűntudatot, olyan dologban amit elkövettek?

Vagy még ők jönnek azzal, hogy ők ilyenek és őket így kell elfogadni, szeretni, ha nem tetszik ez akkor a férfi álljon tovább?

Nőknek valójában ennyit jelent egy párkapcsolat? Bennem férfiként van annyi gerincség, becsület hogy ha valamit csinálok azt elmondjam őszintén a másik félnek, mivel ez is hozzá tartozik a kapcsolathoz, őszinteség..


2016. dec. 31. 08:51
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
93%
Olyan buta, aki ilyen általánosításokat képes leírni! :( Őszintén sajnálnivaló, hogy ilyen alacsony szinten él valaki. Ha valami, akkor ez gond.
2016. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%

A bűnüldözésben van egy "viktimológia" nevű tudomány, áldozat-tan. Bizonyos alanyok "magukra húznak" bizonyos bűncselekményeket.

Te ezek szerint a link megcsalós, hazudós lányokat találod meg - olyat meg, aki igazán szeret nem.

Szóval nálad a labda.

2016. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 Szergej55 ***** válasza:
Valószínűleg ha nem éreznének, nem szorulnának ilyen önáltató hazugságokra, a megoldás tényleg az, hogy normálisat fogj ki, azért akad olyan, hála az égnek.
2016. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
7%
#11 Ha eddigi életem során soha nem láttam tollas kutyát, csak szőröset, akkor szerintem joggal állítom, hogy minden kutya szőrös, és egy sem tollas. Pont úgy, ahogy őszinte nővel sem találkoztam soha életemben.
2016. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki olyat vonz be az életében amilyet megérdemel. Erről ennyit, lehet siránkozni.
2016. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Igy van 14! jó hasonlat. De ahogy látom nincs értelme itt ilyen komolyabb dolgokba bele menni mert még meg magyarázzák, jobban tudják mint amit személyesen te átéltél és tapasztaltál :)
2016. dec. 31. 10:57
 17/39 anonim ***** válasza:
67%

Az emberi faj nagyrésze ilyen. Simán találnak kifogást, hogy miért tették amit tettek. "Nem volt velem eleget" "Túl sokat volt velem" "Nem éreztem magam nőnek/Vadászösztön" (nemtől függően), "Magam sem tudom hogy történt" "A SZERETŐ volt a hibás!" "Az ő pénisze/mellei nagyobbak és jobban is nyal/szop"


Szóval ez nemtől független dolog. A politikus is rögtön talál mentséget a lopásra. "Nekem ez jár", mondják általában.

2016. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

#14, #16, ne értékeljétek túl a tapasztalataitokat.

4 000 000 000 nő van, ebből összejöttél mondjuk 100-zal és mindegyiknek tollas volt a háta, az kb nem jelent semmit.

A saját szememmel látom, hogy a Föld az lapos, az se jelent semmit, attól még gömbölyű!

2016. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Édesanyád sem őszinte? Nagymama? Testvéred?
2016. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
90%
Ezeket a nőket te választottad. Ha egyet-kettőt mellé lőttél, még belefér. Ha ennél többet, akkor a hiba a te készülékedben van. Mások okolása nem visz előre. Nézz magadba, amíg nem késő!
2016. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!