Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nem éreznek bűntudatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nem éreznek bűntudatot, ha valami rosszat csinálnak?

Figyelt kérdés

Meg csal, mással találkozik, vagy bármi olyan dolog amiről nem volt szó, vagy elhallgatott dolog, egy kapcsolatban, nem éreznek semmiféle bűntudatot, olyan dologban amit elkövettek?

Vagy még ők jönnek azzal, hogy ők ilyenek és őket így kell elfogadni, szeretni, ha nem tetszik ez akkor a férfi álljon tovább?

Nőknek valójában ennyit jelent egy párkapcsolat? Bennem férfiként van annyi gerincség, becsület hogy ha valamit csinálok azt elmondjam őszintén a másik félnek, mivel ez is hozzá tartozik a kapcsolathoz, őszinteség..


2016. dec. 31. 08:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%

"Más azt mondani hogy sok az ingyenélő luxus hajhász gold digger, és más az hogy MINDEN NŐ ilyen, és minden családban a férfi kizárólag a tartó pillér."

Nem is mondott ilyet senki. Viszont minden nő azért van együtt a párjával, mert valamilyen érdeke fűződik hozzá. Vagy azért, mert gazdag az illető, vagy jóképű és ezért irigylik, vagy befolyásos, stb. Amint ez az érdek már nem áll fenn (a férfit kirúgják, rokkanttá válik, feltűnik a színen egy jobb), a nő dobbant. A környezetemben mindenhol ezt látom és hallom.

2016. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Bezzeg a férfiak azért vannak együtt a nőkkel mert azok rusnyák, féllábúak, pattanásosak stb...:D Nektek minden mindegy ugye? :) Mindenki a lehető legjobb párt akarja magának. Kinek mi a preferencia, de ez a férfiakra is épp úgy igaz. Ezért nem sírdogálsz?

Vagy csak nekünk kell bocsánatot kérni azért mert a párunk tetszik nekünk külsőre, és nem közmunkás? :D

2016. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

gyerekek , én amjdnem mesz@rtam :D

de a kérdés jogos, viszaélnek hogy őkat keresik jobban.

valahol már nem :D


[link]

2016. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
89%
Ja és visszatérve arra, hogy te mit látsz meg hallasz. Na én meg azt látom hogy sok esetben suba subához elv szerint alakulnak ki kapcsolatok. Nekem minden diplomás ismerősöm diplomás párt választott maga mellé, és hirtelen nem tudok olyat, ahol anyagiak tekintetében marha nagy eltérés lenne a fizetésük között. Egy db minimálbérből tengődő nő ismerősöm nincs akit eltartana valami nagykutya, és hogy téged idézzelek függne tőle anyagilag. Ébresztő, manapság az ÁTLAG család kétkeresős családmodell szerint él, és segítek az átlag nem azt jelenti ahol a 2 fél közül bármelyiknek milliós bevétele lenne havonta. Nem tudom te milyen közegbe mozogsz vagy a társadalom melyik feléhez tartozol nem is érdekel, én csak azt mondom amit látok, de mindegy is nagyon nem hinném hogy meg lehetne téged győzni. Korlátolt vagy. Kár hogy nincs időutazás vissza kéne téged repíteni a középkorba ott jó sokszor és jó nagyokat élvezhetnél az alsónaciddba arra, hogy az utolsó morzsát is a férfi teremti meg, a nő meg csak függ :)
2016. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
89%

Az emberek azért vannak együtt, mert szeretik egymást. Ha ez már nem áll fenn, tényleg jobb szakítani. De ez nem érdek, egyik fél részéről sem. Sőt: sok olyan pár van, akik kemény időszakon mennek keresztül, az egyik fél elveszíti a munkáját, egészségét, vagy egyszerűen csak gyerek születik, az sem piskóta ám.

Mi nagyon sok mindenen mentünk keresztül a párommal. Végül azért szakítottunk, mert az érzelmek kihűltek a részéről. Mégsem hiszem, hogy csak érdekből volt velem, azt pedig pontosan tudom, hogy én nem érdekből voltam vele. Aki ilyen betegesen gondolkodik, mint te, kérdező, nem is érdemel normális kapcsolatot, ugyanis azt nem az égiektől kapjuk és nem a másik emberen múlik. Azt együtt építjük fel. Ha te nem tudsz nyújtani semmit, amit szeretni lehet,akkor veled csak érdekből lesznek. Ez szomorú, és ezen lehetne dolgozni, ha beismernéd, hogy baj van veled. De nem ismered be, így menthetetlen vagy.

N 39

2017. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
91%

#36, de setét vagy öcsém (62F). Töröm a fejemet már mióta, hogy a Kedves miféle "érdekből" van velem... öreg vagyok, beteg és szegény.

Szeret, - nem tudsz semmi más magyarázatot te sem.

2017. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
#37 Megszokásból, na meg azért, mert az idősebb generációban ez az elvárás.
2017. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Te vagy az átlagos buta ember te nem normális! Az érveid eddig egyedül ennyiben merültek ki:" mert én azt mondom". És kb ez minden. De azért én vagyok a buta, mi?Jah..Mondjál már valami kézenfoghatót is ha már ennyire megakarod magyarázni én milyen is vagyok. De tudod a fent említett én megmondtam az nem érv...amúgy mindenki magából indul ki.Te valami érzelmi nyomorék vagy gőzöd nincs a szerelemről érzésekről, mert akkor nem nyilatkoznál így. A kedvesed akit te állítólag szeretsz arra is azt mondod hogy érzéketlen számító aki nem tud szeretni?? Marha nagy lehet a szerelem és a szeretet felé.

Rémes hogy léteznek ilyen húgyagyú emberek a világon mint te. Játszod az okosat mintha minden egyes embert és családot ismernél mondjuk csak az országban, és dől belőled a rosszindulat meg a fröcsögés. Nyomd el magad másokat meg hagyj élni nem kért vélemények nélkül. Majd mindenki tudja magáról hogy mit is érez valójában, nem egy egy ilyen érzelmi nyomorék sötét ember fogja megmondani.

Amúgy nem csodálkozom hogy téged soha de soha nem szeretett még senki. Nézz már magadra te szerencsétlen emberképződmény. Csoda hogy a saját kutyád nem szedett még szét. (mint a leghűségesebb állat a világon). Az emberség és a jóérzés leghalványabb szikrája hiányzik belőled, máskülönben nem tudnál ennyi rosszindulatot árasztani magadból. Még belső értékekért szeretni..Te??? :D Hisz most mondod hogy nincs olyanunk :D Szánalmas idióta egyik szavaddal a másikat...akkor inkább írtad volna azt hogy egy nőt nem tudsz szeretni mert nincs miért.

2017. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
91%

37%-os téged elmeorvos látott már?

Elnézve a válaszaidat veled vitázni olyan mint galambbal sakkozni. Ő leszarja a táblát felborigatja a bábukat majd közli hogy ő nyert. Na te pont ezt csinálod ebben a vitában. Téged még nem senki nem szeretett soha (gondolom nincs miért) ezért eldöntötted hogy egy nő sem tud szeretni, egy nőnek sincsenek érzései. Hát bocs, de aki itt buta az te vagy...Mit buta, inkább szánni való. Gondolom fájna beismerni hogy vannak boldog családok, így jobb ez a homokba dugom a fejem hozzá állás.

2017. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!