Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem fordult még meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem fordult még meg az elmétekben?

Figyelt kérdés

Semmi alapja nincs a "félelmemnek"/bizonytalanságomnak. Azonban néha elgondolkozok azon, hogy mi van ha egyszer megöl a barátnőm álmomban?

Mármint bekattan nála valami, vagy valami ilyesmi.



2017. jan. 7. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
de durva enis gondoltam erre.. 33f
2017. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Csak nehogy egyszer te öld meg! Merthát, leheeet, hogy talááán bekattant volna.
2017. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kattanna be nála? Paranoid vagy. Elképzelhetetlen, oda és vissza is, én sem, de nem csak őt, senkit, nem ölnék embert, szörnyű érzés lenne.
2017. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Testvéred, szüleid nem okoztak ilyen gondolatot? :D
2017. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem voltak ilyen felelmeim,hogy megol a pasim,de annak volt alapja,mert pszichopata es azt mondta egyszer megol.(nyilvan mar reges regen nem vagyok vele egyutt ezen okbol kifolyolag)
2017. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Pont ezen gondolkodtam. Kajak.. ha olyan ferjem lenne, aki verne, almaban kinyesnem. Mert ugye ha ebren van, nem sok eselyem lenne ugy.
2017. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
megöl? miért tenné? elég értelmetlennek tűnik. szerintem unatkozol. reggel sétálj egy tizest:)
2017. jan. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
Most megkérdeztem az uram, sikítva röhögünk két perce a felvetésen. Ergo, nem, egyikünk fejében sem fordult meg soha.
2017. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mi kattana be nála? Akármi.. nem egy ilyen dolog történt már a világon. Persze nem gyakori a dolog, azonban mégis van rá példa.

Nem vagyok paranoid, mert nem mindig gondolok erre, szimplán néha eszembe jut, de ez nem befolyásolja a kettőnk közt lévő kapcsolatot. Csak szimplán "eljátszok" a gondolattal.

Emellett nem feltétlenül arra gondolok, hogy saját elhatározásból, tiszta fejjel tenné. Sok fajta lehetőség van.

Testvéreim és a szüleim sem okoztak ilyen gondolatokat.



Miért tenné? Mert bekattan nála valami. Az elme elég bonyolult dolog. Sok minden mindenkiből más reakciót vált ki, és még mindig csak elméleti síkon fut az egész. Mi van ha álmában tenné, vagy elborul az elméje? Stb..

2017. jan. 7. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!