Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha egy ellenkező nemű barátotok pár pohár után azt mondaná, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Tetszik, és nagyon kedvelem őt, de olyan értelemben még soha nem gondoltam rá, mert másba szerelmes. Azt hiszem. Nem mélyedtünk bele a szerelmi ügyeink kitárgyalásába soha, csak felszínesen érintettük egyszer a témát. Hülyéskedtünk, és olyasmit mondtam bírom a fejét, mert tényleg így van, bírom a csajt, mondtam neki jobb arc, mint elsőre gondoltam, ő meg közölte, hogy szeret engem. Szerintem barátként érthette, de azóta furcsán viselkedik, és feszült lett, mikor elnézést kértem az estéért (durván berúgtam, és haza kellett vinnie, amit eléggé szégyellek). Kérdezte ugye amit mondott nem lesz hatással a kapcsolatunkra, azt mondtam nem, és ezután ejtettük a témát.

Egészen ideges volt, furcsán méregetett, nem tudtam eldönteni fél, hogy szerelmi vallomásnak vettem, és rányomulok, vagy attól tart, hogy abszolút nem érdekel engem, és felsül. Nincs értelme faggatnom, mert mást szeret elvileg, de ma nagyon más volt, és aggódom. Hiába nyugtattam, végig úgy sasolt, mintha ki akarnám nyírni.


2017. jan. 7. 18:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igazából sejtem ki az, és ha igazam van, akkor igazából teljesen veszett ügy, de hát a csajok a szivükre hallgatnak, nem leszek olyan balfék, hogy lelkizzek vele Erről, mert nincs értelme. Abban nagyon egyet értek vele, hogy nem vagyok tipikus lúzer friend zoneban simiken vegetáló fazon, neki is megmondom, ha életjelet ad, hogy vagy lapozzunk, és igaz barátként ne parázzunk ilyesmiken többé, vagy elkönyveljük, hogy ez van, de csak akkor vágunk bele bármibe, ha már tudja mit (és kit) akar.
2017. jan. 7. 21:38
 12/23 A kérdező kommentje:
Adrri, miből gondolod, hogy lehet nála esélyem? Én nem tudom eldönteni.
2017. jan. 7. 22:48
 13/23 Költőnő? ***** válasza:
Igaz barátság? Így? Nem hinném.
2017. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"rettegek, hogy újra a szemébe nézek, és... az eddig tökéletes kapcsolatunk darabokra hul"

"A férfi-nő barátságot olyan könnyedén ronthatja meg az ilyesmi :/"

És ha nem beszéljük meg, akkor nem hullik darabokra, az nem rontja meg? Tudom, hogy "szeret". Én is őt. Ez tiszta ügy. A drámázás meg taktikázás viszont a hátam közepére sem hiányzik. Nem történt Semmi. Miért ne maradhatnánk barátok? És miért ne kérdezhetné meg tetszik-e nekem? Őszinteség!

Lehet, hogy elég hülye szitu, de még mindig kevésbé kínos, mint amit itt leművelünk egymást kerülgetve. Jó, én is.

Teljesen kiakadtam.

2017. jan. 7. 23:23
 15/23 Költőnő? ***** válasza:
Az a baj, ha ez a szeret, nem szeret matek felüti a fejét, ott nagyon nehéz barátságot megőrizni.
2017. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

A vicces, hogy én sem tudom hogyan is szeretem őt :D :s

Szépnek találom. Szeretek vele bandázni, hülyülni, kajálni, sétálni, beszélgetni, és mindeközben eszembe sem jut, hogy az arcára élvezzek. :p

És felb*ssza az agyamat, hogy egy 36 éves faszival játszik se veled - se nélküledet, amiről valóban nem beszélünk. Mikor ütközünk mindig lehangolt, de aztán mindig felszabadul, és soha nem jut eszébe pörögni rajta. Én meg miért pörögtem volna valaha is rajta, jól érzem magam vele, miért kúrtam volna el direkt a hangulatot? Nem éreztem soha a szemébe mondani, hogy cicám, totál idióta vagy! Pedig lehet ráférne. De az csak újabb ok lenne kombinálni. Pedig én nem gondolok ennél se többet, se kevesebbet.

2017. jan. 7. 23:58
 17/23 Költőnő? ***** válasza:
Csak óhatatlanul megfordul a fejedben, hogy minek pocsékolja egy nyomorékkal az idejét, amikor itt vagy te is :D
2017. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

És ha véletlen olvasod bébi, igen, azt mondtam totál idióta vagy! Mert nem tesz téged boldoggá!

Túltárgyalva.

Légyszi hívj, mielőtt nikotin mérgezést kapok! - Ez volt a reklám helye.

2017. jan. 8. 00:10
 19/23 A kérdező kommentje:

Miért, szerinted helyes, hogy vele pocsékolja az idejét? Rá pocsékolja a szerelmét? És mindig olyan, mint egy 5 éves kifacsart konyharongy, mikor találkozunk?

És máig nem jutott eszembe, de igen, itt vagyok többek közt én is. Akivel már egyébként is fecsérli az idejét. És nyugodtan fecsérelhet mást is. Nem vagyok hálátlan :D :D Istenem de egy s*gg vagyok. :'D Kivéve, ha csak első látásra hisz a szerelemben, mert láttuk egymást már egy párszor. Vaksi vagyok. Hát istenem! :D

2017. jan. 8. 00:20
 20/23 A kérdező kommentje:
Költőnő, ez egy célzás akart lenni, hogy szerinted szeretem, vagy beszívtam? Az irónia számomra egy furcsa egzotikus virág neve, kérlek ne alkalmazd ellenem este 8 után, mert összezavar, mint egy neonzöld- neonsárga csíkos cicanadrágos, monocikliző indián a sípályán. Vagy valami hasonlóan furcsa dolog. Köszi.
2017. jan. 8. 00:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!