Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Doktornőként kevesebb esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktornőként kevesebb esélyem lesz a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a legtöbb férfit inkább taszítja ez egy kicsit, mintsem odalennének az "okos, önálló" nőkért, ahogy sokan állítják. Esélyes, hogy nem találok majd párt magam mellé?
2017. jan. 17. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség szerintem. Én simán összejönnék doktornővel. Inkább fordítva nem szokott működni a dolog: az orvosok általában orvos párt akarnak maguknak, franc tudja miért.
2017. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ezt a munkarendet más nem tolerálja, vagy nem tudom. Amúgy a párkereső korú orvosok/orvostanhallgatók 60-70%-a nő, tehát esélytelen, hogy mindenki a szakmában találjon.
2017. jan. 17. 13:26
 3/29 anonim ***** válasza:
Igen, de azért igyekszik mindenki ott találni. Aztán ha nem sikerül, akkor ha nincs ló, jó a szamár is alapon összejönnek mással. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. De attól még lehet, hogy nincs igazam :)
2017. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

de most te mindenképpen a szakmába akarsz párt találni?

figyelj, én 26 vagyok, nem régóta szingli, és nem régóta ismerkedem.

De abszolút nem foglalkoztat, hogy melyik lánynak mi a szakmája, stb. Örülök ha már dolgozik, mert akkor könnyebb komolyra fordítani, de ha tanul, nyilván azzal sincs bajom.

Ha megtudom szeretni, és Ő is engem, nincs az a munka, meg beosztás meg stb ami közénk állhat.

én ezt vallom :)

26/F

2017. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nekem tök mindegy, lehet szakmunkás is, ha közben értelmes és normális ember, viszont ahogy látom, a férfiak inkább "maguk alatt" választanak.
2017. jan. 17. 13:35
 6/29 anonim ***** válasza:
8%
Mert egy orvos szerinted felsőbbrendű? Vagy hogy érted ezt a "maguk alatt" dolgot?
2017. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Végzettség szintjében értettem, nem máshogy.
2017. jan. 17. 13:39
 8/29 anonim ***** válasza:
Ha hülye a munkarended, akkor kevesebb esélyed van, de nem ezen fog múlni. Nemrég próbáltam ismerkedni egy orvosnővel, vissza is jelölt, de többet nem szólalt meg. Bár nekem nagyjából pont mindegy lett volna a munkarendje, mert én magam rugalmas tudok lenni. Az exemnek is orvos a párja.
2017. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mi az általánosság, speciel engem nem érdekelne, hogy mi a párom foglalkozása. Ha egyetértünk és meg van a szimpátia meg ami kell, akkor más nem releváns dolog. De ahogy mondtam, ez csak a személyes véleményem.

25/F

2017. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Akit az taszít, ha nem ő lehet férfiként egy nőnek az isten, mert neki kell a jobban leresőnek/okosabbnak stb. lennie, az jobb is, ha elkerül.

Szerintem neked sem kell kisebbségi komplexusokkal és önbizalomhiánnyal küzdő férfi, aki akkor érzi jól magát, ha a nőt letiporja, lehúzza, hogy ha neki valami bem lehet jó, akkor nehogy már másnak sikerüljön

2017. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!