Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Doktornőként kevesebb esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktornőként kevesebb esélyem lesz a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a legtöbb férfit inkább taszítja ez egy kicsit, mintsem odalennének az "okos, önálló" nőkért, ahogy sokan állítják. Esélyes, hogy nem találok majd párt magam mellé?
2017. jan. 17. 13:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
29%
Mindamellett marha sok meló mellett a sz.r orvosi fizukkal még el is tarthat :D
2017. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 mikeXxX ***** válasza:
Én annál is többet dolgozom akkor most ássam el magam ? Ez csak egy ürügy valakinél ha emiatt nem akar többet !
2017. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Normális, ha nyugalmi állapotban maximum 55-56 a pulzusom? Viccen kívül. Sportolok, heti 3 futás, 1-2 bringa.
2017. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a doktornő, illetve az orvosi hivatás taszítja őket, hanem az ezzel járó életmód (nyilván te vagy a legjobban tisztában azzal, hogy milyen munkarendetek van), tehát ilyen szempontból taszítaná őket egy olyan nő is, aki tartósan napi tizenX órát dolgozik.
2017. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A férfiak inkább "maguk alatt" választanak.

A nők választanak. A férfiak csak tepernek, hogy őket válasszák, és általában nem oda állnak be, ahol helyből nagy hátránnyal indulnak.


Neked nehezebb lesz, kevesebb jelentkező közül választhatsz majd, mint a többi lány, de attól nem kell tartanod, hogy nem találsz majd párt.

2017. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy kevesebb esélyed lesz,de orvos vagy ügyvéd férjet meg sokkal nagyobb esélyed van találni,mint egy "átlag" nőnek.
2017. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Normális, ha nyugalmi állapotban maximum 55-56 a pulzusom? Viccen kívül. Sportolok, heti 3 futás, 1-2 bringa."


Sztem normálisabb, mint a 0. Igazán nincs mit, de a hálapénzt ne felejtse el kérem. :) Ismétlem hálapénzt, NEM KÁVÉPÉNZT! :D

2017. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ne izgulj azert mert doktorno vagy ill. leszel meg nem vagy kulonleges, max annak kepzeled magad. Ezert doktorosdikent tudsz part talalni, csak ne tomjenezd magad feleslegesen.
2017. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#23

Én ismerek embert 50 alattival is, de ő ultramaratonista :)


Amúgy a kérdező kérdéses, hogy orvos-e, életemben nem hallottam orvosnő szájából a "doktornő" kifejezést önmagára.

2017. jan. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!