Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Doktornőként kevesebb esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktornőként kevesebb esélyem lesz a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a legtöbb férfit inkább taszítja ez egy kicsit, mintsem odalennének az "okos, önálló" nőkért, ahogy sokan állítják. Esélyes, hogy nem találok majd párt magam mellé?
2017. jan. 17. 13:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Kétlem. Értelmes ember nem a végzettséged nézi, hanem a köztetek lévő összhangot veszi alapul.
2017. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Na kérdező, most kapsz 1 órán belül 40 privát üzenetet az itteni lúzer csúnya férfiaktól, akik biztosítanak majd róla, hogy nekik egyáltalán nem gáz, hogy doktornő vagy, ők elfogadnak ezzel együtt is :DD
2017. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Egy orvosnak is lehet alacsony intelligenciája (nem egyenlő a tanultsággal), egy szakmunkásnak meg magas, és ezt nem irigységből mondom!


Kicsit legyél szerényebb, lehet ezért nem közelednek hozzád a férfiak! 24N

2017. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos igen, de van sok diplomás férfi is, akinek ez nem teher.

Igazából azok a kapcsolatok, ahol a végzettségben vannak különbségek, mindig a kisebb végzettségű miatt szoktak gallyra menni. Olyankor a diplomás/doktor biztosítja őket,hogy elfogadja, hogy nekik mondjuk szakmunkás bizonyítványuk van, és egyáltalán nem érezteti úgy, mintha felsőbbrendű lenne. A kisebbségi komplexus viszont ennek ellenére is kialakul bennük sajna. :(

2017. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
#13 Ezt a mondatomat ajánlanám a figyelmedbe: "Nekem tök mindegy, lehet szakmunkás is, ha közben értelmes és normális ember, viszont ahogy látom, a férfiak inkább "maguk alatt" választanak."
2017. jan. 17. 14:49
 16/29 anonim ***** válasza:
17%
Legyél urológus és akkor minden nap foghatsz faxt.
2017. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én szeretem az okos nőket, nekem imponálna, ha orvos lenne.

25F

2017. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%

"Egy orvosnak is lehet alacsony intelligenciája (nem egyenlő a tanultsággal), egy szakmunkásnak meg magas, és ezt nem irigységből mondom! "


Ja, az orvosira csupa analfabéta hülye jár, bezzeg az ácsok, ott aztán hű meg ha!


Van rálátásom az ügyre személyesen érintettként, ugyanis orvosként végzek, és előtte technikumba jártam. A volt osztálytársaim többsége szakmunkás vagy érettségi után elvégezték a technikumot. Látom a különbséget. Nem, nem gondolom, hogy az orvosok, mérnökök vagy épp közgazdászok rózsaillatút és lilát, és nagyon jóindulatú, kedves, talpraesett, józan paraszti ésszel megáldott emberek vannak közöttük, de nem találnánk közös témát a közös életünkben. Ez van.

2017. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én pont okos önálló barátnőt keresek, saját célokkal, álmokkal.
2017. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező: igen, kevesebb esélyed lesz, bármennyire is mondják itt az ellenkezőjét. Nekem két párkapcsolatom kezdeményem ment azon tönkre, hogy iszonyú sok feladatot látok el már az egyetem mellett, és ez riasztó. Hány férfi tolerálná, hogy az asszonyt heti kettőt ügyeljen? Nincs meleg ebéd és vacsora, időnként a háztartás is úszik, folyton csöng a telefon, éjszaka berángatnak mert X betegeddel valami van és műtőbe kell tolni, neked pedig ott kell lenned. A gyerekeket sem fogod tyúkanyóként őrizni, helyette igen jelentősen ki kell vennie a férjednek a részét a gyereknevelésből.
2017. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!