Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találjak újra párt közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak újra párt közel 40 évesen egy gyermekkel?

Figyelt kérdés
olyat, aki elfogadja a lányomat is, nem molesztálja és még szeretne nagyon közös gyereket. Aki képes szeretni és ragaszkodna hozzánk, nem önző, nem megfélemlitő, nem uralkodó, nem orditozós, hanem szeretetteljes. Aki képes örülni egy gyermeknek és minden vágya, hogy egy családja lehessen.
2017. jan. 18. 08:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj nem a bunkókra bukni. Kiscsajoknál még elmegy, hadd kalandozzanak, közel 40 évesen már nagyon kínos. Hogy nem veszed észre azonnal, hogy nem rendes emberrel van dolgod?
2017. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, elolvasva a válaszaid azért van benned valami tudálékosság és felsőbbrendűség érzés. Nálam biztosan nem rúgnál labdába de azért sok szerencsét.
2017. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy jobb is. :) Akkor ezt megbeszéltük igaz?
2017. jan. 18. 21:06
 34/39 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy sok pasi szereti az okos és szellemes nőket. Aki ezzel nem tud mit kezdeni, az marad a Mariknál és a Katiknál. Azért sok sikert neked is.
2017. jan. 18. 21:07
 35/39 anonim ***** válasza:

Az, hogy még szeretnél közös gyereket valakivel, inkább előny, mint hátrány és szerintem nem gond, ha már az elején tudtára adod egy potenciális partnerjelöltnek. Ha hasonló korosztályban gondolkozol, ott bizony vannak még olyan férfiak, akiknek a felsorolt "képességek" egyáltalán nem túlzóak. Látom néhányan kispécizték a "miért váltál el" és a "pénzéhes" játszmát, de ne ülj fel nekik, várható volt, mindig van valaki, aki beleköt olyanba, amit vagy akit nem is ismer.

Amit leírtál a kérdésben, ott magamra ismertem, hiába tűnik nyomulósnak vagy épp nagyképűnek. Nem baj, ez még nekem is jólesik. Esélyed pedig bárhol lehet arra, hogy találj olyat, akire vágysz, nem kevesebb, mint másoknak. A netes társkeresés sem annyira vészes, csak oda nagyobb türelem kell.


38F

2017. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
48%
Összefog az jönni, van már tipped netes társkeresésre, strandra, valahol össze kell hogy fuss az igazival :) Ha nekem eddig nem jött össze, akkor neked összefog, igaz én nem is társkeresőzök már vagy 4 éve. :)
2017. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
45%

Maradjunk az "okos"kodónál és "szellemes"kedőnél, ami szerintem nem igazán sikerült.

De a felsőbbrendűség az nekem is rögtön szemet szúrt.

Én 45 éves, nermrég elvált, 2 gyerekes apa vagyok, stabil háttérrel. Nem mondom, hogy intelligens, mert csak egy diplomám van és szeretem kimondani is a véleményem. Most már van új párom, és nagyon szeretjük egymást. Bár ő két diplomás, de ez nem gond, mert ő nem ebben méri az embereket.

De kedves kérdező, én az itt adott megnyilvánulásaid alapján nagy ívben elkerülnélek. És ez így is jó, mert látszik, hogy messze más értékrend szerint gondolkodunk.

Persze megsértődhetsz rajta, de te írtad ki a kérdést, "hogy hol találjak újra párt". A válaszom: Bárhol. De ha elfogadsz egy tanácsot, akkor le kellene szállnod a magas lóról, mert a férfiak többségének ez nagyon visszataszító. Különösen azoknak, akik a konzervatívabb értékrend szerint gondolkodnak. (Lehet hogy pont emiatt fogtál ki eddig is ilyen pasikat.)

Egyébként pedig sok sikert kívánok a keresgéléshez.

2017. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Jajj istenem még mindig itt vagy? Ha olyan boldog lennél, nem itt piszkálódnál. Ennyi. Csók.
2017. jan. 19. 22:05
 39/39 A kérdező kommentje:
És ki a fene volt rád kiváncsi, hogy te ki vagy? kérdeztem? Érdekeltél? Nem. És egyébként meg azt mondasz, amit akarsz. Valószinűleg nem nagyon juthatsz szóhoz, rúghatsz a két diplomásod mellett labdába, ha ide kell jönnöd kötekedni. Ha nem velem, akkor meg azzal a hölggyel, aki a molesztálásról irt. Belekötöttél mindenhol. Te voltál itt okoskodó. Megkérlek, hogy húzz a francba és krtyázzatok a diplomáitokkal. Ám megsúgom, hogy a felét sem hiszem el annak, amit itt előadtál magadról. Nagyon sántit. Ha valaki boldog, az nem kötekszik másokkal.
2017. jan. 19. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!