Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találjak újra párt közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak újra párt közel 40 évesen egy gyermekkel?

Figyelt kérdés
olyat, aki elfogadja a lányomat is, nem molesztálja és még szeretne nagyon közös gyereket. Aki képes szeretni és ragaszkodna hozzánk, nem önző, nem megfélemlitő, nem uralkodó, nem orditozós, hanem szeretetteljes. Aki képes örülni egy gyermeknek és minden vágya, hogy egy családja lehessen.
2017. jan. 18. 08:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
78%

Méghogy ne a gyerek legyen első #3-as?

Hülyeségeket beszélsz, meglátszik, hogy nincs még gyermeked.

Én férfi vagyok, van két gyermekem a volt feleségemtől és mégis a gyerekek maradnak az elsők. Ezt a mostani feleségem is megérti.

Az elején tisztáztuk, hogy a gyermekek számomra ugyanúgy fontosak, nem fogok megváltozni, hogy mást előre soroljak helyettük.

Azonban a rangsor úgy van, hogy 1. gyerekek, 2. a feleségem, 3. én

Ebből is látja, hogy Őt is szeretem, azonban egy gyerek az egy gyerek. A szeretetet szerencsére meglehet osztani, így nincs probléma belőle.

2017. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Lazy Lover ***** válasza:
31%
20 év alatt ne mond már hogy nem volt olyan férfi . Aki képes szeretni és ragaszkodna hozzánk, nem önző, nem megfélemlitő, nem uralkodó, nem orditozós, hanem szeretetteljes. ezt nem hiszem el hogy nem akadt ilyen férfi de gondolom volt csak az nem volt helyes magas izmos. most hogy nem kellesz a húspiacon a kutyáknak se már jó a normális erkölcsű férfi... behalok ezeken a "nőkőn"
2017. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Jézusom utolsó. Nagyon megkérlek, hogy ne itt éld ki a frusztrációdat jó? A kislányom apjával voltam együtt, négy éve váltunk el. Addig is volt, de az akkor volt, most meg a mostani helyzet van. És képzeld, kellek a húspiacon, nagyon sokan kezdeményeznek, de sajnos leginkább csak szexkapcsolatot szeretnének, amit én az újsütetű erkölcsösségemmel nem igazán szeretnék. Eddig elmondom milyen pasik voltak az életemben. Az első szerelmem egy vörös, hosszúhajú szeplős, cingár srác volt, nagyon szerettem, három évig jártunk, ez diákszerelem volt. Utána jött apa, kislányom apukája, aki macis termetű, pocakos pasi, a Postán dolgozott. ebből is látszik, hogy nekem csaj a jól szituált, izomcsávók kellenek. Na kérlek, ha erre vagy képes, akkor többet ne szólalj meg, mert ebből nem lesz konstruktiv problémamegoldás. Köszi!
2017. jan. 18. 09:52
 14/39 A kérdező kommentje:
Ja és ez nem a facebook, hogy unatkozol és bekommentelgetsz valami frusztrációfeloldós rosszindulatú megjegyzést, mert attól jobb lesz a kis napod.
2017. jan. 18. 09:56
 15/39 anonim ***** válasza:
84%
A fent leírtakkal semmi gondom nem lenne, csak sajnos vannak akadályozó tényezők nálam. Egyébként nem esélytelen a dolog, mármint,hogy találj párt, pl. unokatesóm, igaz ő most 32 éves, 12 éves kis lánya van, ő is talált párt magának, a férfinak 2 gyereke van, egy fia és egy lánya, a lánya is 12 éves,úgy hogy a két kis csaj jól elvan egymással :)
2017. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
13%
Összefoglalva: papucs férfi kell neked.
2017. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne papucs, ha valaki szereti a párját a gyerekével együtt? Semmi ilyesmit nem látok leírva a kérdésben,hogy a férfinak egy önálló gondolata, vagy döntés hozatala nem lehet majd a kapcsolatban, hanem kizárólag a kérdezőt és a lányát kell kiszolgálnia, nekik kell megfelelnie mindenben.
2017. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
12%
sehol, egy az hogy senki nem neveli szivesen mas gyereket, a masik ha talalsz is valakit akkor az egy balfax lesz nem normalis ember, lecsuszott, alkoholista stb. senki n akar apapotlo lenni
2017. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
85%
Bakker, ha az unokatesóm is talált,akkor gondolom másnak is van esélye találni, az az ember pedig közel sem lecsúszott, balf..sz alkoholista.
2017. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező,

én 39 éves elvált nő vagyok, van egy kisfiam.


Érdekes, én sorozatban olyan férfiakkal találkozom, akik meg még családot, gyermeket szeretnének és nálam ezzel az a gond, hogy én már semmiképpen sem szeretnék szülni.

mindig világosan el is mondom, mert így korrekt és nagyon kevés olyan dolog van egy (alakuló) párkapcsolatban, ami ilyen fekete-fehér, mint ez a család/gyerekvállalás kérdés, de ebben nem szabad és nem is kell kompromisszumot kötni, megalkudni sem.


Abban itt az előttem hozzászólóknak igaza van, hogy egyedülállóként nehezebb ismerkedni- már csak az időkorlát miatt is, de úgy hiszem, hogy azért mindent meg lehet oldani, ha valóban szeretnéd.


Nekem is az okoz nehézséget, hogy hol találkozom korban hozzám illőkkel. Igaz, hogy multinál dolgozom, az irodaházban is nagyon sokan vagyunk, de a munkahelyi kapcsolat számomra tabu és viszonylag kevés helyen fordulok meg gyerek nélkül, szabadidőmben.


Új év, új élet jelszóval év elején regisztráltam néhány társkeresőre is, összességében azt tapasztalom, hogy vagy lényegesen fiatalabban keresnek (nem is értem miért, egy 25-28 éves srácnak én hogyan lehetek pálya), vagy házas, szeretőt kereső, laza kapcsolatot begyűjteni szándékozók, ez pedig nekem nem célom.


Járok most egy szakmai továbbképzésre is, itt pl. új emberekkel találkozom, lyen helyeken lehetne talán értelmesen ismerkedni, a közös téma adott, az érdeklődés, a színvonal is hasonló- majd meglátjuk.


Az talán fontos lehet, hogy ne akarj görcsösen keresni és talán nem érdemes ilyet mondani/leírni az első körben, hogy hogyan fogadja el a gyermekedet stb.

Elég csak annyi, hogy egyedül neveled a gyermeked és van egy gyermeked. Legyél nő, aki társat, partnert keres, nem egy anya, hiszen a párkeresésben nem ez a legfontosabb.


Ha valaki engem mint nőt ismer meg, fogad el, kíván meg és szeretne velem szorosabb kapcsolatot (nyilván annak tudatában, hogy ismeri az élethelyzetemet), akkor hiszem, hogy erre is lehet megoldást találni HOSSZÚ TÁVON- de nem az első néhány randi alkalmával!


Én pl. az egész regisztráció előtt elhatároztam, hogy a gyerekemet teljesen kihagyom ebből (nyilván jelzem, hogy van!), addig nem is gondolnám az új ismerőst, randipartnert bevonni a családi életembe, amíg nem érzem azt, hogy a randizgatás-találkozgatás egy magasabb szintre ért és már érdemes. Ezzel magamat, a gyermekemet sem teszem ki felesleges stressznek és az új társamnak sem kell nyilván belecsöppennie egy ilyen szerepbe- furcsán venné ki magát, nem?


A két hét alatt rengeteg tapasztalatot szereztem az online világban- szinte sokkoló. Nyilván még nem találtam társat, de talán nem esélytelen- ahogy nyitott szemmel járva, igényesen, csinosan, bőven rendezett körülményeimmel talán az életben sem.


Minden jót!


ui: a jövedelmed ne írd ki és ne hangoztasd (személyes vélemény: azért nem is annyira kánaán a jelenlegi gazdasági helyzeted, hogy ez ne legyen inkább riasztó :)

2017. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!