Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi az itteni férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi az itteni férfiak 85%-a, hogy a nők pénz alapján köteleződnek el?

Figyelt kérdés
Ha meg valaki leírja, hogy ő nem, akkor odaírják, hogy de akkoris, mert ők jobban tudják.
2017. jan. 21. 23:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%

Néha szoktam ide írni, de csak néha.

Konditermeim vannak az országban.Van kettő kertes házam, az egyik a fővárosban.Van egy lakásom is szintén itt, a belvárosban.Nyaraló a Balatonnál.

Két autóm van egy maserati és egy bömbölő.

Általában ha nem éppen az aktuális pultos csajaimat fűzöm, akkor valamelyik társkeresőn nézelődök.

De tényleg csak nézelődök, mert a nők írnak.

És nagyon sok levél szokott jönni, pusztán csak azért hogy amiket itt feljebb leírtam, néhány kép ki van rakva.


Akkor ezek szerint mégis csak az anyagias dolgokat keresik a nők!

2017. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
58%
12: és most ébredtél álmodból. ilyen emberként majd pont egy ilyen alja fórumot fogsz vasárnap hajnalban olvasgatni, hihető xD
2017. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%

Képzeld, 10kor zárt be a terem,elvittem a pultosokat haza, és igen, néha felnézek erre az oldalra!

A politika rovat miatt, elsősorban.

Nehogy azt hidd, annyira érdekel ez a kategória.

De láttam ezt a kérdést, és válaszoltam.

Miért, talán tiltja valami, ha kicsit is sikeresebb vagyok az átlagnál, akkor nem is írhatok?

Egy olyan kérdésről, amihez tényleg hozzátudok szólni a saját példámon keresztül?

Na sok lesz ez neked tibike, menjél aludni:)

2017. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
58%
45%-os, a csóróknak mit tudsz javasolni? Mondjunk le a csajozásról?...
2017. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
39%

Meglepődnél mennyi haverom van fenn ezen a fórumon, a teremből is.

Pedig egyik se néz ki olyannak, aki fórumokra írogat.

2017. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

ennyi szr után be kell irjak: én 31 évesen nem igy làtom! Nekem csak egyszer volt, hogy randin megkérdezte a lány, hogy miért nem költözök el otthonról... mondjuk mert épp akkor lett meg a diplomám.


Én mondjuk mást látok, de az más kérdés...

2017. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
44%
45%os,ha bömböl,nem kellene adni neki valamit,amitől megnyugszik?
2017. jan. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
30%
Egyszer az a bajuk, hogy a pénzre mennek, máskor meg olyan pitsát akarnak otthonra, aki nem dolgozik, csak a kajcsit intézi. Akkor most mi van?
2017. jan. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%
Azt nem értem, hogy ha ezek a férfiak ennyire meg vannak győződve a nők anyagiasságáról és undorodnak tőle, akkor miért akarnak velük egyáltalán ismerkedni? És ha csak a pénz számít, akkor nyavalygás helyett miért nem a pénzkeresésen dolgoznak gőzerővel?
2017. jan. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
59%
Nem kertelek,számít a pénz.De ha nincs is sok mindene,számít hogy mennyit keres havonta,illetve hogy talpraesett legyen pénzszerzésben.Egy nő biztonságban akarja érezni magát 1 férfi mellett.Nem jönnék össze olyannal,aki havonta 70ezret keres például.Nem érdekel hogy agyondolgozza magát érte.Van más lehetőség is,még 1 gyárban is többet fizetnek,de ha belepunnyad a helyzetébe,az nem szimpi.Sok ilyen punnyadt pasit látok,nem lép előre,nem mer,és csodálkoznak hogy nincs barátnőjük.
2017. jan. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!